חיילים משוחררים » דרושים » קרמבו אטרקציות - דרושים

קרמבו אטרקציות - דרושים

חברת הפקה חדשנית ומצליחה שמרכזת תחת קורת גג אחת מגוון רחב של שירותי הפקה. קרמבו הפקות מעודכנת בכל מה שחדש ומרגש בתחום האטרקציות ומביאה ללקוחותיה את השירותים הטובים, האיכותיים והמקצועיים ביותר. ואיך זה קשור אליכם? במידה ואתם לא מתכננים הפקת אירוע גדול בקרוב אלא "רק" מחפשים עבודה, זה לגמרי קשור אליכם. קרמבו מגייסת חיילים משוחררים לעבודה באירועים הכי מיוחדים בתפקידים הכי מגוונים ומעניינים. מוכנים לאתגר?

קרמבו אטרקציות - דרושים
10-12 אלף בחודש - דרושים עובדים חרוצים ורציניים לעבודה באירועים (אפשר גם משרה חלקית)משרה מספר: 3870
מקום העבודה: כל הארץ (יציאה וחזרה מהוד השרון)

דרושים עובדים חרוצים ורציניים לעבודה באירועים
השכר 10,000 - 12,000 בחודש

5 ימי עבודה בשבוע (כולל סופ"ש)
ניתן גם בחצי משרה או השלמה הכנסה

דרישות:
יכולת הגעה להוד השרון וחזרה באופן עצמאי
אין צורך בניסיון
המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בקרמבו אטרקציות - דרושים

עבודה לחיילים משוחררים בשכר גבוה במיוחד
השתחררתם מהצבא ויש לכם תכניות מכאן ועד הודעה חדשה. אלא שלכל התכניות שלכם (וזה לא משנה אם זה לימודים, טיול או פתיחת עסק משלכם) צריך הרבה מאוד כסף. והנה ההזדמנות שלכם! העובדים של קרמבו נהנים ממשכורות גבוהות במיוחד שיכולות להגיע גם עד 12,000 שקלים מידי חודש! באיזה עוד עבודה לצעירים אחרי צבא תוכלו להגיע לסכומים כאלה? אם תמצאו נשמח אם תעדכנו אותנו. בקרמבו אטרקציות זה לגמרי אפשרי!

אפשרות למשרה חלקית - מתאים במיוחד לסטודנטים
יתרון נוסף בקרמבו אטרקציות הוא שיש אפשרות גם לעבודה במשרה חלקית! זה מתאים במיוחד לסטודנטים או לחיילים משוחררים שלומדים לפסיכומטרי ומחפשים עבודה במעט שעות. העבודה בקרמבו היא באירועים , כך שבחלק מהמקרים תוכלו לעבוד בערבים ולנצל את הבקרים ללימודים או אפילו לרביצה בחוף הים. גם אם תעבדו במשרה חלקית תוכלו להגיע למשכורות מכובדות מאוד! העבודה מתאימה לתושבי המרכז או למי שיכול להגיע לאזור באופן עצמאי.

עבודה באירועים ללא ניסיון קודם
עבודה באירועים היא אחת העבודות השוות ביותר שיש. עבודה שבה כל יום נראה אחרת והיא ללא ספק שגרתית ומעניינת. תזכו לפגוש המון אנשים חדשים, ללמוד תחומים חדשים, ולהיות חלק ממשהו ססגוני ושמח מאוד. בקרמבו אטרקציות מגייסים עובדים לאירועים גם ללא ניסיון קודם! אם יש לכם מוטיבציה, יחסי אנוש מצוינים וחיוך רחב זה לגמרי יכול להספיק כדי להיכנס לעולם האירועים. שלחו קורות חיים והצטרפו גם אתם לצוות משפחתי ומנצח שבא לעשות שמח במגוון רחב של אירועים.