ייעוץ והכוונה ללימודי הנדסת תעשיה וניהול לחיילים משוחררים
קבל/י הכוונה והפניות למוסדות הלימוד הטובים בישראל.
בשיחה עם נציג וואטסאפ אנושי נעזור לך למצוא את הכיוון הנכון עבורך

לימודי הנדסת תעשיה וניהול לחיילים משוחררים

התחום בן כמה עשרות שנים והוא עדין משתנה, מתפתח ומתעצב. רוצה להיות מהנדס תעשייה וניהול עם יכולת וכלים להשפיע? מלא פרטיך ובחר את המוסדות המתאימים לך ביותר ועשית עוד צעד לקראת התואר "אדוני המנכ"ל"

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים ללימודי הנדסת תעשיה וניהול לחיילים משוחררים
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
 • מכללת עזריאלי מכינה אותכם לעולם העבודה הכי טוב שיש - קורסי ליבה מותאמים להתמחות הסטודנט בתחום - הנדסת מערכות מידע/ הנדסת ניהול ותפעול
  הלימודים ב: ירושלים
 • מגוון התמחויות בתחום - מערכות מידע, מערכות תעשייה וניהול פרויקטים הנדסיים.
  הלימודים ב: אשדוד, באר שבע
 • לימודי הנדסה תעשיה וניהול לתואר ראשון/תואר שני ולימודים מתקדמים לתואר שלישי
  הלימודים ב: אריאל
 • הנדסה תעשייה וניהול
  הלימודים ב: תל אביב
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים ללימודי הנדסת תעשיה וניהול לחיילים משוחררים
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על לימודי הנדסת תעשיה וניהול לחיילים משוחררים

מצד אחד קוראים לזה הנדסה שזה ספציפי ודי ברור: סרגלים, מידות, פיסיקה וכו´. מצד שני הצמידו לזה תעשיה וניהול -מה הקשר? ואיך מהנדסים ניהול? אז קודם כל לימודי הנדסת תעשייה וניהול מכשירים בתחומים הבאים: הנדסת ייצור, רכש, ניהול מלאי, ניהול פרויקטים, כלכלה, תקינה, מערכות מידע, התנהגות ארגונית, תוכנה ועוד. מה שנותן לנו בסוף הלימודים, מלבד התואר המכובד, מהנדסים עם כלים ניהוליים וידע טכני וארגוני המסוגלים ליצור שיפור בתהליכים ארגוניים עם כל המשתמע בחסכון בעלויות ייצור והגדלה תמידית ברווחיות.


מה עושה מהנדס תעשייה וניהול

במהלך לימודי התואר מקבל הסטודנט להנדסה תעשייה וניהול מגוון רחב מאוד של כלים כשהוא לומדת ייצור, תפעול, תכנות ועוד… כשבעיקרון תפקידו של מהנדס תעשייה וניהול הוא שיפור העסק בעזרת מדע. המהנדס אמור לאסוף ולהשתמש בכל המידע האנושי והסטטיסטי שיש בידיו אבל בפועל מהנדסי תעשייה וניהול עוסקים גם בתפעול מאגרי מידע (שהם בעצם גם חלק מתפעול) ובכתיבת תוכנה שזה לא המקצוע שלהם אבל מהנדסי תעשייה וניהול לומדים את הבסיס בלימודים ומדובר במקצוע מתגמל מאוד.

למי מתאימים לימודי הנדסה תעשייה וניהול

אם תשאלו בוגרי תארים במקצועות ההנדסה, רובם יגידו לכם שמהנדס תעשייה וניהול הוא המקצוע שהכי קל ללמוד בין מקצועות ההנדסה. אז אמנם מהנדס תעשייה וניהול לא ילמד דברים לעומק כמו מהנדס תוכנה או חשמל אבל בפועל מדובר בלימודים קשים מאוד מאחר והם נוגעים בהרבה תחומים ודורשים יכולות שונות כמו יכולות אנליטיות ומטמטיות גבוהות,ראייה מערכתית, יכולת מחקר וחשיבה תוצאתית ועוד תכונות רוחביות רבות.

