ייעוץ והכוונה לבגרויות ומכינות
קבל/י הכוונה והפניות למוסדות הלימוד הטובים בישראל.
בשיחה עם נציג וואטסאפ אנושי נעזור לך למצוא את הכיוון הנכון עבורך

בגרויות ומכינות

בתי הספר והמוסדות שיעזרו לכם לעמוד בסטנדרט עם תעודת בגרות ובממוצע הנדרש

לקחתם החלטה! אתם רוצים להתחיל ללמוד. לתואר ראשון, מסלול הנדסה, לא משנה. אבל אז גיליתם שאתם לא עומדים בתנאי הסף לקבלה ללימודים ואנחנו עוד לא מדברים על הפסיכומטרי...

מידע על בגרויות ומכינות

השלמת בגרויות - אז נכון שהיה כיף בתיכון אבל איפשהו עמוק בלב ידעתם שיום אחד תצטרכו להתמודד עם התוצאות והנה היום הזה הגיע. אם לא השלמתם תעודת בגרות או לא צברתם מספיק יחידות לימוד או שסתם ממוצע הבגרויות שלכם נראה מצחיק זו לא גזירה משמיים ותמיד תוכלו לשפר את הבגרות או הבגרויות הספצפיות ולעמוד בנתקודת התחלה ראויה. 

מכינות קדם אקדמאיות - המכינה הקדם אקדמאית היא מעין "מסלול עוקף" למי שהבגרויות שלו לא מספיקות לקבלה ללימודים. מוסדות לימוד רבים מקיימים מכינות קדם אקדמאיות במסגרתן אשר נועדו להכין אתכם ללימודים אצלם ובשנת לימודים לצמצם את הפערים ולקבל אתכם אל הפקולטות הרצויות.

מכינה להשלמת בגרויות

העדפתם לבלות את התיכון בחוף הים? הייתם עסוקים בדברים חשובים בהרבה מאשר ללמוד? אנחנו לא שופטים! אנחנו כאן כדי לעזור לכם להתקבל ללימודים שאתם חולמים עליהם, אפילו אם בזמן התיכון לא הייתן פנויים ללמוד לבגרויות. מכינות להשלמת בגרות, כשמן כן הן, יכינו אתכם אל הבגרויות כדי שתוכלו לעבור אותן בהצלחה. משך הלימודים במכינה משתנה ותלוי בכמות הבגרויות שעליכם להשלים. במכינות ניתן ללמוד בכל רמות הלימוד ומלמדים בהן מורים מנוסים בהכנה לבגרות.

מכינה ללימודי הנדסה

בעבר חלומה הרטוב של כל אמא היה שיהיה לה בן רופא, היום זה לחלוטין בן בוגר לימודי הנדסה. אלא שלמרות החלום הזה צריך לקחת בחשבון שלימודי הנדסה הם קשים ותובעניים ודרישות הקבלה אליהם לא פחות. במכינה ללימודי הנדסה יכינו אתכם ללימודים המאתגרים במכללה או באוניברסיטה והם מתאימים גם לכאלה שעומדים בתנאי הקבלה אך רוצים לשפר את סיכויי ההצלחה שלהם וגם לכאלה שצריכים לשפר בגרויות וציונים כדי להתקבל. במהלך הלימודים תרכשו ידע מקדים בתחומי המדעים, אנגלית, מתמטיקה ועוד כדי שתוכלו להגיע ללימודים האקדמאים כשברשותכם הידע הדרוש כדי להצליח.

לימודי ערב במכינות להשלמת בגרויות

היתרון הגדול של המכינות להשלמת בגרות הוא שרבות מהן מציעות לימודי ערב, מה שמאפשר לסטודנטים לשלב בין עבודה לבין לימודים. תואר ראשון הוא בדרך כלל אינטנסיבי וכמעט שלא ניתן לעבוד במהלכו במהלך שעות היום. זה אומר שרצוי לחסוך כמה שיותר כסף לפני שמתחילים אותו ולכן כדאי לנצל כל רגע כדי לעבוד. השלמת בגרויות בלימודי ערב מאפשרת לעשות זאת והמכינות האלו מציעות שעות לימוד נוחות ומתאימות לאנשים עובדים.

רשימת מכינות מומלצות

מכינות קדם אקדמאיות וכאלה להשלמת בגרות פרושות בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. אז איך בוחרים את המכינה הטובה ביותר? קודם כל מחליטים מה וכמה להשלים ואז מחפשים את המכינה שמתמחה בכך. יהיו מכינות שההתמחות הספציפית שלהם היא הכנה לבגרות ואחרות שמתמחות בהכנה ללימודים קדם אקדמאים כמו מכינות להנדסה למשל. בדקו המלצות של סטודנטים שלמדו במכינה לפניכם, עיינו בתכנית הלימוד, שעות הלימוד ובחרו את המכינה שהכי מתאימה לדרישותיכם ולצרכים שלכם.

ריכזנו עבורכם בתי ספר ומכינות קדם אקדמאיות כדי שתוכלו להגיע לפקולטה שאתם באמת רוצים - בלי פשרות. אתר פק"ש מביא לכם את כל בתי הספר לבגרות, והמכינות אשר ייעזרו לכם להתקבל לפקולטת חלומותיכם.

פוקס ראשידרושים קבטים למלון ישרוטל כרמיםשלמה סיקסטמאהל ומגדלדרך ארץהתאמה