קורס מפעילי מכונות

אתם רוצים להגיד לנו שמשלמים כסף לעובדים על זה שהם ילחצו על כפתור ההפעלה/הדלקה כמה פעמים ביום? בחלום הרטוב שלכם!! קורס מפעילי מכונות דורש תושייה ויכולת שכלית של הנדסאים ומהנדסים אשר יכולים לפתור בעיות מורכבות בתחום החומרה, כמו גם התוכנה בהקשר של מכונות לעיבוד שבבי - תחום אשר תוצרתו הסופית היא יצירת כלי עבודה שיש בכל ארגז כלים ביתי למשל!

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים לקורס מפעילי מכונות
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
המכללה המובילה להכשרה מקצועית וקורסים מקצועיים מאז 1994
הלימודים מתקיימים ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר-שבע
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים לקורס מפעילי מכונות
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על קורס מפעילי מכונות

לימודי מפעיל מכונה
כדי לעבד שבבים בתחום ה-CNC, אין צורך לכרסם ביסקוויטים אלא מתכת בעזרת מכונות מתוחכמות המיועדות לכך. לימודי מפעילי מכונות מתרכזים בקריאת שרטוטים, בלימוד המכונות המעבדות שבבים, במושגים נרחבים בתחום, בכיוון ובכיול של מכונות מסוג זה באמצעות אבטחת איכות, בהפעלת מכונה בתכל'ס ואיך העבודה נעשית בפועל במפעל בהקשר למקצוע! קורס מפעילי מכונות יכול להימשך בין 160 ל-180 שעות אקדמיות, פעם או פעמיים בשבוע בהתאם למוסד הלימודים.

מפעיל מכונות cnc
אם חשבתם שהכותרת מכוונת לזה שתלמדו לעבוד על מלגזה או שופל, תקבלו שתי סטירות וריתוק (כחיילים משוחררים העונש השני קצת בעייתי כרגע ליישום, אבל מישהו צריך להוציא אתכם מהשוק הראשוני באזרחות..)! מפעיל מכונות בתחום העיבוד השבבי זה מקצוע שניתן להקביל אותו להנדסאי מכונות פחות או יותר - בהתאם לצרכי העבודה, תצטרכו לבדוק מכונות בשטח ולתקן אותן, או לחלופין למצוא תקלות בתחום התוכנה של אותה מכונה ואז בנישה זו למצוא פתרון הולם. כך גם תוכלו לקבל מושג או שניים על תחום בדיקות התוכנה או על תארים ראשונים בתחום ההנדסה.

מקצוע עם משכורת טובה
מרגישים שכולם דוהרים כמו עדר כבשים לכיוון אקדמי בניסיון להוציא משכורת טובה בשוק התעסוקתי? בעזרת קורס מפעילי מכונות, אתם לא תצטרכו ללמוד פסיכומטרי ואז עוד 3-4 לשנים לתואר ראשון כדי באמת להרוויח טוב: עובדי CNC אמנם עובדים לא מעט שעות, אבל כך גם כל עובד היי-טק ולכן גם המשכורת היא בהתאם!

T&M 2022

ישרוטל כללי 2017

צוות 3

ישרוטל מלצרים

למטייל

תנועת אחריי