איפה לומדים הנדסה תעשייה וניהול

הנדסה תעשייה וניהול הפך בשנים האחרונות לאחד מהמקצועות היותר מבוקשים וזאת מאחר ומדובר במקצוע מהנדס לא שיגרתי, פחות מתמקד ויש שיגידו פחות משעמם (כמובן שתלוי שמה מתעסקים בפועל) ולכן אפשר ללמוד אותו במבחר מכללות ואוניברסיטאות ברחבי הארץ כדרישות הקבלה משתנות בהתאם למקום הלימודים והם דורשות ציוני פסיכומטרי ובגרות גבוהים.

הנדסת תעשיה וניהול - למי מתאימים הלימודים?

אם תמיד רציתם להיות מהנדסים, תמיד עניין אתכם איך מערכות עובדות והייתם רוצים להיות חלק מהתפעול והייצור שלהם, או שבכלל עסקתם בנושא בתפקיד שלכם בצבא והייתם רוצים להרחיב ולהעשיר את הידע שלכם בנושא כנראה שלימודי הנדסת תעשיה וניהול זה התואר המתאים לכם.


תכל'ס - מה לומדים?

הלימודים בתואר הם גם עיוניים וגם מעשיים, וזה על מנת שתצאו מלימודי התואר עם כמה שיותר כלים פרקטיים כדי שתוכלו לעבוד בעבודה שתרצו בהמשך. חלק מהנושאים הנלמדים הם- תכנות, פיזיקה, תורת הארגון, הנדסת חשמל, כלכלה הנדסית, אלגברה ליניארית ועוד. ברוב המסלולים במוסדות האקדמיים השונים כחלק מלימודי התואר תצטרכו לבחור התמחות אחת שעליה התואר שלכם יתמקד. הנושאים הם- ניהול, תפעול מערכות מנגנונים לוגיסטיים ועוד.


במה עובדים אחרי תואר בהנדסת תעו"נ?

את התואר אתם מסיימים עם תעודת תואר ראשון B.Sc (תואר אקדמי בתחום המדעים) בהנדסת תעשייה וניהול. בוגרי לימודי הנדסת תעשיה וניהול יכולים להשתבץ בלא מעט תפקידים במשק. רק מעצם היותכם בוגרי תואר זה תוכלו להשתבץ בתחומים כמו- הנדסה בתחום הייצור, חברות ממשלתיות, סטארטאפים ואולי אפילו תוכלו להקים סטארט אפ משלכם. עם זאת, ריבוי תחומים שבהם אתם יכולים לעסוק יכול לפעמים ליצור בלבול. היתרון בתואר זה שיש לכם את ההתמחות שלכם. ההתמחות בתואר יכולה מאוד לעזור בהתמקדות שלכם בחיפוש משרה. ברגע שיש לכם התמחות בדבר מסוים וספציפי ככה אתם ממקדים המשרות שאליהם אתם יכולים להגיש קורות חיים.


מכללות מומלצות ללימודי הנדסת תעשיה וניהול?

יש לא מעט מוסדות אקדמיים המציעים לימודי הנדסת תעשייה וניהול במוסד שלהם. באזור הדרום תוכלו ללמוד את התואר באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע והמכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון. באזור המרכז תוכלו ללמוד באוניברסיטת בר אילן, מכללת רמת גן, אפקה המכללה האקדמית להנדסה ועוד. באזור הצפון תמצאו את התואר בהמכללה האקדמית להנדסה בראודה בכרמיאל והמכללה למינהל, שלוחת  חיפה. לכל מוסד יש את תנאי הקבלה שלו, לכן חשוב לבצע בדיקה ולהבין לאיזה מסלול אתם הכי מתאימים.

צוות 3איי-טים אילתT&M 2022אבטחה בווינהלבטח דרכךאורב אבטחה