חיילים משוחררים » לימודים » EZ Way פסיכומטרי

EZ Way פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי בשיטת EZWay נלמד באוניברסיטאות ומכללות בכל הארץ, מאז 1998.

תנו לנו לנחש: אתם מסוג האנשים שמעצבן אותם להתפשר. אתם לא מסתפקים בציון עובר או בתפקידים בינוניים, אתם רוצים לשבור כל שיא אפשרי. אתם כרגע משוחררים מהצבא ומבינים שבלי ציון גבוה בפסיכומטרי אין לכם כמעט סיכוי להתקבל למקום הלימוד שרציתם כי הוא דורש ציון מאוד גבוה. אתם הבנתם שכדי ללמוד את מה שאתם רוצים אתם תצטרכו להשקיע. והכן - כל הכבוד לכם. הנה כמה דגשים.

מסלולי לימוד של EZ Way פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי ללקויי למידה
מכוני הכנה לפסיכומטרי
מבחן אמי"ר

מידע על EZ Way פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי עם אווירה ביתית
בגלל ש אי זי ווי לא רוצים שתבזבז זמן מיותר על נסיעות ברחבי הארץ, הם הקימו 35 סניפים ברחבי הארץ ויתנו לך את האופציה ללמוד קל´´ב! מה שהכי חשוב הוא היחס האישי והאווירה הביתית שתמצאו שם. אתם לא עוד תלמיד בתוך עדר עצום של המון תלמידים בכיתה אחת. בנוסף, מספיק סבלתם בצבא מהנסיעות ברכבת לא? אז הגיע הזמן לנוח קצת. באי זי ווי יש המון סוגי פסיכומטרי - פסיכומטרי לנשים בלבד, למגזר הערבי, ללומדי רפואה, ליוצאי אתיופיה, ליוצאי מכינות, למגזר החרדי ועוד. ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות כאן לפניכם. EZ WAY זה המקום להוכיח לכולם שאתם לא כמו כולם. אתם 2 קילומטר מעל כל היתר. רציתם להשקיע ולהתקבל לאן שאתם רוצים? כאן זה מתחיל.

למה לעשות את כל העבודה הקשה לבד?
בשביל שתגיעו לציון הכי גבוה בפסיכומטרי אתם תצטרכו צבא מיומן של אנשים שכל חייהם מופנים אך ורק לדבר אחד - פסיכומטרי. אנשים שכל מטרתם היא שאתם תגיעו לציון הכי גבוה שהמוח שלכם יכול לספק לכם. האנשים הללו אם שאלתם, נמצאים באי זי ווי.  EZ WAY הוא קורס פסיכומטרי מהחזקים והידועים בארץ. מכל רחבי הארץ מגיעים לקורס זה כדי להיות עם ראש שקט ביום הפסיכומטרי. אלו שלושה חודשים אינטנסיביים של למידה ואתם לא אמורים לעבור אותם לבד. קחו איתכם את הקורס של אי זי ווי ותרימו את הציון שלכם לגובה.

הקורס שהאוניברסיטאות ממליצות עליו
המשוואה פשוטה - אתם רוצים ללמוד פסיכומטרי, לקבל ציון טוב כדי שהאוניברסיטה שתלכו אליה תקבל אתכם. אם האוניברסיטאות בארץ ממליצות על ez way סימן שהם בהחלט יודעים מה לעשות איתכם כדי להפוך אתכם לגאוני פסיכומטרי. אין לכם מה להיבהל או להרתע ממבחן הפסיכומטרי, הכל יוסבר לכם בנחת בצורה אינטימית ובתית על ידי צוות מורים מנוסה שאין כמוהו. תנו למומחים לעשות את העבודה בשבילכם. הפסיכומטרי מורכב מ 3 נושאים - עברית, אנגלית ומתמטיקה. נושאים אלו לעיתים מלחיצים מאוד את מרבית הסטודנטים / הנערים. החיים עם EZ WAY יהיו הרבה יותר נוחים. קחו את זה ב-EZ

EZ Way פסיכומטרי - כתובות, סניפים ומפות הגעה

צור קשר עם נציגי EZ Way פסיכומטרי

לקבלת פרטים ומידע צרו קשר עם יועצי הלימודים של EZ Way פסיכומטרי חינם וללא כל התחיבות.