חיילים משוחררים » אודות פק"ש
T&M 2022עמוד אורנג´

אודות פק"ש

השתחחררת???? לפני שחרור???? בשעה טובה!!!!

הגיע הזמן לחשוב על העתיד. בלי לשים לב אתה הולך למצוא את עצמך מהר מאוד באוטוסטרדה של החיים ולא תמיד יש יותר מידי זמן להסתכל מסביב ולהפנים מה קורה.

נחיתה קלה שלך באזרחות - בשביל זה אנחנו כאן!!!

מתוך חשיבה וראיה רחבה שאנשים שונים רוצים וצריכים דברים שונים החלטנו להקים את אתר "פק"ש". האתר ממצה ומרכז את כל האפשרויות העומדות בפניך בצומת הדרכים אשר מתחילה קצת לפני השחרור ועד חמש שנים לערך לאחריו. אנחנו כאן כדי לתת לך את כל המידע החיוני, לספק תוכן מעניין ואיכותי וכל זאת בגובה העיניים מבלי שתגלוש לאתר הבא בלי שקיבלת תשובות לכל השאלות.

מדורי האתר:

  • מידע למשתחררים: מרכז המידע המרוכז והממצה ביותר ברשת לאזרח הצעיר. החל מטפסים חיוניים, דרך מענק השחרור והפקדון הצבאי ועד הסבר על שירות מילואים ופתיחת עסק עצמאי הכל נמצא פה!
  • לימודים: תואר ראשון או לימודי תעודה? מה שמתאים לך! אנחנו נפרוס בפניך את כל הקלפים ואת כל אפשרויות הלימוד הקיימות המתאימות עבורך.
  • תעסוקה: שת"פ מתוכן עם החברות והגופים המניעים את המשק הישראלי. אולי כאן תתחיל הקריירה שלך??
  • עבודה בחו"ל: לטייל בעולם ולהרוויח כסף? זה בהחלט אפשרי, נציג לך מספר רב של משרות בארה"ב, אירופה, אוסטרליה, קנדה, דרום אפריקה ואפילו בעבודה על ספינות.
  • טיול אחרי צבא: מה לוקחים? לאן נוסעים? עם מי יוצאים? תנו לנו לעזור.

הממל"מ - בעמוד הבית שלנו בטח נתקלתם בממל"מ - "מערכת מגניבה להכוונת משוחררים".
פיתחנו עבורכם כלי יעיל ופשוט אשר ברצף של שאלות מכוינות ומספר לחיצות עכבר ינווט אתכם אל עמודי המידע הרלונטיים עבורכם באתר. תנו לו צ´אנס - זה עובד!!

צוות היועצים של האתר ישמח לללוותך ולתת הכוונה וסיוע גם בטלפון בנושאי: לימודים, תעסוקה ועבודה בחו"ל, להפנותך למעסיקים ולמוסדות הלימוד המובילים ואל המעסיקים והחברות המובילות במשק. כל זאת כדי לתת לך את הבסיס הכי יציב שאפשר בהתחלה החדשה שלך, אשר ייתן לך להצליח ולהוציא מעצמך הרבה יותר.

דרך ארץמצודת דוד ירושליםנירטלמאפיית לחמים