ייעוץ והכוונה לקורס איפור
קבל/י הכוונה והפניות למוסדות הלימוד הטובים בישראל.
בשיחה עם נציג וואטסאפ אנושי נעזור לך למצוא את הכיוון הנכון עבורך

קורס איפור

כחלק מהמעבר מהצבא לאזרחות הגיע הזמן לעדכן את המילון והשפה בה אתם משתמשים. היום נעדכן את המילה: "פודרה".
עד היום: אבק דק וטחון העולה לאויר עם נסיעת הנגמ"ש/טנק/רק"מ ונדבק לשיער, פנים, מדים, חיים, ונשאר גם אחרי שהקוליסים שהשארתם אחריכם טושטשו. מהיום והלאה: פודרה היא אבקה המיועדת לחזק את האיפור, ולהעניק לעור הפנים מראה פחות מבריק ושומני. ברוכות הבאות (וגם ברוכים הבאים) לקורס איפור. קורסי האיפור הפכו בשנים האחרונות מבוקשים מאוד ובמיוחד על ידי משתחררים. הקורסים בני מספר חודשים (כ 25 מפגשים בממוצע) מעניקים היכרות מקצועית עם עולם האיפור וברוב המקרים תוכלו ללמוד קורס איפור על חשבון הפיקדון הצבאי.

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים לקורס איפור
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
  • בקורסי האיפור השונים תוכלי לרכוש את הידע והכלים שיאפשרו לך להגשים חלום ולעסוק בתחום הכי צבעוני ומהנה שיכול להיות.
    הלימודים ב: תל אביב / חיפה
  • הופכים את האהבה שלכם למקצוע רווחי - מזוודת איפור מרשימה לנרשמים
    הלימודים ב: מרכז, שרון, ירושלים, רחובות
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים לקורס איפור
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על קורס איפור

מה לומדים בקורס איפור מקצועי


זה נכון שכולן יודעות להתאפר ולאפר אבל קורס איפור מקצועי מקנה למי שלמדה אותו להבין את המקצוע ברמה גבוהה ומקצועית יותר כשבקורס לומדים ממיטב המאפרים והניסיון שלהם. בקורס לומדים את הבסיס של סוגי וצבעי העור, כיצב מתאימים להם איפור וכיצד מתאימים איפור בכללי, לפי הצורך והמטרה של המתאפר, טכניקות לאיפור, סוגי מראה ועוד נושאים רבים שיהפכו אותכם למאפרים ומאפרות מקצועיים לכל מטרה.

איפה כדאי ללמוד איפור מקצועי?

ישנם הרבה מקומות ללמוד איפור והם פזורים בכל רחבי הארץ. מאחר ומדובר במקצוע הומני ואפשר להגיד אפילו ארטיסטי שמשתנה מאדם לאדם, מומלץ ללמוד את המקצוע מניסיונם של אשני מקצוע טובים. בתי ספר לאיפור הוקמו ומנוהלים על ידי מיטב המאפרים כמו: ירין שחף, מיקי בוגנים, רוית אסף, עדה לזורגן ועוד כשהשמות האלה לאו דווקא ילמדו אתכם באופן ישיר, אך מפקחים על הקורסים ודואגים להביא לכם את אנשי המקצוע הטובים שלהם.

מה עושים עם קורס איפור


עם סיום ההכשרה, מאפרת או מאר יוכלו לעבוד במגוון עבודות וכמו בכל מקום, תידרש כאן סבלנות רבה עד לים שהמאפרת תצבור את הניסון והשם שלה יהיה מספיק מוכר כדי שתוכל לעבוד במשרה מלאה. העבודות הנפוצות למקצוע האיפור הם בתחומי הבמה כמו: איפור להפקות פרסום, איפור טלוויזיה וקולנוע, איפור דוגמניות לתצוגות אופנה, איפור במה ותיאטרון, ציור גוף ועוד ובתחום האירועים כמובן כמו איפור כלות, איפור ערב, או כל בעל שמחה אחר.

פתאלצ´ילדרנס פלייסדרושים קבטים למלון ישרוטל כרמיםאורב אבטחהאבטחה בווינה