הנדסת כימיה

לאחר שהכימאי שובר את הראש על איך ליצור את התרכובת הכימית המושלמת, המהנדס הכימי לוקח את התוצאה ומתרגם אותה לפס ייצור תעשייתי שיהיה רווחי לארגון התעשייתי שהוא עובד בו, דבר המשפיע על הייצור כולו. המהנדס הכימי נכנס לעבודה בזמן הייצור, כאשר הוא לוקח בחשבון סוגי חומרים שונים שיש לייצר איתם או בעזרתם, כחומרי גלם מסוג פלסטיק, נייר, גזים, דשנים, צבעים  ובעצם כל חומר שהוא - הדבר מביא לייצור המוצר בסופו של דבר.

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים להנדסת כימיה
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה בירושלים
השער שלך לעולםפ הפיתוח והטכנולוגיה - ליהנות מלימודי הנדסה מרתקים ברמה גבוהה ולרכוש מקצוע מבוקש
הלימודים מתקיימים ב: ירושלים
עם מגוון רחב של מחלקות לימוד אקדמיות, לצד מרכזי המחקר המגוונים, ממוצב המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון כמוביל אקדמית וכפורץ דרך.
הלימודים מתקיימים ב: אריאל
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד המובילים להנדסת כימיה
🔒 התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!

מידע על הנדסת כימיה

מסלול לימודים של הנדסת כימית
מי שבוחר ללמוד הנדסה כימית יכול ללמוד במספר מסלולים את התחום. למשל: הנדסה ביוכימית, הנדסת חומרים או הנדסת כימיה במסגרת תחום הפיזיקה או הננו-טכנולוגיה, ביו-טכנולוגיה, מיקרו-אלקטרוניקה, פטרוכימיה, איכות הסביבה, אנרגיה וביטחון. ישנם מסלולים הכוללים הנדסה כימית של תרופות וטכנולוגית מזון. לא משנה באיזה מסלול תבחרו ללמוד, כולם מהווים מתכון לקבלת תואר ראשון B.Sc.

מה לומדים בהנדסת כימיה?
בשנה הראשונה ללימודים האקדמאים ניתן ללמוד בדרך כלל את מקצועות הבסיס, אלגברה, כימיה, פיזיקה, יישומי מחשב, סטטיסטיקה ומקצועות ליבה נוספים. בשנים המתקדמות יותר (התואר נמשך כארבע שנים, דרך אגב), ניתן ללמוד קורסים מתקדמים כמו כימיה אי-אורגנית, מכניקה אנליטית, כימיה אורגנית ופולימרים, תכנון ריאקטורים כימיים וכיוצא בזה. בסיום התואר בוגרי הנדסת כימיה אמורים לדעת להכיר חומרים שונים על מנת לשנותם וליצור מהם מוצר חדש - מהרמה האטומית!

חיילים משוחררים יכולים למצוא מגוון מוסדות, אוניברסיטאות ומכללות כאחד, שבהם ניתן לשלם חלק מהלימודים על חשבון הפיקדון.

דרך ארץ

כתיבת קורות חיים

שלג לבן

נירטל

דרושים קבטים למלון ישרוטל כרמים

ישרוטל מלצרים