חיילים משוחררים » לימודים » לימודי הנדסה » הנדסת מערכות מידע

הנדסת מערכות מידע

רוצה להשפיע ולשנות פני המחר? ובכן הנדסת מערכות מידע כוללת בתוכה מגוון רחב של תחומים. לימודי הנדסת מערכות מידע נחשב יוקרתי ונדרש הרבה השקעה. את המערכות המידע אנחנו פוגשים כמעט בכל מקום וכמעט ולא שמים לב אליהם. אז קדימה - יוצרים אפיון, מתכננים אלגוריתם ו…. נרשמים!!!!

לא נמצאו מוסדות לימוד

מידע על הנדסת מערכות מידע

מהי הנדסת מערכות מידע?
לימודי הנדסת מערכות מידע מקנה לסטודנט יכולת  להתעסק  בניתוח מידע של מערכות, יצירה ופיתוח מערכות ותחזוקה של מערכות מידע. כיום אנחנו יכולים למצוא כמעט בכל גוף ארגוני מערכת מידע. ונפוצים שבהם: בנקים, קופות חולים וכמובן האינטרנט. בקדמה של היום נדרשות מערכות מידע במגוון רב של תחומים שתכלול בתוכה מאגרי נתונים ושירות נוח למשתמש.

תוכנית לימודים במסלולי הנדסת מערכות מידע
לימוד הנדסת מערכות מידע אורך כארבע שנים כמרבית לימודי הנדסה. הסטודנט צריך להגיע עם רמת בסיס טובה של אנגלית ומתמטיקה. התוכנית עצמה היא מגוונות ומשלבת בתוכו לימודי בסיס של קורסים באנגלית ומתמטיקה, מדעי המחשב, קורסים של הנדסה וניהול וגם כלכלה.

תנאי קבלה ללימודים
תנאי הקבלה למוסדות הגבוהים שונים ממוסד למוסד ובכדי להתקבל לאוניברסיטאות השונות תצטרכו להגיש מעומדות עם ציונים גבוהים בממוצע הבגרות שלכם ובנוסף ציון גבוה בפסיכומטרי. במכללות השונות תידרשו להגיע עם ממוצע בגרויות ופסיכומטרי גבוהים אך נמוכים מתנאי הקבלה של האוניברסיטאות. במידה ותרצו לשפר את סיכויי קבלתכם למוסדות השונים תוכלו לבצע מכינה הנדסית ולשפר את סיכויי קבלתכם לפקולטה.

ישרוטל מלצרים

ישרוטל כללי 2017

משרד ראש הממשלה

דרושים קבטים למלון ישרוטל כרמים

דרושים ישרוטל

התאמה