חיילים משוחררים » לימודים » לימודי הנדסה » הנדסת ביוטכנולוגיה

הנדסת ביוטכנולוגיה

מחפשים תואר שהדיבור עליו סובב זה כמה שנים על גידול בתעשייה? תואר ראשון בהנדסת ביוטכנולוגיה יכול בהחלט לענות על הדרישות! בין הצלחות של שיבוטים גנטיים, פיצוח ה-DNA ומציאת נוסחאות לשוק התרופות בייצור תעשייתי תוכלו גם לעסוק בענף החלקאות והמזון. חיילים משוחררים יכולים לנסות להוכיח את עצמם באחד התארים שגם לנו הם קשים לפיצוח.

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים להנדסת ביוטכנולוגיה
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
האוניברסיטה המובילה במחקר בישראל
הלימודים מתקיימים ב: באר-שבע
המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה – לימודי הנדסה
הלימודים מתקיימים ב: כרמיאל
לממש את הפוטנציאל שלך
הלימודים מתקיימים ב: לימודים מהבית, מרכזי לימוד בכל רחבי הארץ
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים להנדסת ביוטכנולוגיה
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על הנדסת ביוטכנולוגיה

מה לומדים בהנדסת ביוטכנולוגיה?
הלימודים של תואר ראשון בהנדסת ביוטכנולוגיה בשנה הראשונה, מתוך שלוש או ארבע שנים, כוללים בין היתר לימודי מתמטיקה רבים כמו גם פיסיקה במתכונת נרחבת. מלבד זאת, לומדים גם קורסים בסיסיים נוספים כמו ביולוגיה, תכנות מחשבים, כימיה וכיוצא בזה. בשנים שלאחר מכן ניתן ללמוד קורסים יותר מתקדמים ומורכבים כמו מיקרו-ביולוגיה, גנטיקה, הנדסת ובקרת איכות, אנליזת מזון, תזונה, אימונולוגיה, הנדסה כימית, כימיה ביו-אורגנית, תרמודינמיקה כימית וכיוצא בזה.

בחלק ממוסדות הלימוד, כאשר כל מוסד אקדמי מרצה על פי תוכנית לימודים משלו, ניתן ללמוד התמחויות כמו ביו-טכנולוגיה סביבתית (ניהול סביבתי ובעיות באיכות הסביבה) , הנדסת מזון (אריזת מזון בין היתר), ביוטכנולוגיה רפואית וגם תהליכית (מולקולות ביולוגיות). בסיום חובות הקורסים של תואר ראשון בהנדסת ביוטכנולוגיה ניתן לקבל B.Sc.

עבודה בתחום הביו-טק
ישנן פקולטות המלמדות תואר ראשון בהנדסת ביוטכנולוגיה כתואר משולב ביחד עם תארים כמו הנדסת מזון שלעיתים תפקידם בשוק יכול להיות די חופף. ניתן להשתלב לאחר סיום התואר בתחומי מחקר שונים כמו הנדסה גנטית או הנדסת רקמות, ומציאת עבודה בתחום הביו-טק, בחברות ממשלתיות ופרטיות כמו תאגידים, במפעלים בארץ ובעולם.

עבודה באבטחה באילת עם מגורים

דרך ארץ

פתאל

ישרוטל כללי 2017

משרד ראש הממשלה

אורב אבטחה