חיילים משוחררים » לימודים » המכללה האקדמית כנרת

המכללה האקדמית כנרת

מוסד להשכלה גבוהה בראייה חינוכית רב-תרבותית, המחויבת לקידום ופיתוח האזור ולעידוד מעורבות חברתית

אם אתם חיילים משוחררים שרוצים לסלול את עתידכם הישר אל עולם הלימודים האקדמיים בדרך הכי בטוחה שניתן, המכללה האקדמית כנרת תעשה זאת בשבילכם! המקום הכי חם עם נוף מרחק נגיעה מהכנרת והאטרקציות המשגעות שקיימות שם יתנו לכם את תחושת החופש והקלילות שאתם צריכים לתקופת הלמידה!

מסלולי לימוד של המכללה האקדמית כנרת

תואר ראשון בהנדסת תוכנה
הנדסת חשמל ואלקטרוניקה
תואר ראשון כללי
הנדסת תוכנה
תואר ראשון בניהול משאבי אנוש
לימודי הנדסת מים
לימודי תואר ראשון בהנדסת איכות
תואר ראשון בתיירות ומלונאות
תואר בחינוך
תואר ראשון במדעי ההתנהגות
הנדסת חשמל
תואר בהוראה
הנדסת אלקטרוניקה
חינוך - לימודים לתואר
לימודי תקשורת לתואר ראשון

מידע על המכללה האקדמית כנרת

מכללה אקדמית בשכר לימוד אוניברסיטאי
אז למה בעצם כדאי ללמוד במכללה? בתור חיילים משוחררים אתם בוודאי לא במצב כלכלי הכי טוב שהייתם. מכללה היא הדרך שלכם לחסוך ה מ ו ן כסף בניגוד לאוניברסיטה שדורשת יותר, בהרבה יותר. תואר ממוצע במכללה יעלה לכם בין 10 אלף שקלים לבין 12 אלף שקלים, אתם לרוב תוכלו להשתמש בפיקדון הצבאי שלכם ולשלם דרכו את הלימודים וכך חסכתם כסף פעמיים. במכללה אתם תשקיעו הרבה פחות זמן ולא תתעסקו ביותר מידי תנאי קבלה קשים ומעייפים כי למי יש כוח לזה בינינו? כך אתם תגיעו לתואר שלכם בצורה הכי מהירה, הכי זולה והכי קלה שניתן! המכללה האקדמית כנרת לא תוותר לכם או עליכם ותיתן לכם את הכל מה שאתם צריכים כדי להצליח סוף סוף בחיים.

לימודים באווירה פסטורלית באזור הצפון
רוב מקומות הלימוד בארץ הם די משעממים בואו נודה. אתם בתור חיילים משוחררים רוצים גם בין היתר לא רק ללמוד אלא לנפוש ולטייל מדי פעם, אם כך, מיקומה ההיסטורי והמדהים של המכללה יפתח לכם את הראש להנאה פלוס למידה. אתם תלמדו בעמק הירדן עם הנוף הפסטורלי שיתן לכם תמיד סיבה טובה לחייך וללמוד בהנאה. אפילו ישו היה לומד כאן אם היה יכול! בעמק הירדן אתם תוכלו בין לבין ימי הלימוד המפרכים, לנקות את הראש במלונות, צימרים ואטרקציות המדהימות הקיימות שם. במכללת כנרת שקיימת כבר משנת 65 אתם תוכלו ללמוד גם לימודי תעודה מגוונים וגם לימודי תואר כמעט לכל מקצוע שרק חשבתם עליו. המגוון הוא עצום ומחכה רק לכם.

לימודי חינוך והוראה לתואר ראשון
אם תמיד רציתם לחנך את דור העתיד, לעבוד במקצוע עם ערך מוסף בקטע מטורף, להגשים לעצמכם ולתלמידים אחרים את החלום, לימודי הוראה במכללה האקדמית כנרת יספקו לכם מה שרציתם! כמובן שתוכלו ללמוד מה שרק תרצו, לימודי החינוך הם רק אופציה אחת, בה המכללה האקדמית כנרת מומחית. הכלים שתחשפו אליכם וסודות מקצוע ההוראה ישאירו אתכם פעורי פה ויתנו לכם את ההרגשה שבחרתם במקצוע הנכון, בזמן הנכון והכי חשוב - במקום הנכון. בנוסף, האקדמית כנרת נותנת דגש על מעמד האישה בחברה ודגש נוסף על השתלבות האישה במקומות העבודה בארץ.

המכללה האקדמית כנרת - כתובות, סניפים ומפות הגעה

צור קשר עם נציגי המכללה האקדמית כנרת

לקבלת פרטים ומידע צרו קשר עם יועצי הלימודים של המכללה האקדמית כנרת חינם וללא כל התחיבות.