מכינה לאדריכלות

רוב הסיכויים שבשלוש השנים האחרונות גרתם באיזה סוג של מבנה יביל או באוהל בתקופות פחות טובות.., אבל באזרחות - לגור בבטון במבנים גבוהים ויציביםזה סטנדרט. הקשר ביניכם לבין אותם מבנים יכול להתחיל בלימודי המכינה לאדריכלות, שם תקבלו את הכלים הנכונים שיסייעו לכם להתקבל למסלול לימודי אדריכלות הנחשק כל כך.

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים למכינה לאדריכלות
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
  • מכינת אדריכלות ועיצוב פנים בסטוץ - המכינה שמוכחת כשיטה שעובדת
    הלימודים ב: ירושלים
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים למכינה לאדריכלות
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על מכינה לאדריכלות

הדרך לתואר באדריכלות


מועמדים או שואפים ללימודי אדריכלות, נתקלים לפעמים בביורוקרטיה כזו או אחרת של אי עמידה בסף הציונים שהמכללה או האוניברסיטה בה הם רוצים ללמוד, מציבה בפניהם. אבל מעבר לאפשרות של ההכנה לבחינות הסופיות אשר יקבעו אם תיכנסו ללימודי תואר ראשון בתחום - המכינה לאדריכלות מכינה אתכם נפשית ללימודים אינטנסיביים, אשר גם המוכשרים ביותר בה יכולים ליפול בהם בשנה הראשונה לתואר, ללא הדרכה מיוחדת! מעבר לכך, המכינה לאדריכלות מאפשרת לכם ליצור תיק עבודות מרשים בלווי ובהנחיית אנשי מקצוע. המכינה היא זמן מצוין להבין את הנפש האמנותית שבכם, מעבר לרצון להיות אדריכלים מן המניין!

סדנאות עיצוב


את תיק העבודות המפוצץ שתוכלו להראות למרצי המוסד האקדמי בתום המכינה כבר הזכרנו, מלבד זאת ישנן אפשרויות להכין אתכם למבחנים השונים ברישום ובאדריכלות. כל קורס שאותו אתם עוברים, מלווה בסדנאות ובסיורים למתחמים הנודעים בישראל בענייני אדריכלות, כגון מוזיאונים ומבנים עתיקים אחרים. את הקורסים מלווים טובי המרצים והאומנים בארץ, אשר יעשו הכל כדי להוציא מכם את המיטב (אבל זה לא כולל להחזיק לכם את המכחול או לחתל אתכם בציבור..)

האם כדאי ללמוד אדריכלות?


גם אם בסופו של דבר לא תרצו לעסוק באדריכלות, הכלים שתלמדו במהלך המכינה יכולים להועיל לכם מאוד. במקום יצירת שרבוטים לא ברורים, תזכו להפוך להיות יותר משרטטים במהות שלכם. לימודים במכינה יכולים לסייע מאוד למבולבלים אשר לא כל כך סגורים על עצמם בנוגע למסלול הלימודים הנבחר. המכינה מאפשרת התעסקות אמיתית עם חומר הלימוד שתיתן לכם אינדיקציה מספיק טובה אם בא לכם להשקיע בלימודי מקצוע זה את השנים הקרובות.

למטיילדיילות קרקע ופקחי רחבה בנתבגתנועת אחרייישרוטל מלצריםפתאלמועדפת במלון דן פנורמה תל-אביב