חיילים משוחררים » לימודים » » תואר ראשון במדעי המחשב
שירות בתי סוהרכביש 6

תואר ראשון במדעי המחשב

איך שלא נבחן את זה, כנראה שתואר ראשון במדעי המחשב הוא כרטיס הכניסה הבטוח ביותר להשתלבות בעולם ההייטק. נכון שיש קורסים לתכנות, ונכון שאפשר להיות יופי של טכנאי אבל היתרון והעדיפות של בוגרי מדעי המחשב שלמדו והעמיקו משך שלוש שנות לימוד בולטים לכל עין. בין הנושאים במסלול לימוד זה תתתעמקו בלימודי: מתמטיקה, הנדסה וארכיטקטורת תוכנה, תלמדו לפתח אלגוריתמים מורכבים, תלמדו על תכנון ומבני מסדי נתונים עצומים,  תלמדו על סביבות פיתוח דרך שפות פיתוח נחותות ועד העדכניות ביותר והכל כדי להכין אתכם לעבודה מעשית בעולם ההייטק.
לפניכם רשימת אוניברסיטאות, מכללות ומוסדות מוכרים להענקת תואר "בוגר מדעי המחשב" מלאו פרטים וכבר עשיתם את הצעד הראשון בדרך לרכב ליסינג, כרטיס אוכל והזכות לקבוע איך העתיד שלנו יראה.


האקדמית תל אביב - יפו
לדעת איפה להצטיין - חווית הלימודים במכללה האקדמית מעשירה ובונה, המכינה את הסטודנטים באופן הטוב ביותר לשוק העבודה.
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב - יפו

מכללת ספיר
המכללה האקדמית ספיר - שכר לימוד אוניברסיטאי
הלימודים מתקיימים ב: ד.נ. חוף אשקלון

המכללה האקדמית נתניה
הקריה האקדמית של השרון
הלימודים מתקיימים ב: נתניה

האוניברסיטה הפתוחה
לממש את הפוטנציאל שלך
הלימודים מתקיימים ב: לימודים מהבית, מרכזי לימוד בכל רחבי הארץ

מידע על תואר ראשון במדעי המחשב

 אם גם אתם שירתתם באחת מיחידות הטכנולוגיה העילית של צה"ל, או אולי אפילו שמעתם על אחת כזו וגם קצת הבנתם לאן נושבת הרוח ואיפה עושים את "הכסף הגדול", זה הזמן רגע לפני שאתם מקבלים את התואר הנכסף "חייל משוחרר", לבחון את מגוון האופציות ומסלולי הלימוד לקראת התואר היותר נכסף של בוגר במדעי המחשב.
תואר ראשון במדעי המחשב, או בשמו המקצועי,תואר .B.Sc. במדעי המחשב, הוא עדיין הצעד הראשון לכניסה לעולם ההייטק. כמו להרבה חיילים משוחררים, השתלבות בבועת ההייטק הישראלית, שהינה עדיין מנוף הקפיצה  המשמעותי של המשק הישראלי, קוסם ומאתגר. אז רגע לפני, הקלסרים, העבודות, המבחנים  וגם חיי הקמפוס התוססים, חשוב לבחור איפה ללמוד.
לכל מוסד לימודים יתרונות משלו, חלקם מצטיינים בחדשנות שלהם, חלקם משלבים אפשרות ללימודי ערב, בחלק גדול ממוסדות הלימוד יש שילוב של לימודי מנהל עסקים (כולנו רוצים הרי לעשות את ה"אקזיט" מתישהו...) וחלק ממוסדות הלימוד דוגלים במתן ניסיון מעשי וכבר בשלב הלימודים מתחילים בתוכניות השמה כך שכבר כסטודנט לתואר ראשון אתה יכול לרכוש ניסיון דבר שנראה מעולה בקורות החיים.

דרושים קבטים למלון ישרוטל כרמים

שלמה סיקסט

מנפאוור רחובות

SIH

ישרוטל מלצרים

דרושים ישרוטל