תואר ראשון במדעי המחשב

איך שלא נבחן את זה, כנראה שתואר ראשון במדעי המחשב הוא כרטיס הכניסה הבטוח ביותר להשתלבות בעולם ההייטק. נכון שיש קורסים לתכנות, ונכון שאפשר להיות יופי של טכנאי אבל היתרון והעדיפות של בוגרי מדעי המחשב שלמדו והעמיקו משך שלוש שנות לימוד בולטים לכל עין. בין הנושאים במסלול לימוד זה תתתעמקו בלימודי: מתמטיקה, הנדסה וארכיטקטורת תוכנה, תלמדו לפתח אלגוריתמים מורכבים, תלמדו על תכנון ומבני מסדי נתונים עצומים,  תלמדו על סביבות פיתוח דרך שפות פיתוח נחותות ועד העדכניות ביותר והכל כדי להכין אתכם לעבודה מעשית בעולם ההייטק.
לפניכם רשימת אוניברסיטאות, מכללות ומוסדות מוכרים להענקת תואר "בוגר מדעי המחשב" מלאו פרטים וכבר עשיתם את הצעד הראשון בדרך לרכב ליסינג, כרטיס אוכל והזכות לקבוע איך העתיד שלנו יראה.

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים לתואר ראשון במדעי המחשב
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
הקריה האקדמית של השרון
הלימודים מתקיימים ב: נתניה
עם מגוון רחב של מחלקות לימוד אקדמיות, לצד מרכזי המחקר המגוונים, ממוצב המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון כמוביל אקדמית וכפורץ דרך.
הלימודים מתקיימים ב: אריאל
המכללה האקדמית ספיר - שכר לימוד אוניברסיטאי
הלימודים מתקיימים ב: ד.נ. חוף אשקלון
מכללת אשקלון - המכללה האקדמית הראשונה בארץ
הלימודים מתקיימים ב: אשקלון
האוניברסיטה המובילה במחקר בישראל
הלימודים מתקיימים ב: באר-שבע
במכללת הדסה ירושלים חוגים אקדמיים במגוון בתי ספר - בית ספר למדעי הבריאות והחיים, בית ספר למדעי המחשב, בית ספר לתקשורת ועיצוב, בית ספר לניהול וגם בית ספר להנדסאים.
הלימודים מתקיימים ב: ירושלים
לדעת איפה להצטיין - חווית הלימודים במכללה האקדמית מעשירה ובונה, המכינה את הסטודנטים באופן הטוב ביותר לשוק העבודה.
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב - יפו
לממש את הפוטנציאל שלך
הלימודים מתקיימים ב: לימודים מהבית, מרכזי לימוד בכל רחבי הארץ
המרכז האקדמי למשפט ולעסקים - לימודים לתואר במשפטים, תואר במנהל עסקים ותואר בחשבונאות.
הלימודים מתקיימים ב: רמת-גן
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים לתואר ראשון במדעי המחשב
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על תואר ראשון במדעי המחשב

 אם גם אתם שירתתם באחת מיחידות הטכנולוגיה העילית של צה"ל, או אולי אפילו שמעתם על אחת כזו וגם קצת הבנתם לאן נושבת הרוח ואיפה עושים את "הכסף הגדול", זה הזמן רגע לפני שאתם מקבלים את התואר הנכסף "חייל משוחרר", לבחון את מגוון האופציות ומסלולי הלימוד לקראת התואר היותר נכסף של בוגר במדעי המחשב.
תואר ראשון במדעי המחשב, או בשמו המקצועי,תואר .B.Sc. במדעי המחשב, הוא עדיין הצעד הראשון לכניסה לעולם ההייטק. כמו להרבה חיילים משוחררים, השתלבות בבועת ההייטק הישראלית, שהינה עדיין מנוף הקפיצה  המשמעותי של המשק הישראלי, קוסם ומאתגר. אז רגע לפני, הקלסרים, העבודות, המבחנים  וגם חיי הקמפוס התוססים, חשוב לבחור איפה ללמוד.
לכל מוסד לימודים יתרונות משלו, חלקם מצטיינים בחדשנות שלהם, חלקם משלבים אפשרות ללימודי ערב, בחלק גדול ממוסדות הלימוד יש שילוב של לימודי מנהל עסקים (כולנו רוצים הרי לעשות את ה"אקזיט" מתישהו...) וחלק ממוסדות הלימוד דוגלים במתן ניסיון מעשי וכבר בשלב הלימודים מתחילים בתוכניות השמה כך שכבר כסטודנט לתואר ראשון אתה יכול לרכוש ניסיון דבר שנראה מעולה בקורות החיים.פוקס ראשי

דרך ארץ

דיילות קרקע ופקחי רחבה בנתבג

שלמה סיקסט

אבטחה באלביט