חיילים משוחררים » דרושים » דרושים לתחנות דלק פז בחולון ואזור

דרושים לתחנות דלק פז בחולון ואזור

גרים באזור או בחולון והסביבה ומחפשים עבודה קרובה לבית? תחנות הדלק של פז מחפשות אתכם! בואו והצטרפו לעבודה במשמרות, בסביבה צעירה ועם אפשרות לחסוך כסף מצוין.

דרושים לתחנות דלק פז בחולון ואזור
מועדפת בתחנת הדלק פז חולון - דרושים מתדלקים ומוכרנים לחנות הנוחותמשרה מספר: 3540
מקום העבודה: חולון / אזור
🔥🔥 מועדפת 🔥🔥

לתחנת דלק פז חולון  דרושים מתדלקים מוכנים לחנות היילו
בואו לעבוד באווירה טובה עם שכר וטיפים יפים
עבודה במשמרות נוחות

* מוכר כמועדפת *

דרישות:

בני 18 ומעלה
מתאים גם לסטודנטים, לחיילים בסדיר ובכלל -  בנות ובנים

המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בדרושים לתחנות דלק פז בחולון ואזור

קורונה לא קורונה, חל"ת לא חל"ת, יש מקומות עבודה שתמיד יעבדו ותחנות הדלק של פז הן חלק מהן. זה אומר שמובטחת לכם עבודה יציבה ובטוחה עם משכורות קבועות שמגיעות תמיד בזמן. אה, וזה עוד לפני שדיברנו על אפשרות לעבודה מועדפת שהופכת את הסיפור הזה למשתלם במיוחד.

מועדפת בתחנות דלק במרכז
תחנות הדלק של פז באיזור המרכז הן מקום מצוין לעבוד בו, במיוחד אם השתחררתם מהצבא לא מזמן. העובדה שמשרות רבות בתחנות הדלק מוכרות למועדפת היא מה שגורם לחיילים משוחררים רבים להגיע לכאן. לאחר חצי שנה של עבודה במשרה מלאה תקבלו מענק של למעלה מ-9000 שקלים שיגדיל לכם ברגע אחד את החיסכון. אם אתם תושבי המרכז, תוכלו למצוא תחנת דלק קרובה לבית, להישאר לגור אצל ההורים, ולחסוך אפילו עוד יותר כסף. רוב העובדים בתחנות פז בחולון ואזור הם צעירים בדיוק כמוכם, כך שצפויה לכם סביבה צעירה ואווירה טובה.

דרושים לחנויות נוחות בתחנות דלק
אם חשבתם שכדי ליהנות ממענק עבודה מועדפת תוכלו לעבוד אך ורק בתור מתדלקים, תחשבו שוב! בשנים האחרונות נעשה שינוי בחוק העבודה המועדפת ומאז גם מוכרים בחנויות הנוחות יכולים ליהנות מההטבה. העבודה בחנויות הנוחות של תחנות הדלק פז נחשבת לעבודה נוחה , נעימה, מאתגרת ומגוונות. תתנסו גם במכירה ללקוחות, גם בהזמנות מספקים, בסידור סחורה , ספירות מלאי ומשימות נוספות.

עבודות  במרכז במשמרות
רוב תחנו תהדלק של פז פועלות 24/7, כך שאם אתם מחפשים עבודה במשמרות באיזור המרכז, זה בדיוק המקום בשבילכם. תוכלו לבחור את המשמרות הנוחות לכם ולשלב עם העבודה לימודים לפסיכומטרי או סתם רביצה בים. עבודה במשמרות לילה וסופי שבוע מזכה בשכר מתגמל במיוחד ואם תכניסו לחישוב את מענק המועדפת שתקבלו, תראו שאפשר לחסוך כאן הרבה מאוד כסף.