ייעוץ והכוונה ללימודי תקשורת לתואר ראשון
קבל/י הכוונה והפניות למוסדות הלימוד הטובים בישראל.
בשיחה עם נציג וואטסאפ אנושי נעזור לך למצוא את הכיוון הנכון עבורך

לימודי תקשורת לתואר ראשון

תקשורת ההמונים החלה את דרכה אי שם במקביל למהפכה התעשייתית, עם המצאת הדפוס ותחילת שירותי הרדיו, נפתח עולם חדש אפשרויות אשר לא מפסיק להתפתח לאורך הזמן וברור וצפוי כי תחום התקשורת עוד ילך וישתנה. משקל התקשורת בימנינו על אורח החיים ודעת הקהל הוא גדול מאוד שכן אנשי התקשורת של היום מגיעים מתחומים רבים וממסלולי לימוד מגוונים: לימודי טלויזיה, לימודי עיתונאות, לימודי רדיו, לימודי כתיבה, לימדי קופירייטינג, עריכה לשונית ועוד.
אז מה אתם אומרים? רוצים לעצב דעת קהל? רוצים להשפיע??? מקומכם בבתי הספר לתקשורת!! מלאו פרטיכם ובחרו את מוסדות הלימוד המתאימים לכם ביותר ועשיתם צעד ראשון לעולם מגוון, משפיע ומתפתח.

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים ללימודי תקשורת לתואר ראשון
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
 • תכנית לימודים מרתקת עם מסלול התמחות לבחירה
  הלימודים ב: עמק יזרעאל
 • חוג יחיד מסוגו המשלב לימודי מדע המדינה ולימודי תקשורת בתואר אחד
  הלימודים ב: ירושלים
 • מבחר קורסים שיכינו אותכם בצורה היעילה ביותר לדינמאיות של שוק התקשורת!
  הלימודים ב: נתניה
 • תואר ייחודי בתקשורת עם מגוון מסלולי התמחות - משלבים אתכם בתעשיית התקשורת כבר במסגרת הלימודים
  הלימודים ב: אריאל
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים ללימודי תקשורת לתואר ראשון
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על לימודי תקשורת לתואר ראשון

איפה לומדים תקשורת


מוסדות לימוד רבים בישראל מציעים לימודים בתקשורת. המוסדות המומלצים ללימודי תקשורת הם המוסדות האקדמאים המוכרים שמעבר ללימודים הרציניים יותר, מעניקים דיפלומה של תואר ראשון בתקשורת ויאפשרו לכם להמשיך לתואר שני בהמשך. המסדות בהם לומדים תואר ראשון בתקשורת יכללו נגיעה והיכרות עם כל אחד מהתחומים והתמחות ספציפית בטלוויזיה, פרסום ועוד כשלימודי תקשורת הם גם מהבולטים ביותר במסלולי הלימוד לתואר משולב: תקשרות וכלכלה, תקשורת ומנהל עסקים, תקשורת וניהול ועוד.

היתרונות בתואר בתקשורת


תקשורת אפשר ללמוד באוניברסיטאות, מכללות ובתי ספר פרטיים. בתי הספר יציעו לכם בדר"כ קורסים ממוקדים לפי תחומים במקצוע כשרוב הלימודים יהיו מעשיים והאקדמיה תציע תואר בו לומדים גם תאוריה כדי להבין את הבסיס של התקשורת וכיצד התקדמה. היתרון הגדול בלימודי תואר ראשון בתקשורת היא ההתמחות שמביאה אתכם לשוק העבודה מוכנים בתחום מסויים וזה אחרי שטעמתם מכל התחומים בלימודי התואר ורק אחרי שהבנתם במה אתם טובים ומה מתאים לכם, התמחתם בו.

אפשרויות התעסוקה בעולם התקשורת


מאחר והתמחתם במהלך התואר בתחום מסויים כמו טלוויזיה, פרסום, יח"צ, או אחרים סביר להניח שאתם יודעים כבר במה אתם רוצים לעסוק וזה יעזור לכם כבר בשלב חיפוש העבודה ומציאתה. עולם התקשורת הוא עולם רחב שמציעה מגוון גדול של עבודות כמו תוכן (כתיבה, עריכה), הפקה, קריאייטיב ועוד. השכר בעולם התקשורת נמוך בהתחלה וכשתחפשו עבודה, בשלב הראשון מומלץ לחפש את דלת הכניסה לעבודה בגוף תקשורת ולא את המשכורת הגבוהה, אותה תדרשו בהמשך.

איי-טים אילתאבטחה באלביטאבטחה בווינהדרך ארץדרושים קבטים למלון ישרוטל כרמיםמועדפת במלון דן פנורמה תל-אביב