חיילים משוחררים » לימודים » HIGH Q - התוצאות מדברות בפסיכומטרי

HIGH Q - התוצאות מדברות בפסיכומטרי

מיצוי הפוטנציאל המקסימלי של כל אחד ואחת, עם יותר מ-200,000 תלמידים מרוצים לאורך השנים, אנו כבר יודעים שזה אפשרי!

מתכוננים ללמוד לפסיכומטרי? רוצים ללכת על בטוח? היי קיו מציעים לכם נסיון מעשי בהכנה לפסיכומטרי של כשלושים שנה בהם למדו מאתיים אלף תלמידים.

High Q זה לא רק בית ספר, מדובר בעצם בחברה המפתחת קורסים ואמצעי הוראה המובילים למיצוי היכולות של כל תלמיד ותלמיד בלימודים לפסיכומטרי, בהכנה לבגרויות או למבחני ה GMAT. על מנת להבטיח את איכותם של המורים, נבחרים המורים של הייקיו בקפידה. תהליך ההכשרה של המורים ב High Q כולל מאות שעות תרגול והכנה.

קורס פסיכומטרי בהיי קיו
רשימת הסיבות לבחור דווקא בקורס הפסיכומטרי של הי קיו ארוכה ומשכנעת ומלבד צוות המורים המקצועי תוכלו למצוא בקורס הפסיכומטרי מגוון כלים ואפליקציות אונליין לתרגול וסימולציה בנוסף לספריית סרטונים של שיעורים ווירטואליים שיעזרו לכם להתחזק בנושאים השונים.

קורס למידה עצמית לפסיכומטרי
לתלמידים שנבחנו בעבר בבחינה הפסיכומטרית ומעוניינים לגשת פעם נוספת לשיפור הציון מציעים בHigh Q  את ה SELFCLASS, קורס הכנה לפסיכומטרי בזמנכם החופשי ללא צורך בשיעורים פרונטאליים. הקורס מתאים גם לכאלה שלא נבחנו בעבר אבל לוח הזמנים או אילוצים אחרים מחייבים אותם ללמידה קצת פחות שיגרתית.

השלמה והכנה לבגרות
חיילים משוחררים רבים מוצאים עצמם בנקודה בה הם צריכים "לחזור לאחור" ולהשלים או לשפר בגרויות. אם מצאתם עצמכם גם כן בסיטואציה דומה אין ספר כי להיי קיו הפתרון. קורסי הבגרויות של היי קיו מקיפים בנושאי הלימוד החשובים: בגרות במתמטיקה 4 ו 5 יחידות, אנגלית ארבע יחידות וחמש יחידות, גיאוגרפיה וגם פיסיקה 5 יח"ל. המורים של HIGH Q  מימנים בזיהו נקודות התורפה של תלמיד ותלמיד ובזיהוי הצורך הייחודי תקבלו את החיזוק המתאים.

מסלולי לימוד של HIGH Q - התוצאות מדברות בפסיכומטרי

מכוני הכנה לפסיכומטרי
מכוני הכנה לבגרות
קורס פסיכומטרי ללקויי למידה

מידע על HIGH Q - התוצאות מדברות בפסיכומטרי

HIGH Q - התוצאות מדברות בפסיכומטרי - כתובות, סניפים ומפות הגעה

צור קשר עם נציגי HIGH Q - התוצאות מדברות בפסיכומטרי

לקבלת פרטים ומידע צרו קשר עם יועצי הלימודים של HIGH Q - התוצאות מדברות בפסיכומטרי חינם וללא כל התחיבות.