חיילים משוחררים » דרושים » דרושים לחברה להגנת הטבע

דרושים לחברה להגנת הטבע

בואו לראות משרות פנויות בחברה להגנת הטבע שמתאימות לחיילים משוחררים. הגישו מועמדות ואולי גם אתם תקבלו הזדמנות להשתייך לחברה שעושה כל-כך הרבה למען החי והצומח ומנגישה את הטבע למבוגרים וילדים מהארץ ומהעולם.

דרושים לחברה להגנת הטבע
דרושים מוקדנים לחדר מצב טיולים של מערכת החינוך (העבוטדה בירושלים)משרה מספר: 4015
מקום העבודה: ירושלים

אנחנו מזמינים אותך להיות חלק מצוות צעיר ודינמי המסייע בשמירה על בטיחות הטיילות החינוכית בארץ.התפקיד כולל:
מוקדן בחדר מצב טיולים של מערכת החינוך, תפעול ומענה לפניות הנושא בטחון, בטיחות ומזג אוויר.
ניהול אירועי חירום וחילוץ
המתאימים יקבלו הכשרה מקצועית בתשלום
אפשרויות קידום למתאימים

מתאים גם לסטודנטים (נדרשת זמינות למינימום 3 משמרות בשבוע)

דרישות:
הכרות שטח ומפה ברמה טובה
רקע בהדרכת טיולים - יתרון משמעותי
נכונות לעבודה גם בשבתות וחגים
התחייבות לשנה
המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בדרושים לחברה להגנת הטבע

רוצים להיות חברים של קבע בחברה להגנת הטבע? עכשיו זו ההזדמנות שלכם! האמת היא שאנחנו לא באמת יכולים להציע לכם חברות של קבע, אבל אנחנו כן יכולים להציע לכם משרות שמתאימות לצעירים אחרי צבא ויאפשרו לכם לקחת חלק בארגון האהוב והמצליח הזה וכמובן שגם ליהנות מחיבור לטבע ומעשייה משמעותית. מה אתם אומרים? מתאים לכם?

דרושים מדריכים בחברה להגנת הטבע
אם יש לכם ניסיון בהדרכה (ניסיון מהצבא או מהדרכה בתנועות נוער לגמרי תופס!), החברה להגנת הטבע מחפשת אתכם! בתפקיד המאתגר והמהנה הזה תזכו לקחת חלק בעשייה חינוכית, להדריך ילדים ונוער ולחשוף אותם למסלולי טבע ולשלל נושאים נוספים הקשורים בתחום. העבודה מתאימה למי שמחפש משרות חלקיות ולכן תתאים במיוחד גם לסטודנטים וגם לחיילים משוחררים שמחפשים עבודה מעניינת במקביל ללימודי פסיכומטרי או אפילו לעבודה נוספת.

משרות פנויות בחברה להגנת הטבע
רוצים לעבוד בחברה להגנת הטבע אבל לא במשרות הדרכה? גם זה אפשרי! בחברה להגנת הטבע מגייסים צעירים אחרי צבא למגוון משרות שלא כוללות הדרכה במסלולים השונים. היצע המשרות משתנה מתקופה לתקופה אך בהחלט תוכלו למצוא תפקידים שלא מצריכים ניסיון קודם או השכלה מקצועית כלשהי.

גם תנאים טובים אבל גם שליחות ועשייה משמעותית
תפקידים רבים בחברה להגנת הטבע יאפשרו לכם לקחת חלק בעשייה חינוכית משמעותית ובשליחות של ממש. תוכלו לדאוג לשלומם של בעלי חיים בארצנו, לטפח את הצומח, לשמור על איתני הטבע ולחשוף את הדור הבא בהדרכות ובפעילויות חינוכיות משמעותיות. כל זה טוב ויפה, אבל חשוב שתדעו שהעבודה בחברה להגנת הטבע היא בטח לא בחינם ותהיו זכאים לתנאים מצוינים, הטבות וכמובן שגם שכר מתגמל. אם אתם מחפשים דרך לשלב בין עשייה משמעותית למען הסביבה לבין פרנסה מכובדת, החברה להגנת הטבע היא בדיוק המקום לעשות זאת.