שירות בתי סוהרכביש 6
חיילים משוחררים » לימודים » » קורס עיצוב גרפי

קורס עיצוב גרפי

גרפיקה, עיצוב גרפי או תקשורת חזותית, איך שלא תחליטו לקרוא לזה להכל משמעות אחת: עיצוב דו מימדי.
קורס עיצוב גרפי מכשיר את הלומדים לעבודות עיצוב המתאימות ל: דפוס, עיצוב אתרים, עימוד עיתונים, גרפיקה טלוויזיונית וכו´. כל אחד יכול ללמוד את התחום אבל כדי להתפתח בו דרוש כמובן כישרון בסיסי וסטודנטים יצירתיים יותר יצליחו להוציא מהקורס הרבה יותר. לפניך בתי ספר ומוסדות המעבירים קורס עיצוב גרפי בחר את המתאימים לך מלא ושלח פרטיך האישיים.


תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית
מכללת תילתן ללימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית, שוכנת בקמפוס הנמל בחיפה. לימודי עיצוב - לתואר אקדמי, לתעודה או כקורסים בודדים.
הלימודים מתקיימים ב: חיפה

מידע על קורס עיצוב גרפי

מה לומדים בקורס עיצוב גרפי
בקורס עיצוב גרפי לומדים אומנות ועיצוב וכיצד הן באות לידי ביטוי בעולם התוכן הדיגיטלי, מושגים בתחום המקצוע ומתמקצעים על מספר תוכנות לעיצוב גרפי שבראשן תוכנת הפוטושופ המוכרת לכולנו אך לא היחידה כשקיימות עוד תוכנות רבות כגון: אילוסטרטור, אינדיזיין ועוד והן משתנות מקורס לקורס מאחר וכל מוסד לימודים בונה את תכניתיו באופן שונה. מעצב גרפי ידע בדר"כ לעבוד על יותר מתוכנה אחת מאחר ולכל תוכנה יתרונות וחסרונות ואיתם תחומים שהיא יותר טובה בהם ופחות טובה בהם ולכן בקורס בדר"כ מתמקצעים על שתי תוכנות לפחות.

מה יכולים לעשות בוגרי הקורס
עיון קצר במודעות הדרושים של המקצוע ילמד אתכם שיש לו ביקוש בעיקר בעולם התקשורת, בערוצי טלוויזיה, חברות פירסום, משרדי יח"צ, בתי פוסט, עיתונים ועוד. במהלך הקורס, בנוסף ללימודי השפה המקצועית והתוכנה לעיצוב הגרפי, תיצרו את תיק העבודות הראשון שלכם שהוא כרטיס הביקור או קורות החיים שלכם שיעזור לכם להתקבל לעבודות. בוגרי הקורס יוכלו להשתלב מיד עם סיומו בעבודה כעצמאיים או בתור ביצועיסטים ובהתאם לכישוריהם להתקדם ולהיות ארט דיירקטורים שהשמיים הם הגבול.

בתי ספר ומכללות מומלצים ללימודי עיצוב גרפי
עיצוב גרפי הוא מקצוע מבוקש ולכן כמות בתי הספר והמכללות שמציעים קורס בתחום הוא גדול מאוד. כדי לבחור את המקום הנכון מומלץ קודם כל להחליט באיזה אזור אתם רוצים ללמוד ואז לבדוק איתם על איזה תוכנות הם מלמדים (לבדוק אם זה רלוונטים למה שאתם מכוונים), מי המורים או המרצים במקום ומה הרקע שלהם, מחיר הקורס ואיכות האנשים (מה עשו בוגרי אותה מכללה או בית הספר לעיצוב גרפי).

שירות בתי סוהר

עבודה בסלקום

דומינוס פיצה

דרושים ישרוטל

צ´ילדרנס פלייס

דיילות קרקע ופקחי רחבה בנתבג


חיילים משוחררים
פק"ש - אתר מידע והכוונה למשתחררים, חיילים לפני שחרור וחיילים משוחררים אחרי צבא.

לפי חוק שוויון הזדמנויות, בכל מקום בו מופיעה פניה בלשון זכר היא מוכוונת ומופנית גם לנשים ולחיילות משוחררות בפרט.
© כל הזכויות שמורות לאתר "פק"ש - מידע ייעוץ והכוונה למשתחררים".

הבהרה: אתר פק"ש הינו מיזם פרטי ואינו קשור בשום צורה ליחידה להכוונת חיילים משוחררים, משרד הבטחון, ביטוח לאומי או כל גורם רשמי אחר.
0
משרות נבחרו
לצפיה במשרות ולהגשת מועמדות
לחץ/י כאן