חיילים משוחררים » לימודים » » תואר ראשון במנהל עסקים
שירות בתי סוהרכביש 6

תואר ראשון במנהל עסקים

מנהל עסקים - אחד התארים הסקסיים ביותר בשנים האחרונות, אבל מה זה בעצם? על רגל אחת: לימודי תואר ראשון במנהל עסקים יעניקו ללומדים ידע ניהולי בתחומים הבאים: כלכלה, כוח אדם, תפעול התנהגות ארגונית ועוד. זוהי ההתחלה שתיתן לכם את הבסיס להתפתח ולנהל ארגונים ועסקים גדולים או קטנים בצורה חסכונית ורווחית. בישראל ניתן ללמוד ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטאות ובמכללות מובילות. רשימת המוסדות הבאה כוללת את מיטב המוסדות המכשירים במסלול מנהל עסקים. אם כבר החלטת ובמיוחד אם אתה עוד מתלבט תוכל למלא פרטיך, לבחור מוסדות מתאימים ולקבל מידע והכוונה ללא כל התחייבות.


המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
המרכז האקדמי למשפט ולעסקים - לימודים לתואר במשפטים, תואר במנהל עסקים ותואר בחשבונאות.
הלימודים מתקיימים ב: רמת-גן

המכללה האקדמית נתניה
הקריה האקדמית של השרון
הלימודים מתקיימים ב: נתניה

המכללה האקדמית גליל מערבי
מגוון מסלולי לימוד לתואר ראשון במדעי החברה והרוח, לימודי מכינות ולימודי תעודה בתחומים שונים
הלימודים מתקיימים ב: עכו

מידע על תואר ראשון במנהל עסקים

תוכנית הלימודים בתואר ראשון למנהל עסקים
בתואר ראשון במנהל עסקים לומדים את כל התחומים שדורשים לניהול עסק ויהיו כלים עבור סטודנט בהמשך דרכו כמנהל. הלימודים כוללים קורסים לניהול עסק כלפי פנים ברמה האירגונית כמו התנהלות, מערכות מידע, משאבי אנוש, חשבונאות ועוד...ולהתנהלות כלפי חוץ כלפי חוץ ברמת העבודה מול עסקים אחרים, ספקים, שיווק, שוק הון, בנקאות ועוד מספר תחומים כשבשנה השניה צריך הסטודנט לבחור את אחד התחומים ולהתמחות בו ולכן תשמעו פעמים רבות מחבריכם שלומדים את השמות הבאים: מנהל עסקים ומימון, מנהל עסקים ושיווק וכו´… כשתוכלו להעמיק יותר בתחום ההתמחות או בתחום אחר במנהל עסקים גם בתואר שני.

איפה מומלץ ללמוד מנהל עסקים?
בישראל ניתן ללמוד לתואר ראשון במינהל עסקים באוניברסיטאות ובמכללות מובילות בכל רחבי הארץ. ברוב המקומות תנאי הקבלה זהים כשמה שיקבע אם תוכלו להיכנס ללימודי התואר באותו מוסד אקדמאי הוא רמת הביקוש והציונים שלכם. במקומות בהם הביקוש גבוה, כך גם תעלה הדרישה בציונים בהתאם. שכר הלימוד משתנה אף הוא בהתאם למקום הלימודים והוא ינוע בין שכר לימוד אוניברסיטאי שהוא נמוך יחסית ועד למכללות פרטיות שיכולות לעלות פי 3 מהאוניברסיטה.

האם יש עבודה לבוגרי התואר במנהל עסקים?
תואר במנהל עסקים הוא תואר כללי שנותן כלים לניהול אבל בטח שלא יבטיח לכם לנהל עסק קיים עם סיום הלימודים. כבר כשתחפשו עבודה שקשורה בתואר שלכם תראו ש"מנהל עסקים" הוא תואר כללי ודווקא ההתמחות שבחרתם היא הגורם שעוזר במציאת עבודה ולכן אל תזלזלו בבחירת ההתמחות שלכם בשנה השניה. מקומות בהם תוכלו למצוא עבודה ולהתקדם הם חברות גדולות שצריכות אנשים לייעולו גופים פיננסים כמו בנקים.

ישרוטל מלצרים

דיפלומה עיצוב פנים

מלצרים ליד השולחן

מנפאוור רחובות

פתאל

לבטח דרכך