ייעוץ והכוונה לקורס מקעקעים לחיילים משוחררים
קבל/י הכוונה והפניות למוסדות הלימוד הטובים בישראל.
בשיחה עם נציג וואטסאפ אנושי נעזור לך למצוא את הכיוון הנכון עבורך

קורס מקעקעים לחיילים משוחררים

גם אם יש לכם כישרון עצום וגם אם את כל הקעקועים של החברים שלכם אתם בעצמכם ציירתם, זה לא מספיק. אמנם זה יתרון גדול ונקודת פתיחה מצוינת, אבל כדי להיות מקעקע מקצועי צריך יותר מכישרון ציור. צריך טכניקה, צריך לצבור ניסיון, צריך להכיר סוגי קעקועים וסוגי מחטים וכדאי גם להכיר את אופן ההתנהלות בסטודיו לקעקועים, שיטות עבודה מול לקוחות ומול ספקים ועוד לא מעט דברים שתלמדו בקורס קעקועים.

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים לקורס מקעקעים לחיילים משוחררים
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
  • ללמוד לקעקע מאנשי מקצוע בסטודיו מקצועי
    הלימודים ב: ראשון לציון
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים לקורס מקעקעים לחיילים משוחררים
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על קורס מקעקעים לחיילים משוחררים

לא כל צייר הוא מקעקע בדיוק כמו שלא כל מי שאוהב להתאמן הוא מאמן כושר. צריך להתמקצע, צריך לצבור ידע וניסיון וליצור לעצמכם ארגז כלים שיהפוך אתכם למקעקעים טובים ואחראים. מה לומדים באמת בקורס קעקועים? איזה קורסים מתאימים לחיילים משוחררים? ואיך משתלבים בתעשייה הצפופה הזו? הנה כל מה שצריך לדעת על לימודי קיעקוע אחרי הצבא


נושאי הלימוד בקורסי קעקועים למתחילים

אם לא מזמן השתחררתם מהצבא סביר להניח שעוד לא יצא לכם לעסוק באופן מקצועי בקיעקוע ולמעשה עכשיו אתם מתחילים לצאת לדרך. קורס מתחילים הוא בדיוק מה שאתם צריכים שכן זה קורס שבו לומדים את הכל מאפס. מתחילים ברכישת ידע תיאורטי על סוגי קעקועים, מחטים, צבעים וכו´. ממשיכים ברכישת טכניקה ופרקטיקה לקיעקוע, צוברים ידע מעשי (הקפידו לבחור קורס קעקועים שבו אתם מתנסים באופן מעשי), ובנוסף לומדים גם שיטות עבודה וניהול של סטודיו לקעקועים. חפשו קורס כמה שיותר מקיף שיעניק לכם גם את הידע אבל גם את הניסיון המעשי החשוב כל-כך.


לימודי קעקועים על חשבון הפיקדון הצבאי

הבשורה הטובה היא שבהחלט אפשר לממן לימודי מקעקע מהפיקדון הצבאי. החדשות הפחות טובות הן שלא כל סטודיו מוכר לטובת מימוש הפיקדון ושלא כמו לימודי תואר ראשון או קורסים נפוצים יותר, למצוא בית ספר לקעקועים שאפשר לממש בו את הפיקדון יהיה מאתגר יותר. ועם זאת זה עדיין אפשרי! חפשו סטודיו או בית ספר שמוכר על ידי משרד הביטחון וצה"ל למימוש הפיקדון וכך תוכלו להתחיל ללמוד מיד לאחר השירות הצבאי מבלי לבזבז זמן מיותר.


אפשרויות תעסוקה לבוגרי קורס קעקועים

בוגרי קורס קעקועים יכולים לפנות לשני כיוונים עיקריים: האפשרות הראשונה היא להשתלב בסטודיו לקעקועים בתור שכירים והאפשרות השנייה היא לעבוד כמקעקעים עצמאיים. לרוב צעירים אחרי צבא שסיימו קורס מקעקעים מעדיפים לצבור כמה שיותר ניסיון מעשי ובוחרים באופציה הראשונה, אך זה ממש לא מחייב. מה שכן מחייב הוא שלאחר סיום הקורס תצברו כמה שיותר ניסיון בקיעקוע "אמיתי" , זה מה שיהפוך אתכם למקצועיים יותר ומדויקים יותר וזה לא משנה איפה תבחרו לעשות את זה העיקר שתהיה לכם ההזדמנות לצבירת הניסיון.

שלמה סיקסטT&M 2022דרושים קבטים למלון ישרוטל כרמיםאיי-טים אילתדרך ארץישרוטל אילת קבטים