חיילים משוחררים » לימודים » מכללת אפקה

מכללת אפקה

המכללה האקדמית להנדסה בת"א - לימודי הנדסה לקראת תואר ראשון ושני בהנדסה

אחד מהמקצועות הכי מבוקשים שקיימים הוא הנדסה. משכורת גבוהה, מקצוע מכובד ואתגרים חדשים מדי יום. בואו לדעת איפה לומדים הנדסה בצורה הפרקטית ביותר. אתם לא מזמן השתחררתם קחו את עצמכם בידיים ותתחילו לחפש  את המקום שישנה לכם את אורח החיים.

מסלולי לימוד של מכללת אפקה

הנדסת אלקטרוניקה
הנדסה רפואית
הנדסת חשמל ואלקטרוניקה
הנדסת תעשייה וניהול
הנדסת אווירונאוטיקה
תואר ראשון בהנדסת תוכנה
תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול
הנדסת מכונות
הנדסת תוכנה
הנדסת חשמל

מידע על מכללת אפקה

אין צורך לנסוע רחוק
אם במהלך השירות הצבאי נסעתם רחוק לצפון או למרכז והייתם שבוזים בגלל זה, אם לבית הספר הייתם צריכים לנסוע רחוק, לחכות כל פעם מחדש בתחבורה הציבורית והייתם מותשים מזה, עכשיו זה נגמר. תושבי המרכז מגיעים בקלות ללימודים במכללת אפקה אשר ממוקמת בתל אביב - העיר הכי צעירה ומלאת חיים שקיימת בארץ. אתםתוכלו אפילו לנסוע באופניים חשמליים לאפקה אם אתם גרים במרכז, הלימודים מעולם לא היו קרובים יותר מאשר עכשיו.

מכללה שמתמחה בהנדסה
מי לא רוצה להצליח בחיים הללו? לא אתם. אתם ככל הנראה מהזן שרוצה לעשות כסף טוב ולעבוד בעבודה מאתגרת. בשביל להתברג בתפקידי מפתח במוסדות מדיניים צבאיים ועוד בתחום ההנדסה, אתם תצטרכו ללמוד במקום ראוי ומקצועי שלא יוותר עליכם. מכללת אפקה עוקפת המון מקומות בייחודיות שלה ללימודי הנדסה ושמה דגש על מקצוע זה. צוות המורים המיומן יחשוף לכם את הסודות של עולם ההנדסה ואתם תחשפו לעולם חדש שלא הכרתם. הנדסה זה לא עוד סתם מקצוע, זה עולם שלם, זו חשיבה מחוץ לקופסא, זה אתגר הכל יום מחדש, זו משכורת גבוהה בהחלט.

על מכללת אפקה
אין לכם מה לחפש יותר מדי מקום לימוד להנדסה. מכללת אפקה מתעלה על הכל דמיון ושוברת שיאים בכל הנוגע ליחס ומצוינות של סטודנטים. אתם מחפשים מקום שבאמת יוצאים ממנו סטודנטים שהצליחו להשתלב בעבודות בחוץ? אין בעיה -97% מהאוכלוסית הסטודנטים שלמדו שם, השתלבו בתעשיה. אתם מחפשים ניסיון ומקצוענות? אין בעיה - המכללה מלמדת הנדסה 23 שנים ומכאן הניסיון הרב. חיפשתם מגוון? אין בעיה -  ישנם 9 תוכניות לימוד בהנדסה שמהם אתם בוחרים מה שאתם רוצים.

מכללת אפקה - כתובות, סניפים ומפות הגעה

צור קשר עם נציגי מכללת אפקה

לקבלת פרטים ומידע צרו קשר עם יועצי הלימודים של מכללת אפקה חינם וללא כל התחיבות.