חיילים משוחררים » לימודים » לימודי הנדסה » הנדסת בניין, הנדסה אזרחית

הנדסת בניין, הנדסה אזרחית

מה זה השטויות האלה "מהנדס מזון"??? רוצה להיות מהנדס? לך על כל הוואסח של הקסדה הצהובה על הראש, שרטוט ביד אחת ומטר ביד שניה – אם מהנדס אז רק מהנדס בנין!
תחום הנדסת בניין שנקרא גם הנדסה אזרחית הינו תחום מורכב מאוד ומיועדים להכשיר את מתכנני הערים הבאים. במסלול הנדסת בניין נלמדים נושאי תכנון מבנים אזרחיים ותעשייתיים אך לא רק. מהנדס אזרחי צריך להכיר גם: הנדסת תעבורה, הנדסה חקלאית, פיסיקה, חומרים ועוד ועוד. אז אם החלטתם לעשות קצת נחת לאמא ולתת לה סיבה טובה לגאווה מסלול הנדסה אזרחית תפור עליכם. לפניכם רשימת מוסדות לימוד המכשירים בתחום, בחרו את המוסדות המתאימים לכם ביותר, מלאו פרטיכם ועשיתם צעד ראשון בדרך להיות מהנדסי הבנין של המחר.

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים להנדסת בניין, הנדסה אזרחית
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
האוניברסיטה המובילה במחקר בישראל
הלימודים מתקיימים ב: באר-שבע
עם מגוון רחב של מחלקות לימוד אקדמיות, לצד מרכזי המחקר המגוונים, ממוצב המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון כמוביל אקדמית וכפורץ דרך.
הלימודים מתקיימים ב: אריאל
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים להנדסת בניין, הנדסה אזרחית
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על הנדסת בניין, הנדסה אזרחית

מה עושה מהנדס אזרחי
מהנס אזרחי הוא תחום רחב בתוך מקצועות ההנדסה ותפקידיו של המנהדס האזרחי בתכנון, פיתוח ופיקוח על הביצוע של מתקנים אזרחיים. בין תחומי ההתמחות של המנהדס האזרחי אפשר למצוא הנדסת מבנים כמו בנייני מגורים בגדלים שונים, בנייני תעשייה, שדות תעופה, בניית גשרים וסכרים וכוללת את ניהול הבניה עצמה והפיקוח עליה. המהנדס האזרחי מתעסק בעוד תחומי התמחות כמו הנדסת סביבה, חקלאות, תשתיות ועוד...

מי יכול ללמוד הנדסה אזרחית
לימודי תואר בהנדסה אזרחית אורכים בדר"כ כארבע שנים וניתן ללמוד אותם באוניברסיטאות ובמכללות שונות כשתנאי הקבלה משתנים בהתאם למקום בו תחליטו ללמוד. כמו כל מקצועות ההנדסה, תנאי הקבלה באוניברסיטאות הם מעל לממוצע והם דורשים פסיכומטרי גבוה כשבמכללות תוכלו להתקבל עם תנאי קבלה גמישים יותר. במידה ואינכם עומדים בתנאי הקבלה לאוניברסיטה, ישנם גם מסלולים עבור מצטיינים בהם אפשר ממכללה לאוניברסיטה בסיום השנה הראשונה כשהקורסים שלמדתם במכללה יכובדו.

עבודה לבוגרי תואר ראשון בהנדסה אזרחית
ענף הבנייה הוא תחום שלא מפסיק להתקדם לרגע מבחינה טכנולוגית וגם מבחינת עבודה כשתמיד בונים עוד מבנים ועוד תשתיות כך שהעבודה לא נגמרת. מהנדסים אזרחיים יוכלו להשתלב במגוון עבודות בשוק הפרטי או הציבורי כשבשוק הפרטי תעמוד לרשותם האופציה להשתלב בתפקידי מפתח בחברות קבלן שבונות תשתיות ומבנים ובאגף הציבורי בתפקידי פיתוח או פיקוח וביקורת.

פתאל

לבטח דרכך

דרושים קבטים למלון ישרוטל כרמים

משרד ראש הממשלה

דרך ארץ

עבודה באבטחה באילת עם מגורים