לימודי משפטים

גם נשיא בית המשפט העליון בכבודו ובעצמו החל את דרכו בלימודי תואר ראשון במשפטים. ככה זה, אין קיצורי דרך...
לימודי משפטים -ללא ספק אחד ממסלולי הלימוד המבוקשים ביותר במשך עשרות שנים. חלומה של כל אם הוא לספר בגאווה כי בנה עורך דין. בוגרי תואר ראשון במשפטים במוסדות מוכרים בארץ עומדים בקריטריון של לשכת עורכי הדין לתחילת התמחות בעריכת דין בדרכם אל הגלימה השחורה, אבל לא רק עורכי דין עושים שם. בוגר תואר במשפטים הינו משפטן ויוכל להשתלב בשוק העבודה גם ללא התואר עורך דין כיועץ משפטי וכו´. רבים מהבוגרים ממשיכים לימודיהם לתואר נוסף בכלכלה או מנהל עסקים ובכך צוברים לעצמם נקדות זכות רבות שכנראה ישתלמו במהלך השנים.

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים ללימודי משפטים
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
הקריה האקדמית של השרון
הלימודים מתקיימים ב: נתניה
אחד על אחד עד התואר
הלימודים מתקיימים ב: רחובות
מוסד פרטי מוכר להשכלה גבוהה ללימודי תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון ושני במינהל עסקים מוביל תפישה חברתית לשינוי פני החברה
הלימודים מתקיימים ב: קרית אונו
אקדמיה לוקחת אחריות - לימודי משפטים וכלכלה
הלימודים מתקיימים ב: הוד השרון
המרכז האקדמי למשפט ולעסקים - לימודים לתואר במשפטים, תואר במנהל עסקים ותואר בחשבונאות.
הלימודים מתקיימים ב: רמת-גן
המכללה האקדמית ספיר - שכר לימוד אוניברסיטאי
הלימודים מתקיימים ב: ד.נ. חוף אשקלון
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים ללימודי משפטים
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על לימודי משפטים

לימודי משפטים לתואר ראשון מכינים אמנם את הסטודנטים למבחני לשכת עורכי הדין ואין אפשרות לגשת למבחני הלשכה ללא אישור ממוסד לימודים מוכר על סיום הלימודים והשלמת כל המטלות לתואר. אך לא כל מי שלומד משפטים הוא עורך דין. אלו שיבחרו בסיום התואר לא להמשיך להתמחות ולגשת למבחני הלשכה נושאים בתואר "משפטנים". חלקם ימשיכו ללימודי תואר ראשון נוסף בכלכלה ומנהל עסקים וביום מן הימים שילוב הידע בקבלה למקום העבודה יכול להיות שילוב מנצח.
מדינת ישראלי היא עדיין מדינה צעירה יחסית אך עדיין מורכבת מאוד וכך גם עולם המשפט הישראלי. במסלול לימודים לתואר ראשון במשפטים תוכלו לגלות כי חוקים רבים בארץ מושתתים על חוקים עותמאניים היו פה עוד שנים לפני והמשפט הישראלי הושפע גם מעולם המשפט האנגלי שהביאו עימם האנגלים לאיזור. יש כמובן צורך להתוודע בלימודים למשפט היהודי ומבנה מערכת המשפט בישראל בכלל. סטודנטים למשפטים עוברים מגוון רחב של קורסים הכוללים בין היתר: דיני תעבורה, דיני חוזים, משפט חוקתי, משפט פלילי ועוד.
שלמה סיקסטעבודה באבטחה באילת עם מגורים

T&M 2022

איי-טים אילת

דיילות קרקע ופקחי רחבה בנתבג