ייעוץ והכוונה לתואר ראשון בעיצוב גרפי
קבל/י הכוונה והפניות למוסדות הלימוד הטובים בישראל.
בשיחה עם נציג וואטסאפ אנושי נעזור לך למצוא את הכיוון הנכון עבורך

תואר ראשון בעיצוב גרפי

תואר ראשון בעיצוב גרפי, או תואר בתקשורת חזותית בשם שונה אך בעל אותה כוונה, בפרשנות פשוטה זה תחום שלוקח את כל מה שניתן לראות בעיניים ומתרגם אותו לכדי יצירה ועשייה של מוצר באופן שימשוך כל לקוח פוטנציאלי לקנייתו - ממש כאיש שיווק שמניע את הגלגלים מאחורה וזוכה לקרדיטים עם בונוסים של מכירות והאפשרות ששלט החוצות הבא בכבישי איילון, יצוץ כי אתם כמעצבים גרפיים חשבתם על הרעיון באמצע הדוש...

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים לתואר ראשון בעיצוב גרפי
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים לתואר ראשון בעיצוב גרפי
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על תואר ראשון בעיצוב גרפי

מה לומדים בעיצוב גרפי?


בעולם הכל משתנה מרגע לרגע, כמו פרסומת אשר מתחלפת בשניות על ידי משהו חדשני יותר. על כן, בעיצוב גרפי מלמדים אתכם את הכלים הבסיסיים והמתקדמים לעיצוב חזותי של פרסומת או לוגו - לא חשוב באיזה הקשר! ישנם כלים לעיצוב פרקטי שאותו תלמדו לעשות בידיים, כמו ציור או או רישום באמצעות אומנות כלשהי; ישנם כלים של עיצוב חזותי שאותם תלמדו דרך מחשב על ידי תוכנה כמו פלאש או אינדיזיין. ישנם גם קורסים שישמעו כאילו אתם מנבלים את הפה, אבל בתכל´ס ממש כיפיים להתנסות, כמו: קליגרפיה (כיתוב בצורה קישוטית כמו שעשו בשפות זרות וקדומות ועדיין עושים) וטיפוגרפיה (שבעזרתה מייפים את הטקסט ומעצבים אותו על הדף).

האם כדאי ללמוד עיצוב גרפי?


מי שאוהב אומנות ואוהב לצייר או לעשות כל דבר שהוא שקשור לאומנות מהבחינה הפרקטית - תואר ראשון בעיצוב גרפי זהו התואר בשבילו! במהלך הלימודים משלבים תכני אנימציה, הדפס, רישום, צילום ועיבוד תמונות ולכן יש לכם הזדמנות פז להגיד לא תודה לעבודה משרדית משעממת ובעצם לעצב משהו שישנה את פני הפרסומת או החברה כולו! תואר זה הוא כלי לחיים מכיוון שהוא יכול לשרת אתכם בכל היבט שיווקי שבו תבחרו ללכת, בעבודה מאוחרי הקלעים. זוהי בעצם התרפיה שלכם כחיילים משוחררים לצאת מה"בוץ" בראש ולצעוד קדימה לעבר מקצוע מאתגר!

משכורות של מעצב גרפי


שכר התחלתי של מעצב גרפי נעות בין 5,000 ל-6,000 שקל. לאחר צבירת ניסיון, ניתן למצוא שהמשכורות עולות לסכומים יותר גבוהים בחמישים אחוז יותר. כמובן שמדובר על משרות במשרדים קטנים יותר והכסף הגדול מונח במשרות משרדי ההיי-טק, שם העבודה של המעצב הגרפי היא כאמור בעיקר ממוחשבת, המשכורות יכולות להגיע לפי שניים מהסכומים הללו -הכוונה להגיע לחמש ספרות בקלות! מי שטוב ובעל ותק יכול לגרד את תקרת ה-20 אלף בקלות כמנהל קראייטיב עם הזמן.

מידרגפוקס ראשיאיי-טים אילתישרוטל מלצריםעבודה באבטחה באילת עם מגוריםאורב אבטחה