ייעוץ והכוונה לתואר ראשון במשפטים לחיילים משוחררים
קבל/י הכוונה והפניות למוסדות הלימוד הטובים בישראל.
בשיחה עם נציג וואטסאפ אנושי נעזור לך למצוא את הכיוון הנכון עבורך

תואר ראשון במשפטים לחיילים משוחררים

גם נשיא בית המשפט העליון בכבודו ובעצמו החל את דרכו בלימודי תואר ראשון במשפטים. ככה זה, אין קיצורי דרך.

חלומה של כל אם הוא לספר בגאווה כי בנה עורך דין. בוגרי תואר ראשון במשפטים במוסדות מוכרים בארץ עומדים בקריטריון של לשכת עורכי הדין לתחילת התמחות בעריכת דין בדרכם אל הגלימה השחורה, אבל לא רק עורכי דין עושים שם. בוגר תואר במשפטים הינו משפטן ויוכל להשתלב בשוק העבודה גם ללא התואר עורך דין כיועץ משפטי וכו´. רבים מהבוגרים ממשיכים לימודיהם לתואר נוסף בכלכלה או מנהל עסקים ובכך צוברים לעצמם נקדות זכות רבות שכנראה ישתלמו במהלך השנים.

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים לתואר ראשון במשפטים לחיילים משוחררים
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
 • תכנית המאפשרת אופק ופיתוח קריירה אקדמית למצטיינים והכוון תעסוקה וקריירה לאורך כל התואר
  הלימודים ב: הוד השרון
 • מסלול לימודי תואר ראשון במשפטים - LLB
  הלימודים ב: רחובות
 • תואר ראשון במשפטים (LLB) בהתמחויות שונות ברמת מחקר מהגבוהות בארץ!
  הלימודים ב: רמת גן
 • תכנית שמכשירה אותכם לקשת עיסוקים רחבה -קיימת אפשרות לשלב עם תואר במנהל עסקים
  הלימודים ב: נתניה
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים לתואר ראשון במשפטים לחיילים משוחררים
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על תואר ראשון במשפטים לחיילים משוחררים

לימודי משפטים נמשכים בדרך כלל שלוש שנים (לפעמים יות), אבל הם לא באמת מסתיימים ברגע שהתואר מסתיים. יש עוד את שלב ההתמחות, לימודים לבחינות השלכה, בחינות לשכה ורק לאחר מכן תקבלו את התואר הנחשק - עו"ד. אז כן, מסע ארוך , לא פשוט אבל מרתק לפניכם ומאוד מומלץ שתתחילו אותו כמה שיותר מוקדם. כמה מוקדם? התקופה שאחרי השחרור מצה"ל היא זמן מעולה לעשות זאת. כך תוכלו לסיים את המסלול כשאתם עדיין צעירים, אנרגטיים ומוכנים לכבוש את עולם המשפטים בארץ. חיילים משוחררים רבים בארץ בוחרים להתשלב בלימודי תואר ראשון במשפטים , מה שהופך אותו לאחד התארים המבוקשים ביותר בארץ.


מקומות מומלצים ללימודי תואר ראשון במשפטים

הצפת השוק הישראלי בעורכי דין לא באמת עוצרת את הביקוש של הישראלים ללימודי משפטים, מה שמביא לכך שיש אופציות רבות במיוחד. ניתן ללמוד תואר במשפטים באוניברסיטאות ובמכללות ברחבי הארץ , כאשר תנאי הקבלה משתנים ממקום למקום. מקום מומלץ הוא מקום שעונה על הדרישות שלכם מבחינת מיקום, מחיר התואר, תכני הלימוד, רמת הלימוד, צוות המרצים, הדרישות האקדמאיות וכו´. 

עשו את כל הבירורים שחשובים לכם ובחרו את מוסד הלימודים המתאים ביותר לכם.


אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי משפטים בארץ

אז מה עושים בוגרי תואר במשפטים בארץ? ובכן, לפי המצב במדינה נראה כי רובם הגדול מוצא עבודה. שימו לב שלאחר סיום הלימודים יש צורך בהתמחות ובמעבר של בחינות לשכה כדי לעבוד כעורכי דין. זו אחת מאפשרויות התעסוקה המקובלות אבל חשוב גם להכיר את האחרות: ישנן לא מעט משרות במשק שמיועדות למשפטנים שאינם עו"ד וזו גם אפשרות טובה. תוכלו לעבוד בתפקידי ייעוץ, הדרכה, ניהול ואחרים.


לימודי משפטים על חשבון הפיקדון הצבאי

כספי הפיקדון הצבאי שמגיעים לכם בהחלט יכולים לסייע לכם להתחיל ללמוד משפטים מיד אחרי השחרור מצה"ל (או קצת אחרי אם תרצו לטייל), ומבלי שתצטרכו לחסוך את כל הכסף הדרוש. התנאי הדרוש למימוש כספי הפיקדון הוא ללמדו במוסד שמוכר, אך מההיכרות שלנו כל מוסדות הלמוד בארץ ללימודי תואר ראשון במשפטים מוכרים על מנת שתוכלו לממש את כספי הפיקדון לטובת תשלום על התואר.


לימודי משפטים לתואר ראשון מכינים אמנם את הסטודנטים למבחני לשכת עורכי הדין ואין אפשרות לגשת למבחני הלשכה ללא אישור ממוסד לימודים מוכר על סיום הלימודים והשלמת כל המטלות לתואר. אך לא כל מי שלומד משפטים הוא עורך דין. אלו שיבחרו בסיום התואר לא להמשיך להתמחות ולגשת למבחני הלשכה נושאים בתואר "משפטנים". חלקם ימשיכו ללימודי תואר ראשון נוסף בכלכלה ומנהל עסקים וביום מן הימים שילוב הידע בקבלה למקום העבודה יכול להיות שילוב מנצח.


מדינת ישראלי היא עדיין מדינה צעירה יחסית אך עדיין מורכבת מאוד וכך גם עולם המשפט הישראלי. במסלול לימודים לתואר ראשון במשפטים תוכלו לגלות כי חוקים רבים בארץ מושתתים על חוקים עותמאניים היו פה עוד שנים לפני והמשפט הישראלי הושפע גם מעולם המשפט האנגלי שהביאו עימם האנגלים לאיזור. יש כמובן צורך להתוודע בלימודים למשפט היהודי ומבנה מערכת המשפט בישראל בכלל. סטודנטים למשפטים עוברים מגוון רחב של קורסים הכוללים בין היתר: דיני תעבורה, דיני חוזים, משפט חוקתי, משפט פלילי ועוד.

אורב אבטחהלבטח דרכךעבודה באבטחה באילת עם מגוריםפתאלאבטחה באלביט