חיילים משוחררים » לימודים » לימודי הנדסה » לימודי הנדסת מחשבים

לימודי הנדסת מחשבים

הביקוש האדיר שיש למהנדסים, המשכורות שניתן להגיע אליהם, וגם הסיפוק שתוכלו להגיע אליו מבחינת ידע הן סיבות מספיק טובות לבחור בלימודי הנדסת מחשבים. מהנדס המחשבים לומד הכל מהכל, גם חשמל ואלקטרוניקה, גם מתמטיקה בלי סוף (גם אין-סוף), אלגוריתמים מורכבים, פיזיקה וכיוצא בזה. אז ארבע שנים קורעים את התחת ואז ניתן להתברג ללא קושי בשוק העבודה  (והעיקר שאמא גם תהיה מרוצה..)! אז השתחררתם, קרעתם את עצמכם שנתיים עד ארבע שנים בצבא, לא תתנו עוד ארבע ?! 

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים ללימודי הנדסת מחשבים
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
האוניברסיטה המובילה במחקר בישראל
הלימודים מתקיימים ב: באר-שבע
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים ללימודי הנדסת מחשבים
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על לימודי הנדסת מחשבים

למי מתאים ללמוד הנדסת מחשבים?
הלימודים דורשים ראש הנדסי ויכולת אנליטית ברמה גבוהה וחדה, מכיוון שאלו לימודים אינטנסיביים הנמשכים כ-4 שנים ולכן רצוי שבעיקר בעלי ראש אנליטי ואהבה חזקה למתמטיקה יבחרו בתחום זה. המשכורות של מהנדסים כיום הם בין הגבוהות במשק והביקוש למהנדסים תמיד נחוץ מפאת העובדה שהעולם מתקדם טכנולוגית באופן רציף והיי-טק זה תחום "חם" - במיוחד בארץ. הלימודים האקדמיים של הנדסת מחשבים הם נישה של הנדסה לכל דבר ולכן צריך משמעת חזקה ורצון עז לעבוד וללמוד את התחום. גם בעבודה תוכלו לעשות שימוש רב בנוסחאות אותן למדתן במהלך התואר.

מסלול לימודים והכשרה למהנדסי מחשב
אז כמו כל תחום הנדסי, הלימודים נמשכים כארבע שנים כאשר שלוש שנים ראשונות הם לימודי ליבה ושנה רביעית לומדים קורסים במסגרת ההתמחויות שאותן בחרתן (כל מוסד אקדמי וההתמחויות שהוא מציע).
קורסי החובה , בין היתר הם: פיזיקה, מתמטיקה לינארית , הסתברות וסטטיסטיקה, ניתוח מערכות מידע, אינטרנט (תכנות), קריפטוגרפיה, קומבינטוריקה ועוד רבים. ההתמחויות המוצעות באקדמיות הן רבות ומגוונות גם כן: מיקרו-אלקטרוניקה, אופטי-אלקטרוניקה, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת תוכנה, עיבוד תמונה וכן הלאה.

מה האפשרויות של בוגרי הנדסת מחשבים?
מבחינת תעסוקה ומבחינת לימודי המשך של תואר שני, תואר משלים או לימודי תעודה האפשרויות הן אין-סופיות.
ניתן לחפש עבודה בחברות ענק כמו גוגל ומייקרוסופט או במשרדי הממשלה וחברות ממשלתיות ותעשיות בטחוניות כמו רפא"ל והתעשייה האווירית. לימודי ההמשך יכולים להיות הנדסת תעשיית וניהול, הנדסת חשמל, תואר שני בהנדסה או תואר שני במנהל עסקים, למשל.

דרך ארץ

עבודה באבטחה באילת עם מגורים

ישרוטל מלצרים

צוות 3

התאמה

מאהל ומגדל