לימודי שוק ההון

שמעתם על זה הרבה, הלהיבו אתכם אחרי זה הפחידו אתכם הדליקו ואז עוד פעם כיבו עם מיליון ואחת סיכונים. אבל משהו עדיין מדגדג ומסקרן והאופציה לעשות מזה הרבה כסף תמיד תהיה שם. החלטת שאתה רוצה להשקיע בבורסה ולהגדיל באופן משמעותי את פוטנציאל הרווח של כספך? לסחור ולקנות בשוק ההון? למד לעשות את זה נכון ועם מינמום סיכונים.
לפניך רשימת בתי ספר ומכללות בהם תוכל ללמוד, אתה מוזמן ללא כל התחייבות לבחור את המוסדות הקורצים לך ביותר ולקבל מהם מידע ופרטים על קורסי המסחר השונים בבורסה.

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים ללימודי שוק ההון
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
קבוצת ההשכלה הפיננסית המובילה והגדולה בישראל. השכלה פיננסית וגם מקצוע.
הלימודים מתקיימים ב: תל-אביב, אשקלון, ירושלים, חיפה, כרמיאל
המכללה המובילה והגדולה בישראל ללימודי שוק ההון ויזמות נדל"ן כבר 10 שנים ברציפות
הלימודים מתקיימים ב: רחובות, הרצליה, ירושלים, חיפה, באר-שבע, רמת גן
המכללה הותיקה והמובילה בתחום שוק ההון והפיננסים. בקורסים בתחום הפיננסי ושוק הון למגזר הפרטי והעסקי.
הלימודים מתקיימים ב: פתח-תקווה
מכללת מיטב דש
מכללת מיטב דש, מתמחה משנת 1992 בהכשרות לתחום שוק ההון והביטוח.
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים ללימודי שוק ההון
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על לימודי שוק ההון

למי מתאימים לימודי שוק ההון?
לימודי שוק ההון ועבודה בתחום לא מתאימים לכל אחד. הם מתאימים למי מכם שאוהב כסף ומוכן לשים לעצמו את הכסף כמטרה ולא כאמצעי. עבודה בתחום שוק ההון היא עבודה קשה עם הרבה לחץ ודריכות לקראת הלא נודע והיא עוסקת המון בסטטיסטיקות ומספרים ולכן רק מי שיש לו סבלנות לשבת מול המחשב, לעשות חישובים הסתברויות כשהכל נעשה בלחץ יוכל לעבוד בה, לכן למי שתנאים אלו לא מתאימים, אין טעם שילמד קורסים בשוק ההון.

מה לומדים בלימודי שוק ההון
לימודי שוק ההון יכירו לכם את התחום ויכינו אתכם למסחר או ייעוץ בו. במהלך הקורסים של שוק ההון תלמדו כלכלה בסיסית (תוכלו להרחיב את הידע שלכם בקורסים נפרדים), מניות, מדדים, הנפקות ועוד... והכי חשוב, תלמדו להכיר את השוק עצמו מבסיסו כשתלמדו את הפלטפורמות שהוא מציע למסחר כמו הבורסה.

איפה אפשר לעבוד אחרי קורס בשוק ההון?
קודם כל, שוק ההון הוא תחום שמתעסק בכסף ופוטנציאל הרווח שהוא מספק הוא עצום. כניסה לעבודה בשוק ההון והצלחה בו היא דבר שתלוי מאוד בבן אדם וביכולות שלו ולא בהכשרה שהוא עבר. לימודי שוק ההון יעזרו לבוגר הקורס להצליח בעזרת ידע נרכש וכלים טובים לעבודה. אחרי קורס בשוק ההון תוכלו לעבוד במספר דברים כשחלק מהאופציות שעומדות לרשותכם הן עבודה כיועץ בתחום הפיננסים (השקעות), עבודה בחברות ביטוח ופנסיה או עבודה כמשקיע עצמאי במידה ויש לכם כסף פנוי להשקעה.

מידרג

ישרוטל מלצרים

אורב אבטחה

T&M 2022

פוקס ראשי

דרך ארץ