שירות בתי סוהרהראשון בבידור
חיילים משוחררים » לימודים » מכללת אחווה

מכללת אחווה

הקמפוס האקדמי אחווה - מלמדים לחשוב

מכללת אחווה מזמינה אתכם, המשוחררים והמשתחררים בקרוב, לחוויה יוצאת דופן שתשנה את כל מה שידעתם על תחום ההוראה. היא תקנה לכם כלים שונים, מגוונים ומתחדשים בתחום ש"ישנו את תפיסת עולמכם" ברגע שתדרכו על אדמת הקמפוס. המכללה האקדמית לחינוך מציעה מגוון של מסלולים לתואר ראשון בחינוך, לכמה שכבות גיל מהגיל הרך עד לעל-יסודי הכולל גם חינוך מיוחד, כאשר ניתן לשלב התמחויות בהוראה כמו: התמחות בלשון, ספרות, אנגלית ומדעי הטבע. בנוסף בכל התמחות ניתן לשלב בין שתי התמחויות. אם צירוף כזה של אפשרויות שונות, מכללת אחווה היא ללא ספק מספר אחת בתחום ההוראה!

לימודי הוראת מתמטיקה במכללת אחווה
מכללת אחווה יזמה לימודי התמחות באחד המקצועות המאתגרים את התלמידים בכיתות השונות, במטרה שתקבלו כלים רבים להבין את המקצוע ברמת לימוד. מתמטיקה היא אחד הכלים החשובים לפיתוח חשיבה גם "מחוץ לקופסה", וניתן לשלב לימודים אלה עם חינוך לגיל הרך בחטיבה במתמטיקה, חינוך לבית-ספר יסודי באותה התמחות ובנוסף חטיבה נוספת כמו לשון או ספרות ועוד.

הוראת מדעי הטבע במכללה האקדמית לחינוך
כימיה, גנטיקה ועוד קורסים לדוגמה הם רק חלק ממה שניתן ללמוד במסגרת הוראת מדעי הטבע במכללת אחוה. הסטודנטים ילמדו להכיר את המסגרת דרך העברת החומר בחשיבה של היבטים חברתיים וטכנולוגיים לתלמידים בטווח הגילאים בשונים: הגיל הרך, יסודי ועל-יסודי. ניתן לשלב התמחות זו עם התמחויות נוספות כמו מנהל מערכות חינוך או לשון וכיוצא בזה.

מסלול לחינוך מיוחד
המכללה שואפת להנחיל לסטודנטים שלה כלים אשר יעזרו לה ללמד ולעזור לאוכלוסייה של תלמידים בעלי צרכים מיוחדים במסלול לחינוך מיוחד. המסלול מקנה כלים למתן עזרה לשכבות גיל שונות ומשלב קורסים שונים, כגון: בניית משחקים ועזרים לגננות, ליקויי שמיעה, אוטיזם והפרעות קשב וריכוז.

לימודים ע"ח הפיקדון צבאי באחוה
הפיקדון הצבאי לא ניתן לכם לחינם, לאחר יזע ודמעות של שנתיים- שלוש שנות שירות, ניתן לממשו במסגרת הלימודים האקדמאים של מכללת אחווה - המיכללה האקדמית לחינוך. כל שעליכם לעשות הוא להגיש היתר לבנק על הלימודים הקרובים במכללה, ובשאר הדרך נאחל לכם דרך צלחה!

מסלולי לימוד במכללת אחווה
מסלולי לימוד בהוראה - B.ed:
חינוך לגיל הרך, יסודי ועל-יסודי
מסלול אנגלית לחטיבות גיל שונות
חינוך מיוחד לבעלי צרכים מיוחדים
התמחויות שונות:
התמחות בלשון, ספרות, אנגלית, היסטוריה, מתמטיקה, מנהל מערכות חינוך, מדעי הטבע.
בקרוב
לקבלת פרטים ומידע
צרו קשר עם יועצי הלימודים של מכללת אחווה
חינם וללא כל התחיבות
חיילים משוחררים
פק"ש - אתר מידע והכוונה למשתחררים, חיילים לפני שחרור וחיילים משוחררים אחרי צבא.

לפי חוק שוויון הזדמנויות, בכל מקום בו מופיעה פניה בלשון זכר היא מוכוונת ומופנית גם לנשים ולחיילות משוחררות בפרט.
© כל הזכויות שמורות לאתר "פק"ש - מידע ייעוץ והכוונה למשתחררים".

הבהרה: אתר פק"ש הינו מיזם פרטי ואינו קשור בשום צורה ליחידה להכוונת חיילים משוחררים, משרד הבטחון, ביטוח לאומי או כל גורם רשמי אחר.
0
משרות נבחרו
לצפיה במשרות ולהגשת מועמדות
לחץ/י כאן