שירות בתי סוהרהראשון בבידור
חיילים משוחררים » לימודים » » לימודי תיווך נדל"ן

לימודי תיווך נדל"ן

אם תשאלו את ותיקי המתווכים, תוכלו לשמוע על הימים בהם מקצוע התיווך היה פשוט הרבה יותר, וגם אם רצית מאוד, לא היה קל למצוא מוסדות המעבירים לימודי תיווך נדל"ן. בשנת 1996 נחקק החוק המחייב כל מתווך לעסוק במקצוע עם רשיון מרשם המתווכים במשרד המשפטים. כדי להחזיק ברשיון צריך להיות בעל עבר פלילי נקי ויש לעבור מבחן של משרד המשפטים. לפניך מוסדות מובילים המכינים לבחינת רשם המתווכים. אם אתה רואה בעצמך את הפוטנציאל ליצור, לקשר ולתווך בעסקאות נדל"ן קטנות (מאות אלפים עד מליוני שקלים....) או גדולות (עשרות ומאות מליונים!!!) מלא פרטיך האישיים, בחר את המוסדות המתאימים לך, שלח,  ונציגי השירות יחזרו אליך בהקדם עם כל המידע להפוך אותך למתווך נדל"ן.


צרו קשר לקבלת פרטים ומידע ממוסדות לימוד לפי בחירתכם חינם וללא התחייבות:


מכללת פסגות

הלימודים מתקיימים ב: רחובות, הרצליה, ירושלים, חיפה, באר-שבע, רמת גן
המכללה המובילה והגדולה בישראל ללימודי שוק ההון ויזמות נדל"ן כבר 10 שנים ברציפות
בחירת מוסד לימודים

קבלו ייעוץ מנציגי מוסדות הלימוד חינם וללא כל התחייבות:

קראתי ואני מקבל/ת את תנאי השימוש באתר

מידע על לימודי תיווך נדל"ן

האם צריך רקע קודם כדי לעשות קורס נדל"ן
בתחום הנדל"ן יש מספר קורסים שחלקם הקטן מיועד לאנשים שעוסקים בתחום ורוצים להעשיר את הידע אבל רובם הגדול של הקורסים מיועדים לאנשים חסרי רקע בתחום או בתחומים דומים ומתאימים לכולם. למעשה קורסי הנדל"ן הם אופציה מעולה עבור חיילים משוחררים חסרי ניסיון מאחר והקורסים מעניקים ידע מקצועי שיעזור לצעירים בהמשך החיים בלי קשר לעיסוק מקצועי בנדל"ן וזאת מאחר ולא יזיק שנכיר את התחום כשנעסוק בו בסופו של דבר כשנקנה או נשכור בית לעצמנו.

מי יכול לעשות רשיון תיווך?
על מנת לקבל את הרשיון לתיווך בנדל"ן יש לעבור בחינה מיוחדת המתקיימת בשלושה מועדים בשנה ויכול לגשת אליה כל מי שמעוניין לעסוק בתיווך נדל"ן כמקצוע ולעבוד כחוק. החומר בבחינה מורכב מנושאים מגוונים ורלוונטיים למקצוע התיווך ובינהם תוכלו למצוא: לימודי דיני מקרקעין, חוקי הגנת הצרכן, דיני חוזים, חוק העונשין, הערכה ושמאות מקרקעין ועוד. על מנת לגשת לבחינה אין חובה ללמוד במוסד כזה או אחר ואפשר לגשת לבחינה לאחר לימודים עצמאיים. החומר למבחן הוא חומר משפטי שקשה מאוד ללמוד לבד מאחר והוא "יבש" ולכן על מנת לשפר את סיכוי ההצלחה בבחינה ממולץ להצטרף לקורס לימודי הנדל"ן אשר מלמד ומבצע ההכנה למבחני תייוך נדל"ן.

איפה מומלץ ללמוד קורסי נדל"ן
מאחר ותחום הנדל"ן הוא חדש ברמה הפורמלית, קורסי הנדל"ן משתנים מאוד וניתן למצוא רבים מהם בנושאים שונים כמו קורס תיווך נדל"ן, קורס שיווק נדל"ן, קורס השקעות נדל"ן (ייעוץ) ועוד רבים כשגם אם תבחרו לעבור את אותו קורס באותו תחום יהיו שינויים רבים בין בית ספר אחד לשני. כמו בכל דבר, גם בנדל"ן מומלץ ללמוד מאלה שיודעים את העבודה ומצליחים בה ולכן המותגים המוכרים של תחום הנדל"ן הם אופציות טובות ללימודים.

הוט

רוית אסף

מלצרים ליד השולחן

כתיבת קורות חיים

התאמה

משרד ראש הממשלה


חיילים משוחררים
פק"ש - אתר מידע והכוונה למשתחררים, חיילים לפני שחרור וחיילים משוחררים אחרי צבא.

לפי חוק שוויון הזדמנויות, בכל מקום בו מופיעה פניה בלשון זכר היא מוכוונת ומופנית גם לנשים ולחיילות משוחררות בפרט.
© כל הזכויות שמורות לאתר "פק"ש - מידע ייעוץ והכוונה למשתחררים".

הבהרה: אתר פק"ש הינו מיזם פרטי ואינו קשור בשום צורה ליחידה להכוונת חיילים משוחררים, משרד הבטחון, ביטוח לאומי או כל גורם רשמי אחר.
0
משרות נבחרו
לצפיה במשרות ולהגשת מועמדות
לחץ/י כאן