שירות בתי סוהרהראשון בבידור
חיילים משוחררים » לימודים » » תואר ראשון בפרסום, שיווק ויחסי ציבור

תואר ראשון בפרסום, שיווק ויחסי ציבור

אולי אלו החידושים הטכנולוגיים הבלתי פוסקים, אולי זאת צריכת המדיה הבלתי נגמרת של כל אדם מהשורה, אולי זה החיבור החברתי שלא עוזב אותנו אפילו בשירותים (כשחושבים על זה מסתבר שפייסבוק וסמארטפון יכולים ליצור גם שילובים לא כל כך נעימים) - עולם הפרסום משנה את פניו בכל יום, מתרחב ומתפתח. זה כבר לא אותו תחום אפור ומשעמם של שנות ה 80 ואם זה לא קריאטיבי או ויראלי מספיק אז זה כבר לא זה. אז אם מיתוג, בידול, יח"צ ואולי החשוב מכולם: ברנז´ה!!!! עושים לכם את זה בחרו ללמוד לתואר ראשון בשיווק ופרסום. תוכלו להתחיל כבר עכשיו בבחירת מוסדות מובילים מהרשימה הבאה ומילוי פרטיכם וכבר עשיתם צעד ראשון לתוך ענף דינאמי ומתפתח.


צרו קשר לקבלת פרטים ומידע ממוסדות לימוד לפי בחירתכם חינם וללא התחייבות:


הקריה האקדמית אונו

הלימודים מתקיימים ב: קרית אונו
מוסד פרטי מוכר להשכלה גבוהה ללימודי תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון ושני במינהל עסקים מוביל תפישה חברתית לשינוי פני החברה
בחירת מוסד לימודים

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

הלימודים מתקיימים ב: רמת-גן
המרכז האקדמי למשפט ולעסקים - לימודים לתואר במשפטים, תואר במנהל עסקים ותואר בחשבונאות.
בחירת מוסד לימודים

המכללה האקדמית נתניה

הלימודים מתקיימים ב: נתניה
הקריה האקדמית של השרון
בחירת מוסד לימודים

המרכז האקדמי פרס

הלימודים מתקיימים ב: רחובות
אחד על אחד עד התואר
בחירת מוסד לימודים

קבלו ייעוץ מנציגי מוסדות הלימוד חינם וללא כל התחייבות:

קראתי ואני מקבל/ת את תנאי השימוש באתר

מידע על תואר ראשון בפרסום, שיווק ויחסי ציבור

בלימודי פרסום ושיווק של היום יש צורך לגעת במגוון תחומים: כלכלי, פסיכולוגי, ניהולי, תקציבי ואומנותי. על אנשי הפרסום של היום להיות מצוידים בידע וביכולות ניתוח סטטיסטיות על מנת להציג ללקוחותיהם מדד אמין על הצלחות קמפיינים והפוטנציאל שלהם להצליח. בעולם הפרסום מדברים בכסף גדול ובתקציבי פרסום ענקיים.

לימודי פרסום ושיווק
בלימודי תקשורת של היום, שכוללים קורסים בפרסום ושיווק יש צורך לגעת במגוון תחומים: כלכלי, פסיכולוגי, ניהולי, תקציבי ואומנותי. על אנשי הפרסום של היום להיות מצוידים בידע וביכולות ניתוח סטטיסטיות על מנת להציג ללקוחותיהם מדד אמין על הצלחות קמפיינים והפוטנציאל שלהם להצליח. בעולם הפרסום מדברים בכסף גדול ובתקציבי פרסום ענקיים והתחום רק מתפתח, כך שבן אדם שיש לו היום רעיונות טובים לא מספיק והוא צריך עוד כלים טכניים.

לימודי יחסי ציבור בתואר בתקשורת
אם עולם הפרסום והשיווק מתפתחים, הרי שעולם יחסי הציבור הוא הדבר הבא בתקשורת והוא כבר כאן. עם התפתחות התקשורת המסחרית והתחרות שהיא הביאה, קם הצורך בהפקות יקרות ואיתם הצורך הכנסת כסף נוסף כששטחי הפירסום כבר לא הספיקו. מצב זה פיתח את עולם היח"צ (יחסי הציבור) בו מוכנסים אייטמים (כתבות, ידיעות וכל מדיה אחרת) עם מטרות קידום כשהאינטרס באייטם הוא ברור. עולם מעניין זה שינה לגמרי ועדיין משנה את פני התקשורת, מעורר חילוקי דעות לגבי האתיקה שבו והוא אחד הקורסים היותר מסקרנים שיש היום בתואר בתקשורת.

איפה אפשר ללמוד תואר ראשון בפרסום, שיווק ויחסי ציבור
תואר ראשון שכולל את הקורסים של פרסום, שיווק ויחסי ציבור הוא תואר בתקשורת אותו אפשר ללמוד בהרבה אוניברסיטאות ומכללות שפזורות בכל רחבי הארץ. בלימודי תואר בתקשורת תלמדו לימודי תקשורת כלליים ובמהלך הקורס תצטרכו להחליט באיזה תחום תרצו להתמחות. פרסום ויח"צ הם שני תחומים (די דומים) שאפשר להתמחות בהם וחיפוש עבודה קצר גם יראה לכם שבתחום יחסי הציבור המתפתח וגדל יש דרישה לעובדים כמעט כל הזמן.

אבידר

הוט אקטיב סיילס

ישרוטל מלצרים

לבטח דרכך

דיילות קרקע ופקחי רחבה בנתבג

עבודה באבטחה באילת עם מגורים


חיילים משוחררים
פק"ש - אתר מידע והכוונה למשתחררים, חיילים לפני שחרור וחיילים משוחררים אחרי צבא.

לפי חוק שוויון הזדמנויות, בכל מקום בו מופיעה פניה בלשון זכר היא מוכוונת ומופנית גם לנשים ולחיילות משוחררות בפרט.
© כל הזכויות שמורות לאתר "פק"ש - מידע ייעוץ והכוונה למשתחררים".

הבהרה: אתר פק"ש הינו מיזם פרטי ואינו קשור בשום צורה ליחידה להכוונת חיילים משוחררים, משרד הבטחון, ביטוח לאומי או כל גורם רשמי אחר.
0
משרות נבחרו
לצפיה במשרות ולהגשת מועמדות
לחץ/י כאן