חיילים משוחררים » לימודים » מכללת ידע פלוס

מכללת ידע פלוס

ידע פלוס הוקם במטרה להכשיר סטודנטים לקראת לימודים גבוהים בחו"ל. קורסי הכנה למבחני: GMAT, GRE, TOEFL, SAT

אם השתחררתם הרגע מהצבא אתם בטח חושבים מה ללמוד ואיפה, סביר להניח אבל שהגעתם לכאן כי אתם לא מסוג האנשים שרוצים להיות סטודנטים רגילים, ללמוד מקצוע רגיל ופשוט לעבוד בו, אלא אתם רוצים לשבור את הכל החומות והגבולות שלכם ולהגיע יותר רחוק. בדיוק בשביל זה מכללת ''ידע פלוס'' כאן עבורכם.

מסלולי לימוד של מכללת ידע פלוס

קורס הכנה למבחן TOFEL
קורסי הכנה למבחני SAT
קורס פסיכומטרי ללקויי למידה
מכוני הכנה לפסיכומטרי

מידע על מכללת ידע פלוס

הדרך שלכם ללימודים לתואר בחו´´ל
ידע פלוס היא הדרך שלך לקבלה לאוניברסיטאות הטובות בעולם. הארוורד, ייל, פרינסטון, ברקלי, סטנפורד, MIT, קולומביה, NYU, UCLA, אוניברסיטת שיקגו, ועוד. הדבר הכי חשוב כאן הוא בעצם סביבת הלימודים. כאשר סביבת הלימודים מתישה, כך גם אנחנו נהיה מותשים מהר מאוד. אבל כאשר אתה תלמד במקום אשר ליבך חפץ בו, אתה תרגיש שכל יום הוא חוויה! אתם תגשימו 2 חלומות בו זמנית. גם לימודי התואר שלכם וגם טיול בחו´´ל כמו שתמיד רציתם. אתם תצאו משם גם עם חוויות מטורפות ממדינה אחרת וגם עם תואר ביד. רק המחשבה ללמוד בחו´´ל מורידה לנו מהשביזות הרגילה שבאה עם המחשבה על לימודי תואר.  זו ההזדמנות שלכם לכבוש את העולם פעמיים.

יוקרתי יותר, מתקדם יותר, רציני יותר
תפקידה של ידע פלוס היא לסלול עבורכם את הדרך המהירה אל האוניברסיטאות המובילות בחו´´ל ולתת לכם ארסנל כלים עצום כיצד ללמוד בצורה יותר פרקטית. אין ספק שהלימודים לתואר  הם לרובנו סוג של סיוט מתמשך. סיוט שיכול להמשך 4 שנים לרוב,  או אפילו יותר. אנחנו תמיד שומעים מחברים שלנו על כמה שהם ממורמרים ובא להם לפרוש מהתואר כאן בארץ. מכיוון שלא התחלתם עדיין ללמוד, יש לכם את האופציה להתמקצע בלימודי חו´´ל ואז ללמוד את הכל התואר בארץ אחרת ולהפוך את הסיוט לחלום. אתם תלמדו פסיכומטרי בצרפתית, קורס גרמנית, פסיכומטרי באנגלית, שפות, קורסים נחוצים שבעזרתם תתקבל לאוניברסיטאות בחו´´ל ועוד.

הדרך הבטוחה להרוויח יותר כסף
עבודה בארץ היא בהחלט לא תמיד משתלמת. אתם בתור חיילים משוחררים אולי עדיין לא חוויתם זאת על בשרכם אך ההורים שלכם ידעו לספר לכם כמה קשה להתפרנס וללמוד כאן בארץ. בשביל ללמוד בצורה יותר מכובדת, רצינית ולהרוויח יותר כסף בעתיד יש לכם הזדמנות ללמוד בחו´´ל! למה לחשוב בקטן אם אפשר לחשוב מעבר לים? למידת תואר בחו´´ל תקנה לכם את האפשרויות האינסופיות לעבוד בחו ל, ללמוד בפחות כסף, בפחות זמן, בצורה יותר מקצועית ומשתלמת. ידע פלוס תכין אתכם במבחנים ובקורסים מקצועיים שילמדו אתכם הכל מה שאתם צריכים לדעת כדי לעשות את זה נכון.

מכללת ידע פלוס - כתובות, סניפים ומפות הגעה

צור קשר עם נציגי מכללת ידע פלוס

לקבלת פרטים ומידע צרו קשר עם יועצי הלימודים של מכללת ידע פלוס חינם וללא כל התחיבות.