ייעוץ והכוונה לקורס טכנאי מחשבים
קבל/י הכוונה והפניות למוסדות הלימוד הטובים בישראל.
בשיחה עם נציג וואטסאפ אנושי נעזור לך למצוא את הכיוון הנכון עבורך

קורס טכנאי מחשבים

הבשורה הכי גדולה של 20 השנים האחרונות היא שאפשר לתת אמון מלא במכונה. עם השנים המחשב הלך וקטן ונהיה מהיר ויעיל יותר. הנגישות למחשבים גדלה וכיום הם נמצאים בכל מקום בחיינו, בבתים, בעסקים במוסדות ציבור ואיפה לא?. רוב האנשים משתמשים במחשב בשימוש פשוט וכל תקלה, גם הקטנה ביותר, מצריכה מהם לפנות לטכנאי מחשבים. בוגרי קורס טכנאי PC הם מהמבוקשים ביותר ומי שבחר ללמוד ולהתמקצע בתחום טכנאות מחשבים כנראה שעשה בשכל. לפניכם בתי הספר המובילים בארץ המעבירים קורס טכנאי מחשבים. משך הקורס הממוצע הינו כחצי שנה ובחלק גדול מהמוסדות תוכלו לבחור בלימודי ערב. בחרו את המתאימים לכם ביותר מלאו פרטיכם האישים ושלחו. ייתכן מאוד ובחלק מבתי הספר תוכלו לזכות גם בהסמכה של מייקרוספט לטכנאי מחשבים.

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים לקורס טכנאי מחשבים
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
  • קורס שיקנה לכם מיומנויות רבות דרך שילוב של עבודה מעשית במעבדה
    הלימודים ב: ראשון לציון
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים לקורס טכנאי מחשבים
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על קורס טכנאי מחשבים

מי יכול להיות טכנאי מחשבים


דרישות הבסיס לקבלה ללימודי טכנאי מחשבים לא גבוהות וכמעט כל אחד יכול להיות טכנאי מחשבים אבל לפני שאתם הולכים ללמוד את המקצוע,  כדאי לבדוק טוב האם הוא מתאים לכם. מאחר ורוב החלקים ובכלל, החדשנות מגיעה מחו"ל,  מקצוע טכנאי המחשבים דורש יכולת הבנה של אנגלית, בעיקר טכנית. במהלך הלימודים תעברו גם שיעורים בסיסיים שתיכנות שהם חלק מבחינות המעבר של הקורס וגם כאן אתם צריכים לבדוק האם זה מתאים לכם.

מה נותנים לימודי טכנאי מחשבים


קורסי טכנאי מחשבים  וקורס טכנאי פי סי בפרט יקנו ללומדים מגוון כלים ואמצעים לפתור תקלות מחשב בסביבה הביתית והעסקתי. בין היתר תוכלו ללמוד: איתור תקלות חומרה, איתור תקלות תוכנה, ניהול וקונפיגורציה של מערכות הפעלה, הקמה ותמיכה ברשתות מחשבים ועוד ועוד. כשבוגרי הקורס יוכלו להשתלב בתפקידי תמיכה אבל לא רק, הם גם יוכלו לעבוד כיועצים בחנויות או בחברות גדולות ובתפקידי הדרכה כשיהיו מספיק מנוסים.

יש עבודה לטכנאי מחשבים?


למרות שלפני כמה שנים אמרו שהמחשבים יעלמו מהעולם, זה ממש לא הכיוון והם אפילו ממשיכים להתרבות כשהפלאפונים והטאבלטים לא יכולים להחליף אותם ככלי עבודה נוחים ואם פעם מחשבים היו נחלתם של הצעירים, הרי היום חלק מהצעירים כבר מבוגרים והצעירים החדשים כבר הצטרפו כך שכמות המחשבים והצרכנים רק עולה ואיתם הביקוש לטכנאים. כבוגרי הקורס תוכלו לעבוד במעבדה של מישהו או להקים משהו בבית כשהיתרון הגדול הוא שעבודה כעצמאי לא תדרוש מכם הקמה של עסק גדול עם השקעה בשלב הראשון.

איי-טים אילתדיוטי פרי ספורטאבטחה באלביטדרך ארץעמוד אורנג´