חיילים משוחררים » לימודים » » קורס טכנאי סמארטפון
שירות בתי סוהרכביש 6

קורס טכנאי סמארטפון

נדמה שרק אתמול הדבר הכי מעניין שאפר לעשות עם הסלולר זה לשחק סנייק…., היום כל מכשיר פלאפון הוא סוג של מחשב משוכלל שכבר הספיק לשכלל את שמו ולהיקרא "סמארטפון", וממש כמו שיש טכנאי למחשבים, טכנאי סמארטפון לא רחוק ממנו והוא יכול להיות המקצוע הבא שתרכשו! טכנאי המכשיר החכם לומד את כל מה שקשור גם לחומרה וגם לתכנה במכשיר אפל ואנדרואיד. בואו לרכוש מקצוע ולהרוויח כסף לא רע, עם ביקוש  שרק הולך וגדל!


מידע על קורס טכנאי סמארטפון

מה לומדים בקורס טכנאי סמארטפון?
הקורס מקנה ידע מקצועי בחומרה ותכנה של המכשיר החכם. ישנם בתי ספר מקצועיים המלמדים את המקצוע, אשר יכולים להכשיר אתכם גם בנושא הטאבלט (מחשב לוח עם מגע הטאצ´ שכבש את העולם!). ניתן ללמוד תכנים בנושאי הסמארטפון כאשר ההתמחויות נעשות לרוב על מכשירי אייפון ו-HTC, מוטורולה ונוקיה. בפרט הקורס יכול להכיל את מבואות הסלולר, חשמל ואלקטרוניקה, ושימוש ותפעול במכשירים עכשוויים בשוק ומערכות הפעלה שונות.

הכשרה מקצועית של טכנאי סמארפונים
הקורסים במוסדות השונים להסמכת טכנאי סמארפונים מקצועי יכולים להקנות להקנות לכם הסמכות של טכנאי סמארטפונים מוסמך (CST) , טכנאי טאבלים מוסמך (CTT) וחלקם גם נותנים הסמכה בינלאומית עם תעודת CMT! על הקורס ניתן להרחיב רבות בפן הטכנולוגי אבל מכיוון שזהו מקצוע דינאמי המשתנה עקב טכנולוגיות שבאות והולכות, לא נתעכב עליהן. כן נציין שמלבד ידע תאורטי, ניתן לקבל גם ידע מעשי במהלך הקורס תוך תפעול ותחזוק מערכות הפעלה ודואר ואפליקציות שונות

חיילים משוחררים יכולים לצאת עם תעודות מקצועיות אלו בידיהם לאחר 150 שעות לימוד ומעבר המבחנים שבמהלך הקורס, כאשר את חלק מהקורסים ניתן לשלם על חשבון הפיקדון.

עבודה באבטחה באילת עם מגורים

התאמה

הוט אקטיב סיילס

משרד ראש הממשלה

הוט

דומינוס פיצה