חיילים משוחררים » לימודים » לימודים בחו"ל

לימודים בחו"ל

רבות הסיבות לרצות ללמוד בחו"ל: תואר ממוסד נחשב, החוויה שבשינוי האווירה או פשוט כי תנאי הקבלה בארץ לפקולטה בה אתם רוצים ללמוד כל כך גבוהים שבזמן שתצליחו לסיים פה עם הפסיכומטרי ברומניה תספיקו לקבל כבר תואר.

מידע על לימודים בחו"ל

לימודים במדינה אחרת
למרות שלכאורה נשמע שמדובר באפשרות הבטוחה והטובה ביותר כדאי להבין שלימודים בחו"ל גם מלווים באתגרים שלימודים בארץ לא יעמידו אתכם בהם. המרחק מהבית, הלימודים בשפה זרה והצורך להתחיל חיים חדשים לחלוטין במקום חדש - הופכים את הלימודים בחו"ל לכאלה שלא מתאימים לכולם. אז למי זה כן מתאים? למי שרוצה לחוות חוויה מיוחדת ויוצאת דופן, למי שבקיא באנגלית או בשפת הלימודים באותה ארץ זרה ולמי שלא מפחד מאתגרים. אם אתם כאלה צפויה לכם תקופה אדירה ומלאת חוויות שבסופה תצאו עם התואר שחלמתם עליו.

לימודים בחו"ל יתרונות וחסרונות
השאלה האם כדאי ללכת ללמוד בחו"ל מעסיקה רבים ולמעשה אין תשובה חד משמעית לגביה. כמו בכל דבר אחר גם בתחום הזה יש יתרונות וחסרונות. בין היתרונות הגדולים ניתן למנות כמובן את תנאי הקבלה שהם פשוטים יותר ואת ההזדמנות הנדירה שאתם מקבלים לחיים ומגורים בארץ זרה. החיסרון הבולט הוא כמובן זה שתהיו רחוקים מבני המשפחה ומהחברים והלימודים בשפה זרה שהם וודאי לא דבר קל.

לימודי עיצוב בחו"ל
מסלול לימודים נוסף שהפך למבוקש במיוחד הוא המסלול של לימודי עיצוב. אלו יכולים להיות לימודי עיצוב אופנה, עיצוב פנים, עיצוב נוף וכו'.. לימודי עיצוב בחו"ל יחשפו אתכם למורים הטובים ביותר כמו גם לתכני הלימוד מעודכנים וחדשניים. זה לא שאנחנו חושבים שלימודי עיצוב בארץ הם פחות טובים, ממש לא, אלא שבחו"ל החוויה היא בינלאומית והאווירה אחרת לגמרי… מה גם שאחרי לימודי עיצוב בחו"ל תוכלו לחזור לארץ ולהגיד שלמדתם עיצוב באירופה או בארה"ב. ותאמינו לנו שזה נשמע טוב!

לימודי רפואה בחו"ל
אחד המסלולים הפופולריים ביותר הוא של לימודי רפואה בחו"ל. צעירים רבים בוחרים לעבור את מסלול הלימודים המפרך דווקא במדינות זרות גם כי הם מעוניינים בחוויה של חיים בחו"ל וגם כי תנאי הקבלה נחשבים למקלים יותר. חשוב לדעת כי כדי לעבוד כרופאים בארץ תידרשו לעבור מבחן הסכמה של משרד הבריאות, בנוסף לתואר שהשגתם בעמל רב באוניברסיטה בחו"ל.

תנועת אחריי

כביש 6

מצודת דוד ירושלים

דיילות קרקע ופקחי רחבה בנתבג

ישרוטל מלצרים

ישרוטל כללי 2017