ייעוץ והכוונה להנהלת חשבונות
קבל/י הכוונה והפניות למוסדות הלימוד הטובים בישראל.
בשיחה עם נציג וואטסאפ אנושי נעזור לך למצוא את הכיוון הנכון עבורך

הנהלת חשבונות

קורס הנהלת חשבונות יכול להוות בסיס טוב למבקשים לעבוד בתחומי החשבונאות והנהלת החשבונות. בקורס הנהלת חשבונות נלמדים הנושאים הבאים: דוקומנטציה, רישום, פקודות יומן, מאזנים, נתוני שכר, עריכת דוחות, דוחות רווח והפסד ועוד. לימודי הנהלת חשבונות מכשירים כיום גם בפרקטיקה ומלמדים גם שימוש בתוכנות נפוצות להנהלת חשבונות אשר בשימוש כיום. לימודי הנה"ח ניתנים לשילוב עם עבודה וחלק גדול מבתי הספר והמכללות להנהלת חשבונות מעבירים קורסי ערב או תכניות לימדים מרוכזים בימי שישי.

לפניך רשימת מוסדות מובלים המלמדים קורסים להנה"ח בחר וסמן את המוסדות המתאימים לך ואת אלה אשר אתה מעוניין לקבל מידע על הלימודים בהם ונציגיהם יחזרו אליך עם כל התשובות ללא כל התחייבות מצידך.

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים להנהלת חשבונות
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
  • קורס הנהלת חשבונות סוג 1 2 – מתקדם בפיקוח משרד הכלכלה
    הלימודים ב: קרית שמונה
  • לימודי הנהלת חשבונות וחשבות שכר אונליין
    הלימודים ב: אונליין / ירושים
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים להנהלת חשבונות
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות הוא מרכז העצבים של כל ארגון גדול שם מתנהל כל העניין הפיננסי ומתבצע מעקב שוטף ובקרה על הכספים הנכנסים לחברה לעומת הוצאותיה. ההבדלים המשמעותיים בין לימודי הנהלת חשבונות בקורס מקצועי לעומת לימודי הנהלת חשבונות לתואר ראשון או בלימודי ראיית חשבון הם רבים. ניתן לומר כי חייל משוחרר אשר רוצה לבדוק את מידת התאמתו לתחום יוכל ללמוד בקורס הנהלת חשבונות, אולי אפילו על חשבון הפיקדון, קורס כזה ייתן לו ידע מעשי רב היות והפרקטיקה היא נדבך מרכזי במסלול ההכשרה של מנהלי חשבונות. מבחינת תנאי הקבלה: תעודת בגרות היא הכרחית אך לקבלה לקורס הנהלת חשבונות לא תיתקלו בדרישה לפסיכומטרי למשל.

אז מה לומדים בקורס הנהלת חשבונות?


קורס הנהלת חשבונות יעניק לכם בראש ובראשונה את הבסיס לעולם החשבונאות על כל היבטיו: מידע חשבונאי, רישום, סיווג, התארגנויות עסקיות והיכרות עם שיטות חשבונאיות שונות. מעבר לכך נלמדים בקורס נואשים שונים מתחומי הכלכלה ובתחום הפרקטי מתנסים הסטודנטים בתוכנות חשבונאיות ואף מגישים פרויקט מעשי. פרקטיקה, כבר אמרנו????

מידרגתנועת אחרייעמוד אורנג´אבטחה בווינהעבודה באבטחה באילת עם מגוריםנירטל