חיילים משוחררים » לימודים » זינוק - פסיכומטרי ללקויי למידה

זינוק - פסיכומטרי ללקויי למידה

קורס פסיכומטרי מותאם ללקויי למידה 90% מתלמידינו מקבלים הקלות

מאובחנים כבעלי הפרעות קשב וריכוז? מעוניינים לייעל ולשפר את החשיבה שלכם למצוינות? עכשיו כשאתם כבר משוחררים, יש מקום אחד שבאמת יכול לעזור לכם להתמודד עם לקויות למידה כדי להצליח באקדמיה ובחיים ולהרים אתכם גבוה - זינוק בפסיכומטרי!

לימודי פסיכומטרי ובגרויות ללקויי למידה
בעזרת מרצים ותיקים בבית הספר של זינוק ובעזרת מחקרים מתקדמים בתחום הפרעות הקשב והריכוז פיתח המוסד שיטות יעילות ופשוטות להתמודד עם לקויות הלמידה השונות בניהן הפרעות הקשב, כך שניתן לעבור את בחינות הפסיכומטרי בהצלחה! המתודה מתעדכנת ממועד למועד כך שבית הספר תמיד עומד בסטנדרטים של הבחינה הארצית של הפסיכומטרי.

סדנאות בזינוק לקראת הפסיכומטרי
בין אם אתם דיסלקטים או לוקים בדיסגרפיה או שיש לכם כל לקות אחרת שמעידה על הפרעות קשב וריכוז, המכון הולך צעד קדימה ונותן לכם סדנאות שבכל מוסד אחר נלמד על פני סביבות שני מפגשים, אם בכלל, ובזינוק הוא נלמד על פני 8 עד 14 מפגשים (תלוי בחומר הסדנה). מדובר על העברת יסודות בחומר מילולי שבעברית, נוסחאות וחישובים עד לרמה של חיבור וחיסור עד חזקות ושורשים במתמטיקה.

עזרה לבעלי לקויות למידה בזינוק
זינוק פסיכומטרי עוזרים בשלושה שלבים שונים בדרך אל האקדמיה: בשלב ראשון בית-הספר זינוק נותן רשימה מסודרת לפי החלטות התלמיד על איפה כדאי ללמוד את התואר אשר בחר בהקשר למכללה או האוניברסיטה ויחסי הטיפול שלהן לבעלי הפרעות קשב וריכוז - רשימה מדורגת. בשלב שני מקשר בית הספר את הגורם המטפל מטעם המוסד האקדמי עם התלמיד על מנת להקל במתן הטיפול בו. השלב שלישי האחרון והמשמעותי הוא הצמדת חונך שהוא בוגר זינוק לתלמיד כדי שיוכל לכוונו ולהסביר את חוקי הביורוקרטיה במוסדות האקדמיות.

תשלום על חשבון הפיקדון בזינוק
"זינוק" הינו מוסד לימודים מוכר לתשלום עבור לימודים על חשבון הפיקדון הצבאי בבית הספר לפסיכומטרי לבעלי לקויות למידה. כל שעליכם לעשות הוא להירשם לזינוק בקורס פסיכומטרי, לבוא עם אישור ההרשמה ללימודים.

מסלולי לימוד של זינוק - פסיכומטרי ללקויי למידה

קורס פסיכומטרי ללקויי למידה
מבחן אמי"ר
מכוני הכנה לפסיכומטרי

מידע על זינוק - פסיכומטרי ללקויי למידה

פסיכומטרי
בגרויות - מתמטיקה, אנגלית , לשון ופיזיקה

זינוק - פסיכומטרי ללקויי למידה - כתובות, סניפים ומפות הגעה

צור קשר עם נציגי זינוק - פסיכומטרי ללקויי למידה

לקבלת פרטים ומידע צרו קשר עם יועצי הלימודים של זינוק - פסיכומטרי ללקויי למידה חינם וללא כל התחיבות.