תואר ראשון בפרסום, שיווק ויחסי ציבור

אולי אלו החידושים הטכנולוגיים הבלתי פוסקים, אולי זאת צריכת המדיה הבלתי נגמרת של כל אדם מהשורה, אולי זה החיבור החברתי שלא עוזב אותנו אפילו בשירותים (כשחושבים על זה מסתבר שפייסבוק וסמארטפון יכולים ליצור גם שילובים לא כל כך נעימים) - עולם הפרסום משנה את פניו בכל יום, מתרחב ומתפתח. זה כבר לא אותו תחום אפור ומשעמם של שנות ה 80 ואם זה לא קריאטיבי או ויראלי מספיק אז זה כבר לא זה. אז אם מיתוג, בידול, יח"צ ואולי החשוב מכולם: ברנז´ה!!!! עושים לכם את זה בחרו ללמוד לתואר ראשון בשיווק ופרסום. תוכלו להתחיל כבר עכשיו בבחירת מוסדות מובילים מהרשימה הבאה ומילוי פרטיכם וכבר עשיתם צעד ראשון לתוך ענף דינאמי ומתפתח.

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים לתואר ראשון בפרסום, שיווק ויחסי ציבור
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
השכלה רב תחומית
הלימודים מתקיימים ב: אור-יהודה
אחד על אחד עד התואר
הלימודים מתקיימים ב: רחובות
המרכז האקדמי למשפט ולעסקים - לימודים לתואר במשפטים, תואר במנהל עסקים ותואר בחשבונאות.
הלימודים מתקיימים ב: רמת-גן
המכללה האקדמית ספיר - שכר לימוד אוניברסיטאי
הלימודים מתקיימים ב: ד.נ. חוף אשקלון
מוסד פרטי מוכר להשכלה גבוהה ללימודי תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון ושני במינהל עסקים מוביל תפישה חברתית לשינוי פני החברה
הלימודים מתקיימים ב: קרית אונו
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים לתואר ראשון בפרסום, שיווק ויחסי ציבור
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על תואר ראשון בפרסום, שיווק ויחסי ציבור

בלימודי פרסום ושיווק של היום יש צורך לגעת במגוון תחומים: כלכלי, פסיכולוגי, ניהולי, תקציבי ואומנותי. על אנשי הפרסום של היום להיות מצוידים בידע וביכולות ניתוח סטטיסטיות על מנת להציג ללקוחותיהם מדד אמין על הצלחות קמפיינים והפוטנציאל שלהם להצליח. בעולם הפרסום מדברים בכסף גדול ובתקציבי פרסום ענקיים.

לימודי פרסום ושיווק
בלימודי תקשורת של היום, שכוללים קורסים בפרסום ושיווק יש צורך לגעת במגוון תחומים: כלכלי, פסיכולוגי, ניהולי, תקציבי ואומנותי. על אנשי הפרסום של היום להיות מצוידים בידע וביכולות ניתוח סטטיסטיות על מנת להציג ללקוחותיהם מדד אמין על הצלחות קמפיינים והפוטנציאל שלהם להצליח. בעולם הפרסום מדברים בכסף גדול ובתקציבי פרסום ענקיים והתחום רק מתפתח, כך שבן אדם שיש לו היום רעיונות טובים לא מספיק והוא צריך עוד כלים טכניים.

לימודי יחסי ציבור בתואר בתקשורת
אם עולם הפרסום והשיווק מתפתחים, הרי שעולם יחסי הציבור הוא הדבר הבא בתקשורת והוא כבר כאן. עם התפתחות התקשורת המסחרית והתחרות שהיא הביאה, קם הצורך בהפקות יקרות ואיתם הצורך הכנסת כסף נוסף כששטחי הפירסום כבר לא הספיקו. מצב זה פיתח את עולם היח"צ (יחסי הציבור) בו מוכנסים אייטמים (כתבות, ידיעות וכל מדיה אחרת) עם מטרות קידום כשהאינטרס באייטם הוא ברור. עולם מעניין זה שינה לגמרי ועדיין משנה את פני התקשורת, מעורר חילוקי דעות לגבי האתיקה שבו והוא אחד הקורסים היותר מסקרנים שיש היום בתואר בתקשורת.

איפה אפשר ללמוד תואר ראשון בפרסום, שיווק ויחסי ציבור
תואר ראשון שכולל את הקורסים של פרסום, שיווק ויחסי ציבור הוא תואר בתקשורת אותו אפשר ללמוד בהרבה אוניברסיטאות ומכללות שפזורות בכל רחבי הארץ. בלימודי תואר בתקשורת תלמדו לימודי תקשורת כלליים ובמהלך הקורס תצטרכו להחליט באיזה תחום תרצו להתמחות. פרסום ויח"צ הם שני תחומים (די דומים) שאפשר להתמחות בהם וחיפוש עבודה קצר גם יראה לכם שבתחום יחסי הציבור המתפתח וגדל יש דרישה לעובדים כמעט כל הזמן.

איי-טים אילת

לבטח דרכך

מידרג

דיילות קרקע ופקחי רחבה בנתבג

עבודה באבטחה באילת עם מגורים

T&M 2022