שירות בתי סוהרברהשגה אילת
חיילים משוחררים » לימודים » » הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות

קורס הנהלת חשבונות יכול להוות בסיס טוב למבקשים לעבוד בתחומי החשבונאות והנהלת החשבונות. בקורס הנהלת חשבונות נלמדים הנושאים הבאים: דוקומנטציה, רישום, פקודות יומן, מאזנים, נתוני שכר, עריכת דוחות, דוחות רווח והפסד ועוד. לימודי הנהלת חשבונות מכשירים כיום גם בפרקטיקה ומלמדים גם שימוש בתוכנות נפוצות להנהלת חשבונות אשר בשימוש כיום. לימודי הנה"ח ניתנים לשילוב עם עבודה וחלק גדול מבתי הספר והמכללות להנהלת חשבונות מעבירים קורסי ערב או תכניות לימדים מרוכזים בימי שישי.

לפניך רשימת מוסדות מובלים המלמדים קורסים להנה"ח בחר וסמן את המוסדות המתאימים לך ואת אלה אשר אתה מעוניין לקבל מידע על הלימודים בהם ונציגיהם יחזרו אליך עם כל התשובות ללא כל התחייבות מצידך.


מידע על הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות הוא מרכז העצבים של כל ארגון גדול שם מתנהל כל העניין הפיננסי ומתבצע מעקב שוטף ובקרה על הכספים הנכנסים לחברה לעומת הוצאותיה. ההבדלים המשמעותיים בין לימודי הנהלת חשבונות בקורס מקצועי לעומת לימודי הנהלת חשבונות לתואר ראשון או בלימודי ראיית חשבון הם רבים. ניתן לומר כי חייל משוחרר אשר רוצה לבדוק את מידת התאמתו לתחום יוכל ללמוד בקורס הנהלת חשבונות, אולי אפילו על חשבון הפיקדון, קורס כזה ייתן לו ידע מעשי רב היות והפרקטיקה היא נדבך מרכזי במסלול ההכשרה של מנהלי חשבונות. מבחינת תנאי הקבלה: תעודת בגרות היא הכרחית אך לקבלה לקורס הנהלת חשבונות לא תיתקלו בדרישה לפסיכומטרי למשל.

אז מה לומדים בקורס הנהלת חשבונות?
קורס הנהלת חשבונות יעניק לכם בראש ובראשונה את הבסיס לעולם החשבונאות על כל היבטיו: מידע חשבונאי, רישום, סיווג, התארגנויות עסקיות והיכרות עם שיטות חשבונאיות שונות. מעבר לכך נלמדים בקורס נואשים שונים מתחומי הכלכלה ובתחום הפרקטי מתנסים הסטודנטים בתוכנות חשבונאיות ואף מגישים פרויקט מעשי. פרקטיקה, כבר אמרנו????

הראשון בבידור

גרינפיס

פוקס ראשי

ישרוטל אילת קבטים

עמוד אורנג´

מלצרים ליד השולחן


חיילים משוחררים
פק"ש - אתר מידע והכוונה למשתחררים, חיילים לפני שחרור וחיילים משוחררים אחרי צבא.

לפי חוק שוויון הזדמנויות, בכל מקום בו מופיעה פניה בלשון זכר היא מוכוונת ומופנית גם לנשים ולחיילות משוחררות בפרט.
© כל הזכויות שמורות לאתר "פק"ש - מידע ייעוץ והכוונה למשתחררים".

הבהרה: אתר פק"ש הינו מיזם פרטי ואינו קשור בשום צורה ליחידה להכוונת חיילים משוחררים, משרד הבטחון, ביטוח לאומי או כל גורם רשמי אחר.
0
משרות נבחרו
לצפיה במשרות ולהגשת מועמדות
לחץ/י כאן