שירות בתי סוהרהראשון בבידור
חיילים משוחררים » לימודים » » קורס טכנאי סמארטפון

קורס טכנאי סמארטפון

נדמה שרק אתמול הדבר הכי מעניין שאפר לעשות עם הסלולר זה לשחק סנייק…., היום כל מכשיר פלאפון הוא סוג של מחשב משוכלל שכבר הספיק לשכלל את שמו ולהיקרא "סמארטפון", וממש כמו שיש טכנאי למחשבים, טכנאי סמארטפון לא רחוק ממנו והוא יכול להיות המקצוע הבא שתרכשו! טכנאי המכשיר החכם לומד את כל מה שקשור גם לחומרה וגם לתכנה במכשיר אפל ואנדרואיד. בואו לרכוש מקצוע ולהרוויח כסף לא רע, עם ביקוש  שרק הולך וגדל!


צרו קשר לקבלת פרטים ומידע ממוסדות לימוד לפי בחירתכם חינם וללא התחייבות:


מלט´´ש - המכללה לטכנולוגיה שימושית

הלימודים מתקיימים ב: תל-אביב, ירושלים, חיפה, באר-שבע
המכללה המובילה להכשרה מקצועית וקורסים מקצועיים מאז 1994
בחירת מוסד לימודים

קבלו ייעוץ מנציגי מוסדות הלימוד חינם וללא כל התחייבות:

קראתי ואני מקבל/ת את תנאי השימוש באתר

מידע על קורס טכנאי סמארטפון

מה לומדים בקורס טכנאי סמארטפון?
הקורס מקנה ידע מקצועי בחומרה ותכנה של המכשיר החכם. ישנם בתי ספר מקצועיים המלמדים את המקצוע, אשר יכולים להכשיר אתכם גם בנושא הטאבלט (מחשב לוח עם מגע הטאצ´ שכבש את העולם!). ניתן ללמוד תכנים בנושאי הסמארטפון כאשר ההתמחויות נעשות לרוב על מכשירי אייפון ו-HTC, מוטורולה ונוקיה. בפרט הקורס יכול להכיל את מבואות הסלולר, חשמל ואלקטרוניקה, ושימוש ותפעול במכשירים עכשוויים בשוק ומערכות הפעלה שונות.

הכשרה מקצועית של טכנאי סמארפונים
הקורסים במוסדות השונים להסמכת טכנאי סמארפונים מקצועי יכולים להקנות להקנות לכם הסמכות של טכנאי סמארטפונים מוסמך (CST) , טכנאי טאבלים מוסמך (CTT) וחלקם גם נותנים הסמכה בינלאומית עם תעודת CMT! על הקורס ניתן להרחיב רבות בפן הטכנולוגי אבל מכיוון שזהו מקצוע דינאמי המשתנה עקב טכנולוגיות שבאות והולכות, לא נתעכב עליהן. כן נציין שמלבד ידע תאורטי, ניתן לקבל גם ידע מעשי במהלך הקורס תוך תפעול ותחזוק מערכות הפעלה ודואר ואפליקציות שונות

חיילים משוחררים יכולים לצאת עם תעודות מקצועיות אלו בידיהם לאחר 150 שעות לימוד ומעבר המבחנים שבמהלך הקורס, כאשר את חלק מהקורסים ניתן לשלם על חשבון הפיקדון.

מאהל ומגדל

קורס בודקי תוכנה QA בג´ון ברייס

צוות שגיא

הראשון בבידור

משרד ראש הממשלה

עבודה באבטחה באילת עם מגורים


חיילים משוחררים
פק"ש - אתר מידע והכוונה למשתחררים, חיילים לפני שחרור וחיילים משוחררים אחרי צבא.

לפי חוק שוויון הזדמנויות, בכל מקום בו מופיעה פניה בלשון זכר היא מוכוונת ומופנית גם לנשים ולחיילות משוחררות בפרט.
© כל הזכויות שמורות לאתר "פק"ש - מידע ייעוץ והכוונה למשתחררים".

הבהרה: אתר פק"ש הינו מיזם פרטי ואינו קשור בשום צורה ליחידה להכוונת חיילים משוחררים, משרד הבטחון, ביטוח לאומי או כל גורם רשמי אחר.
0
משרות נבחרו
לצפיה במשרות ולהגשת מועמדות
לחץ/י כאן