ייעוץ והכוונה לתואר ראשון באדריכלות
קבל/י הכוונה והפניות למוסדות הלימוד הטובים בישראל.
בשיחה עם נציג וואטסאפ אנושי נעזור לך למצוא את הכיוון הנכון עבורך

תואר ראשון באדריכלות

מסלול לימודי אדריכלות הינו אחד ממסלולי תואר ראשון היוקרתיים והמבוקשים ביותר. מקצועו של האדריכל משלב ידע טכני והנדסי רב ומצד שני משלב ועוטף את הכל ברוח אומנותית - על האדריכל לתכנן את המבנים בצורה יעילה וחסכונית וליצור מבנים פונקציונאליים וכדאי שיהיו גם אסטטיים. לימודי ארכיטקטורה (זה בדיוק אותו דבר) הם ממסלולי הלימודים הארוכים ונמשכים כחמש שנים כאשר הקבלה ללימודי תואר ראשון בארכיטקטורה מותנית בראש ובראשונה בנתונים אישיים גבוהים אבל גם ובהצגת תיק עבודות ע"מ לבחון ולהבין את הראיה המרחבית של המועמד. מקצוע האדריכלות מתפתח ומשתנה כל הזמן בכניסת חומרים חדשים, טכנולוגיות וטרנדים כמו בניה ירוקה אשר מציב דרישות ואתגרים חדשים.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים לתואר ראשון באדריכלות
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
  צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים לתואר ראשון באדריכלות
  🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

  מידע על תואר ראשון באדריכלות

  אז אם החלטתם שאתם רוצים להשאיר חותם רציני על קווי המתאר של ערי ישראל והעולם, תואר ראשון בארכיטקטורה הוא המסלול בשבילכם. בטופס שמעל מלאו פרטיכם ובחרו את המוסדות המועדפים. תוך זמן קצר ייצרו עמכם קשר נציגי המוסדות וישלימו עבורכם את כל המידע הנחוץ ע"מ להתקבל ללימודים ולעשות את הצעד הראשון בדרך להיות אדריכל.

  מי יכול ללמוד אדריכלות


  לימודי ארכיטקטורה (זה בדיוק אותו דבר) הם ממסלולי הלימודים הארוכים ונמשכים כחמש שנים כאשר הקבלה ללימודי תואר ראשון בארכיטקטורה מותנית בראש ובראשונה בנתונים אישיים גבוהים אבל גם ובהצגת תיק עבודות ע"מ לבחון ולהבין את הראיה המרחבית של המועמד. מקצוע האדריכלות מתפתח ומשתנה כל הזמן בכניסת חומרים חדשים, טכנולוגיות וטרנדים כמו בניה ירוקה אשר מציב דרישות ואתגרים חדשים.

  מה לומדים בתואר ראשון באדריכלות


  לימודי תואר ראשון באדריכלות נחשבים ללימודים קשים מאוד בגלל היקף החומר הגדול שנוגע במספר רב של תחומים ועומקו (לא לומדים רק את הבסיס לכל נושא אלא ממש יורדים לפרטים). בתואר לומדים עיצוב אדריכלי שמתעסק במראה הבניין, אדריכלות פנים שעוסקת בחלוקת הבית בפן העיצובי ובפן הפרקטי, אדריכלות נוף, תכנון ערים ובעוד מספר תחומים כשבסוף התואר צריך לבחור הסטודנט תחום להתמחות ולעבוד בו כמתמחה במשרד שזה העיסוק שלו.

  האם יש עבודה בתחום של אדריכלות


  תחום האדריכלות הוא תחום רחב מאוד שנוגע בהמון תחומים ולכן הביקוש אליו הוא גבוה. בוגרי תואר ראשון באדריכלות שיסיימו את ההתמחות שלהם יוכלו להשתלב במשרדי אדריכלות שעובדים עבור חברות אחרות, לעבוד ישירות עבור קבלים שמתכנים בניינים או גנים ויוכלו כמובן לפתוח משרד בעצמם ולהיות עצמאיים בתחום.

  אבטחה באלביטצוות 3פוקס ראשילבטח דרכךתנועת אחריי