חיילים משוחררים » לימודים » אורין שפלטר - לימודי ביטוח ושוק ההון

אורין שפלטר - לימודי ביטוח ושוק ההון

קבוצת ההשכלה הפיננסית המובילה והגדולה בישראל. השכלה פיננסית וגם מקצוע.

בשעה טובה אתם אזרחים ומעוניינים להיכנס לעולם לעולם הפיננסי, שוק ההון והביטוח? הכירו את מכללה המקצועית המתמחה בתחומי הפיננסים שתביא אתכם לתוצאות הטובות ביותר. מכללת אורין שפטלר.

מסלולי לימוד של אורין שפלטר - לימודי ביטוח ושוק ההון

קורס ניהול תיקי השקעות
קורס ניהול תיקי השקעות
קורס בכלכלה
קורס יזמות נדל"ן
לימודי שוק ההון
קורס ביטוח
לימודי פיננסיים
קורס נדל"ן

מידע על אורין שפלטר - לימודי ביטוח ושוק ההון

לימודי פנסיה שוק ההון וייעוץ פיננסי
אם עולם הכסף והביטוחים מרתק אתכם מאז ומתמיד, במכללת אורין שפטלר אתם תהפכו למקצוענים בתחום שתמיד חלמתם עליו. מדובר במקצועות עם יכולת התקדמות אדירה, שישארו איתכם לכל החיים. את הידע שתרכשו כאן, לא תשכחו ולא תבזבזו לחינם. מקצועות אלו תמיד מבוקשים ולכם תמיד נכון ללמוד אותם. במיוחד לכם, חיילים משוחררים ואנשים צעירים שמתעניינים בעולם הזה. אתם תוכלו להתברג בתפקידים יוקרתיים כמו סוכני שטח, יועצים בכירים, אתם תיכנסו לעבוד במוסדות כמו בנקים, חברות גדולות של ביטוח ועוד.

עולם הביטוח מהצד שלא הכרתם!
אתם ודאי מבינים בתור חיילים משוחררים שהגיע הזמן לעשות כסף. כמובן שהכסף נמצא בעולם הביטוח. ישנו ביקוש עצום היום לסוכני ביטוח או לאנשים המתמחים בעולם הביטוח. זה הזמן שלכם לפרוץ אל העולם שיבטיח לכם משכורות מכובדות וסביבת עבודה יוקרתית. אתם כרגע בנקודה שיש לכם את הכל הזמן שבעולם, אל תבזבזו אותו על סתם לשבת בבית. הגיע הזמן שלכם להתפתח. במכללת אורין-שפטלר, AKA OS, אתם תקבלו ארסנל של כלים וידע נרחב שאיתו תוכלו להתברג בתפקידי מפתח גדולים בחברות גדולות בארץ או להיות עובדים עצמאיים.

אתם לא חייבים תואר כדי לעשות כסף!
לא כולנו אוהבים את התחום האקדמי ואת התארים הנלמדים במוסדות הלימוד. לא כולנו מתחברים לתהליך הלמידה הקשוח של מספר שנים והתמדה רבה מבלי לעסוק בעבודה שרצינו. במכללת orin shpalter אתם תמצאו קורסים עתירי ידע שבזכותם אתם תוכלו לעבוד כבר בסיום הקורס ולא תצטרכו להמתין יותר מידי. גם מקצוע לעתיד, גם התחלת עבודה מהירה וגם בלי תנאי קבלה קשים ומתישים כמו בכל מוסדות הלימוד לתואר. היום ישנם המון אנשים שעשו תואר, סיימו המון שנים של השקעה מתישה ועדיין מתקשים למצוא עבודה או בכלל להתחבר למה שהם למדו. כשאתם לומדים את עולם הביטוח, שוק ההון, הגמל, הפנסיה, הפיננסי, הייעוץ ועוד, אתם הולכים על בטוח ומרוויחים לעצמכם עבודה בטוחה כי התחום, רווי בעבודה.

אורין שפלטר - לימודי ביטוח ושוק ההון - כתובות, סניפים ומפות הגעה

צור קשר עם נציגי אורין שפלטר - לימודי ביטוח ושוק ההון

לקבלת פרטים ומידע צרו קשר עם יועצי הלימודים של אורין שפלטר - לימודי ביטוח ושוק ההון חינם וללא כל התחיבות.