ייעוץ והכוונה למכוני הכנה לפסיכומטרי
קבל/י הכוונה והפניות למוסדות הלימוד הטובים בישראל.
בשיחה עם נציג וואטסאפ אנושי נעזור לך למצוא את הכיוון הנכון עבורך

מכוני הכנה לפסיכומטרי

קחו אויר, שתו מים קרים, תנוחו שניה ותבואו רגועים - פיקניק זה לא הולך להיות! ברוכים הבאים לבתי הספר לפסיכומטרי. הבחינה הפסיכומטרית ידועה כאחת הקשות ותקופת ההכנה אליה זכורה לכל מי שעבר אותה כאחת האינטנסיביות והמתסכלות. נכון שהבחינה אמורה לבחון יכולות אישיות, אבל עם הכנה ראויה יכול נבחן בפסיכומטרי להגיע עם רמת ביטחון גבוהה ולשפר את התוצאה מבלי ליפול למלכודת חוסר הוודאות. מתוך ההבנה שהרגלי הלמידה ויכולות הקליטה שונות מאדם לאדם, מציעים בתי הספר לפסיכומטרי מגוון רחב של תוכניות ומסלולים אשר אמורים לאפשר לכל נבחן בפסיכומטרי להתכונן לפי הקצב האישי שלו. לפניכם רשימת מכונים מובילים להכנה לפסיכומטרי. מלאו פרטיכם וקבלו ללא כל התחייבות מידע והצעות מחיר.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים למכוני הכנה לפסיכומטרי
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
  • בשביל להפוך אתכם לנינג׳ות של למידה, אתם צריכים את הסביבה המתאימה - כיתות פיציות, ים של שעות לימוד ומערך אונליין משוגע
    הלימודים ב: תל אביב, באר שבע, ירושלים, חיפה, ראשל"צ, פתח תקווה
  • קורס פסיכומטרי באנגלית ובצרפתית
    הלימודים ב: רמת גן
  • קורס הפסיכומטרי החדש של אנקורי, תתכונן לקבל יותר!
    הלימודים ב: ראשון לציון, ת"א, פ"ת, ירושלים, צפון, אשדוד, רעננה, חיפה
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים למכוני הכנה לפסיכומטרי
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על מכוני הכנה לפסיכומטרי

חומר הלימוד בקורס הפסיכומטרי


תכניות הלימוד בקורסי הפסיכומטרי משתנות מבית ספר לבית ספר ומעת לעת בהתאם למגמות השונות בבחינות האחרונות. הבחינה הפסיכומטרי היא בחינה "דינמית" וכל הזמן נבחנים הניגשים בפרקי פיילוט (מבלי לדעת מה מהם הוא הפיילוט....) על מנת לשכלל את הבחינה. רק בשנה האחרונה נוסף לפסיכומטרי חלק חדש, כתיבת מאמר, אשר נועד לבחון את יכולת ההבעה בנוסף לחומר הרגיל שיכול להיות משונן בלבד.
המשותף לכל הקורסים הוא היכולת להסביר לנבחנים קודם כל במה הם עומדים להיתקל ולהביא אותם לבחינה רגועים ופחות היסטריים.

בתי ספר לפסיכומטרי באיזור המרכז, איזור הדרום, איזור הצפון, איזור ירושלים וכל הארץ


בישראל פועלים בתי ספר ומכוני הכנה רבים אשר יביאו אתכם אל הבחינה הפסיכומטרית בשיא עם כל הידע והטכניקות שיסייעו לכם לעבור את הפסיכומטרי בהצלחה. בתי הספר הגדולים והמובילים נמצאים בכל מקום עם סניפים בכל איזור בארץ. בין בתי הספר המוכרים ביותר תוכלו למצוא שמות כגון:
קידום – רשת ההכנה לפסיכומטרי הגדולה בישראל מתמחה בקורסים מותאמים לפי קהל יעד. מדריכי הפסיכומטרי של קידום שואפים להביא אותך לציון הגבוה ביותר אותו תוכל לקבל. סניפים ב: רעננה, תל מונד, קרית שמונה, מודיעין בת ים, יבנה ועוד.
לחמן – בית הספר לחמן הביא לפסיכומטרי כבר מעל לרבע מליון תלמידים במהלך שלושים שנות פעילות. שיטות לימוד ייחודיות ומדריכי פסיכומטרי מהטובים שתוכלו למצוא. סניפים ב: אשדוד, חיפה, ראשון לציון ועוד.
יואל גבע – המורים ב "יואל גבע פסיכומטרי" נבחרים בקפידה ומהווים את הנכס החשוב ביותר. קורס יואל גבע כולל: היקף שעות גדול, לימודי ותגבורים אישיים ומרתון סימולציות פסיכומטרי לפני הבחינה. סניפים ב: הרצליה, באר-שבע, חדרה, קריון, תל אביב ועוד.
 סמארט – הוקם על ידי קבוצת מומחים בעלי נסיון רב שנים בחינוך. קורס ההנה לפסיכומטרי של סמארט שם את התלמיד במרכז ומאפשר לו למצות את יכולותיו בדגש על איכותיות הקורס. סניפים ב:אשקלון, ת"א, כרמיאל, רחובות, ראשל"צ, עפולה ועוד.
היי קיו – בית הספר פעיל משנת 83 ומציע גישה ייחודית בהוראה. המטרה: להבטיח את מיצוי הפוטנציאל של כל תלמיד. סניפים ב: חולון, טבעון, מעלה אדומים, בית שאן, גן-יבנה, לוד, גדרה, גבעתיים ועוד.
Get More  של המכללה למנהל – שיתוף פעולה של "המכללה למנהל" ובית הספר לפסיכומטרי "מור קורן". הקורס מבוסס על הבנה מעמיקה של הבחינה וממצוע תוצאו התלמידים הוא מהגבוהים בארץ. סניפים ב: חיפה, אשדוד, י-ם, מודיעין, נתניה ועוד.
EZ WAY – שיטת "איזי ווי" היא שיטה ייחודית שפותחה על ידי צוות מקצועי ביותר. שלוחות איזי ווי נמצאות במוסדות לימוד שונים בכל רחבי הארץ.
חכימא – בית הספר לפסיכומטרי "חכימא" מציע קורס מקיף עם מספר מפגשים מהגבוהים ביותר. ערכת לימוד מקיפה ומדיריכים מעולים. ב "חכימא" קורס פסיכומטרי לדתיים בכיתות נפרדות וערכות לימוד מותאמות. סניפים ב: ירושלים, תל-אביב, פתח-תקווה, חיפה כפר סבא ועוד.

אורב אבטחהנירטלאבטחה באלביטצוות 3עמוד אורנג´ישרוטל אילת קבטים