שירות בתי סוהרהראשון בבידור
חיילים משוחררים » לימודים » » קורס ניהול תיקי השקעות

קורס ניהול תיקי השקעות

לקחת כסף של אחרים ולהסביר להם איך לנהל אותו או אפילו להשקיע אותו בשביל הלקוחות?! אין זה עולם שמתנהל הפוך ולא מדובר על הימורים בלתי חוקיים, או על השקעה במוצר חדש באינטרנט, אלא בעבודה של ממש! יועץ השקעות לבוש חליפה, מגיע עם תיק עור עם לא מעט ניירת - תופר עבודה וגוזר קופון. מסלול לימודים בתחום ייעוץ השקעות הוא חשיבה ארוכת טווח לחיילים משוחררים המחפשים יותר מעוד מועדפת - זה כמו מנייה באפיק סולידי שתניב בטווח ארוך!


צרו קשר לקבלת פרטים ומידע ממוסדות לימוד לפי בחירתכם חינם וללא התחייבות:


אורין שפלטר

הלימודים מתקיימים ב: תל-אביב, אשקלון, ירושלים, חיפה, כרמיאל
השכלה פיננסית וגם מקצוע
בחירת מוסד לימודים

קבלו ייעוץ מנציגי מוסדות הלימוד חינם וללא כל התחייבות:

קראתי ואני מקבל/ת את תנאי השימוש באתר

מידע על קורס ניהול תיקי השקעות

מסלול ייעוץ השקעות
קורס ייעוץ השקעות אינו מתחיל בקורס אחד על שוק ההון - מדובר על מסלול של מספר קורסים הנפרשים על פני שנתיים של לימודים לפחות, אשר במהלכם לומדים משוואות פשוטות במתמטיקה, מבינים לעמק את יסודות הכלכלה, נוברים בחישובים סטטיסטיים ובנוסחאות קצת יותר מאתגרות ומקנחים בהבנת מסחר בינלאומי, ניהול השקעות באגרות חוב מסחר במעו"ף וניתוחי שווקים. לאחריהם ישנם מספר מבחנים של הרשות לניירות ערך שאותם צריך לעבור על מנת לקבל רישיון לעסוק בייעוץ השקעות.

מה עושה יועץ השקעות בבנק
ליועץ השקעות בבנק יש מסלול קצת יותר ארוך מאשר מסלול ייעוץ השקעות רגיל. בנוסף למבחני הבסיס ומבחני הלשכה יש מבחנים פנימיים נוספים שאותם צריכים לעבור כדי להפוך להיות יועץ השקעות בנקאי. אנחנו יודעים מה עובר לכם בראש - זה כמו שאתם כבר אמורים לעלות לותיקה ודחפו לכם בוחן ודחפו לכם מסע כומתה באמצע החיים. אז כמו כל צד שלילי מגיע גם הצד החיובי: מי שחושב לטווח הארוך יוכל ליהנות מהטבות כמו משכנתה עם תנאים מועדפים לעובדים והטבות לכלל המשפחה וזו רק ההתחלה.

עבודה בייעוץ השקעות
האדרנלין של מתן ייעוץ השקעות לא מסתיים רק בעבודה בבנק! ניתן למצוא שכל שוק ההון פרוש לפניכם מבחינת תעסוקה לאחר סיום הקורסים המקצועיים. מכאן ניתן לבחור אפיק של ייעוץ השקעות בבית השקעות, או לחלופין ניתן לבחור במסלול של ניהול תיקים. בעוד האפיק הראשון נותן ייעוץ ומשאיר את ההחלטות הפיננסיות בידי הלקוח, השני נותן הרשאת חתימה בהקשר לקבלת החלטות הרות גורל באשר לאיפה יושקע הכסף בפועל! מנהלי תיקים צריכים להיות עם "ביצי שור" - הכוונה לא להישבר כאשר ההשקעה נופלת וליהנות מה"פירות" (השתדרגנו מאז הטוסטים בצבא) במסעדה יוקרתית.

SIH

הוט

התאמה

עבודה בסלקום

דיפלומה עיצוב פנים

צוות שגיא


חיילים משוחררים
פק"ש - אתר מידע והכוונה למשתחררים, חיילים לפני שחרור וחיילים משוחררים אחרי צבא.

לפי חוק שוויון הזדמנויות, בכל מקום בו מופיעה פניה בלשון זכר היא מוכוונת ומופנית גם לנשים ולחיילות משוחררות בפרט.
© כל הזכויות שמורות לאתר "פק"ש - מידע ייעוץ והכוונה למשתחררים".

הבהרה: אתר פק"ש הינו מיזם פרטי ואינו קשור בשום צורה ליחידה להכוונת חיילים משוחררים, משרד הבטחון, ביטוח לאומי או כל גורם רשמי אחר.
0
משרות נבחרו
לצפיה במשרות ולהגשת מועמדות
לחץ/י כאן