חיילים משוחררים » דרושים » אמ קיי סולאר - דרושים להתקנת לוחות סולריים

אמ קיי סולאר - דרושים להתקנת לוחות סולריים

חברת MK סולאר עוסקת בהתקנה, טיפול וניקוי של גגות סולאריים והיא נחשבת למובילה בתחומה. אם אתם מחפשים תפקיד שטח בסביבת עבודה צעירה ודינאמית, יש לכם פה הזדמנות מעולה! MK מגייסת חיילים משוחררים למגוון משרות, אל תפספסו!

אמ קיי סולאר - דרושים להתקנת לוחות סולריים
עבדות שטח טכנית - בואו לעשות את המועדפת בתחום התקנת לוחות סולרייםמשרה מספר: 3581
מקום העבודה: נקודת איסוף בבוקר - הרצליה
🔥🔥 מועדפת 🔥🔥

דרוש עובד רציני להתקנת לוחות סולארים בעל מוסר עבודה גבוה, למשרה מלאה לתקופה ארוכה

* עובדים בכל הארץ
* תשע שעות עבודה
* עבודה מועדפת לחיילים משוחררים
* עבודה חיונית
* עבודה פיזית בחוץ על גגות
* שכר מתגמל למתאימים

דרישות:
ידע בעבודה עם כלי עבודה
שירות צבאי
יכולת בעבודה פיזית
המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה באמ קיי סולאר - דרושים להתקנת לוחות סולריים

בפעם הבאה שאתם צועדים ברחוב תרימו את הראש ותגלו שהמוני בתים בישראל כבר הבינו את הפוטנציאל בהתקנת לוחות סולאריים על גגות הבית. הכנסה נוספת פשוטה וקלה שגם מביאה לשיפור איכות הסביבה!

עבודה מועדפת בתפקיד שטח במרכז
אם אתם מאלו שלא יכולים להישאר בין ארבעה קירות למשך יום שלם, המשרות באם קיי סולאר יתאימו לכם במיוחד. ישנם תפקידי שטח מאתגרים שכוללים התקנה , טיפול וניקוי של גגות סולאריים בבתים פרטיים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ. התפקיד מצריך יכולות פיזיות גבוהות אבל הוא גם מגוון , מרגש ומתאים בול לצעיריםאנרגטיים שסיימו את השירות הצבאי ממש לא מזמן. והבונוס הגדול? זו גם עבודה מועדפת!!! אחרי תקופה של חצי שנה תהיו זכאים למענק מועדפת על סך 9000 שקלים שיגדיל את החיסכון שלכם ברגע אחד.

שכר מתגמל ותנאים מעולים
מעבר למענק המכובד, המשכורות באם קיי סולאר גבוהות ויאפשרו לכם לחסוך כסף מצוין. העבודה בכל הארץ, אך יש איסוף מאיזור המרכז ויש תנאים טובים במיוחד. את כל ההכשרה תקבלו עם כניסתכם לתפקיד ואין צורך בניסיון קודם. כל מה שצריך הוא יכוללות פיזיות, חריצות, מוטיבציה ונכונות לעבודה קשה. יש לכם את אלו? חברת MK סולאר יכולה להיות יעד מעולה בשבילכם להתחלת החיים האזרחיים ברגל ימין.

סביבת עבודה צעירה
בתור חיילים משוחררים ההחלטה הטובה ביותר שתעשו היא לבחור מקום עבודה עם סביבה צעירה. כזה שיש בו עוד המון חבר'ה משוחררים כמוכן, כדי שיהיה לכם כיף ונחמד לקום לעבודה בכל בוקר מחדש. הצוותים ב-MK סולאר הם צוותים צעירים באווירה טובה כך שהעבודה עוברת לגמרי בסבבה. בנוסף לכל אלו זו גם נחשבת לעבודה חיונית כך שאם תפרוץ שוב מגפה או אירוע לא צפוי לא תמצאו את עצמכם בלי עבודה.