שירות בתי סוהרברהשגה אילת
חיילים משוחררים » לימודים » » לימודי משפטים

לימודי משפטים

גם נשיא בית המשפט העליון בכבודו ובעצמו החל את דרכו בלימודי תואר ראשון במשפטים. ככה זה, אין קיצורי דרך...
לימודי משפטים -ללא ספק אחד ממסלולי הלימוד המבוקשים ביותר במשך עשרות שנים. חלומה של כל אם הוא לספר בגאווה כי בנה עורך דין. בוגרי תואר ראשון במשפטים במוסדות מוכרים בארץ עומדים בקריטריון של לשכת עורכי הדין לתחילת התמחות בעריכת דין בדרכם אל הגלימה השחורה, אבל לא רק עורכי דין עושים שם. בוגר תואר במשפטים הינו משפטן ויוכל להשתלב בשוק העבודה גם ללא התואר עורך דין כיועץ משפטי וכו´. רבים מהבוגרים ממשיכים לימודיהם לתואר נוסף בכלכלה או מנהל עסקים ובכך צוברים לעצמם נקדות זכות רבות שכנראה ישתלמו במהלך השנים.


המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
המרכז האקדמי למשפט ולעסקים - לימודים לתואר במשפטים, תואר במנהל עסקים ותואר בחשבונאות.
הלימודים מתקיימים ב: רמת-גן

מכללת ספיר
המכללה האקדמית ספיר - שכר לימוד אוניברסיטאי
הלימודים מתקיימים ב: ד.נ. חוף אשקלון

המכללה האקדמית נתניה
הקריה האקדמית של השרון
הלימודים מתקיימים ב: נתניה

מידע על לימודי משפטים

לימודי משפטים לתואר ראשון מכינים אמנם את הסטודנטים למבחני לשכת עורכי הדין ואין אפשרות לגשת למבחני הלשכה ללא אישור ממוסד לימודים מוכר על סיום הלימודים והשלמת כל המטלות לתואר. אך לא כל מי שלומד משפטים הוא עורך דין. אלו שיבחרו בסיום התואר לא להמשיך להתמחות ולגשת למבחני הלשכה נושאים בתואר "משפטנים". חלקם ימשיכו ללימודי תואר ראשון נוסף בכלכלה ומנהל עסקים וביום מן הימים שילוב הידע בקבלה למקום העבודה יכול להיות שילוב מנצח.
מדינת ישראלי היא עדיין מדינה צעירה יחסית אך עדיין מורכבת מאוד וכך גם עולם המשפט הישראלי. במסלול לימודים לתואר ראשון במשפטים תוכלו לגלות כי חוקים רבים בארץ מושתתים על חוקים עותמאניים היו פה עוד שנים לפני והמשפט הישראלי הושפע גם מעולם המשפט האנגלי שהביאו עימם האנגלים לאיזור. יש כמובן צורך להתוודע בלימודים למשפט היהודי ומבנה מערכת המשפט בישראל בכלל. סטודנטים למשפטים עוברים מגוון רחב של קורסים הכוללים בין היתר: דיני תעבורה, דיני חוזים, משפט חוקתי, משפט פלילי ועוד.
התאמה

SIH

דומינוס פיצה

עבודה באבטחה באילת עם מגורים

גרינפיס

פוקס ראשי


חיילים משוחררים
פק"ש - אתר מידע והכוונה למשתחררים, חיילים לפני שחרור וחיילים משוחררים אחרי צבא.

לפי חוק שוויון הזדמנויות, בכל מקום בו מופיעה פניה בלשון זכר היא מוכוונת ומופנית גם לנשים ולחיילות משוחררות בפרט.
© כל הזכויות שמורות לאתר "פק"ש - מידע ייעוץ והכוונה למשתחררים".

הבהרה: אתר פק"ש הינו מיזם פרטי ואינו קשור בשום צורה ליחידה להכוונת חיילים משוחררים, משרד הבטחון, ביטוח לאומי או כל גורם רשמי אחר.
0
משרות נבחרו
לצפיה במשרות ולהגשת מועמדות
לחץ/י כאן