שירות בתי סוהרהראשון בבידור
חיילים משוחררים » לימודים » » תואר ראשון בעיצוב גרפי

תואר ראשון בעיצוב גרפי

תואר ראשון בעיצוב גרפי, או תואר בתקשורת חזותית בשם שונה אך בעל אותה כוונה, בפרשנות פשוטה זה תחום שלוקח את כל מה שניתן לראות בעיניים ומתרגם אותו לכדי יצירה ועשייה של מוצר באופן שימשוך כל לקוח פוטנציאלי לקנייתו - ממש כאיש שיווק שמניע את הגלגלים מאחורה וזוכה לקרדיטים עם בונוסים של מכירות והאפשרות ששלט החוצות הבא בכבישי איילון, יצוץ כי אתם כמעצבים גרפיים חשבתם על הרעיון באמצע הדוש...


צרו קשר לקבלת פרטים ומידע ממוסדות לימוד לפי בחירתכם חינם וללא התחייבות:


סמינר הקיבוצים

הלימודים מתקיימים ב: תל-אביב
המכללה האקדמית לחינוך הגדולה בארץ, מקיימת לימודים לתואר ראשון, תואר שני ולימודי תעודה בגישה הומניסטית ואחריות חברתית.
בחירת מוסד לימודים

HackerU לימודי מחשבים

הלימודים מתקיימים ב: מתחם הבורסה, רמת-גן
לימודי מחשבים, הכשרת מפתחי תוכנה, מנהלי רשתות תקשורת ובודקי תוכנה. התחייבות לעבודה ומלגות למתאימים
בחירת מוסד לימודים

קבלו ייעוץ מנציגי מוסדות הלימוד חינם וללא כל התחייבות:

קראתי ואני מקבל/ת את תנאי השימוש באתר

מידע על תואר ראשון בעיצוב גרפי

מה לומדים בעיצוב גרפי?
בעולם הכל משתנה מרגע לרגע, כמו פרסומת אשר מתחלפת בשניות על ידי משהו חדשני יותר. על כן, בעיצוב גרפי מלמדים אתכם את הכלים הבסיסיים והמתקדמים לעיצוב חזותי של פרסומת או לוגו - לא חשוב באיזה הקשר! ישנם כלים לעיצוב פרקטי שאותו תלמדו לעשות בידיים, כמו ציור או או רישום באמצעות אומנות כלשהי; ישנם כלים של עיצוב חזותי שאותם תלמדו דרך מחשב על ידי תוכנה כמו פלאש או אינדיזיין. ישנם גם קורסים שישמעו כאילו אתם מנבלים את הפה, אבל בתכל´ס ממש כיפיים להתנסות, כמו: קליגרפיה (כיתוב בצורה קישוטית כמו שעשו בשפות זרות וקדומות ועדיין עושים) וטיפוגרפיה (שבעזרתה מייפים את הטקסט ומעצבים אותו על הדף).

האם כדאי ללמוד עיצוב גרפי?
מי שאוהב אומנות ואוהב לצייר או לעשות כל דבר שהוא שקשור לאומנות מהבחינה הפרקטית - תואר ראשון בעיצוב גרפי זהו התואר בשבילו! במהלך הלימודים משלבים תכני אנימציה, הדפס, רישום, צילום ועיבוד תמונות ולכן יש לכם הזדמנות פז להגיד לא תודה לעבודה משרדית משעממת ובעצם לעצב משהו שישנה את פני הפרסומת או החברה כולו! תואר זה הוא כלי לחיים מכיוון שהוא יכול לשרת אתכם בכל היבט שיווקי שבו תבחרו ללכת, בעבודה מאוחרי הקלעים. זוהי בעצם התרפיה שלכם כחיילים משוחררים לצאת מה"בוץ" בראש ולצעוד קדימה לעבר מקצוע מאתגר!

משכורות של מעצב גרפי
שכר התחלתי של מעצב גרפי נעות בין 5,000 ל-6,000 שקל. לאחר צבירת ניסיון, ניתן למצוא שהמשכורות עולות לסכומים יותר גבוהים בחמישים אחוז יותר. כמובן שמדובר על משרות במשרדים קטנים יותר והכסף הגדול מונח במשרות משרדי ההיי-טק, שם העבודה של המעצב הגרפי היא כאמור בעיקר ממוחשבת, המשכורות יכולות להגיע לפי שניים מהסכומים הללו -הכוונה להגיע לחמש ספרות בקלות! מי שטוב ובעל ותק יכול לגרד את תקרת ה-20 אלף בקלות כמנהל קראייטיב עם הזמן.

קורס בודקי תוכנה QA בג´ון ברייס

משרד ראש הממשלה

פוקס ראשי

דומינוס פיצה

צ´ילדרנס פלייס

שירות בתי סוהר


חיילים משוחררים
פק"ש - אתר מידע והכוונה למשתחררים, חיילים לפני שחרור וחיילים משוחררים אחרי צבא.

לפי חוק שוויון הזדמנויות, בכל מקום בו מופיעה פניה בלשון זכר היא מוכוונת ומופנית גם לנשים ולחיילות משוחררות בפרט.
© כל הזכויות שמורות לאתר "פק"ש - מידע ייעוץ והכוונה למשתחררים".

הבהרה: אתר פק"ש הינו מיזם פרטי ואינו קשור בשום צורה ליחידה להכוונת חיילים משוחררים, משרד הבטחון, ביטוח לאומי או כל גורם רשמי אחר.
0
משרות נבחרו
לצפיה במשרות ולהגשת מועמדות
לחץ/י כאן