חיילים משוחררים » לימודים » הנדסאים » הנדסאי אלקטרוניקה

הנדסאי אלקטרוניקה

טייטל שנשמע לא ממש רחוק ממהנדס אבל במסלול לימודים שלא דורש תעודות מטורפות לכניסה אליו...
בלימודים מקצועיים אלו הנמשכים שנתיים-שלוש, תוכלו לסיים כבוגרי הנדסאי אלקטרוניקה מטעם המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע (מה"ט). לצד לימודים בסיסיים של מתמטיקה, פיזיקה, חשמל ותכנות מחשבים, תוכלו לבחור בין כמה התמחויות שלכל אחת ערך מוסף משלה בהקשר של מציאת עבודה מקצועית בשוק התעסוקה.

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים להנדסאי אלקטרוניקה
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
בקמפוס הקריה מתקיימים לימודים בתפיסה יישומית של מצוינות לקראת תואר הנדסאי, תוך התמקדות בעולם הטכנולוגי
הלימודים מתקיימים ב: תל-אביב
המכללה הטכנולוגית באר שבע
אנו עושים מאמצים להתאים את עצמנו לתעשייה ולשינויים הטכנולוגיים - למכללה 60,000 בוגרים, מחציתם הנדסאים וטכנאים
הלימודים מתקיימים ב: באר שבע
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים להנדסאי אלקטרוניקה
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על הנדסאי אלקטרוניקה

אם השתחררתם משירות צבאי של טכנאי ועסקתם בתיקון מכשירי קשר בני 30 אז בלימודי אלקטרוניקה לתואר הנדסאי תלמדו לתכן את המכשירים שהנכדים שלכם יתקנו בצבא בעוד 30 וכמה שנה.... מה סך הכל זה דורש מכם? ראש מתמטי, נכונות לעבודה עם הידיים וגם הראש ובדרך כלל רק תעודת בגרות!

הנדסאי אלקטרוניקה - מה לומדים?
הנה כמה מאפשרויות התעסוקה בהתמחויות השונות שבתחום הנדסת האלקטרוניקה כלימודים מקצועיים:

מגמה אלקטרונית בתחום התקשורת - עבודה ברשתות התקשורת הדיגיטלית והסלולאר השונים בהקשר של חומרה ופיתוחים טכנולוגיים, ברמה של ייצור ותיקון מעגלים חשמליים ומעבדים המשתייכים למיקרו-אלקטרוניקה.
כמה זמן הלימודים? כשנתיים. תכני הלימוד כוללים: מערכות ספרתיות, אלקטרוניקה ספרתית ותקבילית, תקשורת אנלוגית וספרתית, מכשירים עם קרינה מייננת ובלתי מייננת, שפת תכנות C, מבוא לבקרה ועוד.

הנדסאי אלקטרוניקה בתחום המחשבים והתכנה - ניתן להשתלב בהיי-טק, כעובדי מפעל, הדרכה במערכות מחשבים, תאגידים פרטיים או מקומות תעסוקה ציבוריים. התחום מתמקד בלימודי מיקרו-מחשבים, מחשבים ותקשורת וכיוצא בזה. העבודות כבוגר כוללות בין היתר תכנון מערכות מחשב אלקטרוניות, תפעול ותחזוקה של חומרת מחשוב ובנייה של מערכות מחשוב.

אלקטרואופטיקה כנישה של הנדסאי - התחום נכנס יותר בפירוט לעולם השבבים והמיקרו-אלקטרוניקה. כבוגרי התמחות זו ניתן להשתלב ברשתות הסלולאר והתקשורת ובתעשייה הפרטית בתחום התחזוקה והייצור במעבדות פיתוח שונות, תוך התעסקות במעגלים ורכיבים חשמליים.

מכשור רפואי בלימודי התמחות של הנדסאי אלקטרוניקה - מציע מגוון תפקידים מעניינים ובמידה מסוימת ניתן להגיד שמסייעים להצלת חיים. היצע העבודות נע בין בתי חולים ממשלתיים ופרטיים, מעבדות, מכונים ומכוני מחקר. הלימודים כוללים מעבר לתכנים בתחום האלקטרוניקה, גם תכנים רפואיים כמו אנטומיה ופיזיולוגיה.

עמוד אורנג´

התאמה

עבודה באבטחה באילת עם מגורים

תנועת אחריי

צ´ילדרנס פלייס

אורב אבטחה