חיילים משוחררים » לימודים » מכללת אורט בראודה

מכללת אורט בראודה

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה – לימודי הנדסה

יש הרבה מכללות ללימודי הנדסה בארץ אבל לא כולן ממוקמות בלב הגליל ולא כולן מציעות ללמוד בנוף צפוני ירוק ומרהיב. גם לא כולן מציעות גישה ייחודית שמטפחת את הבוגרים ומכשירה אותם לעיסוק במקצועות נדרשים בתעשייה. מכללת אורט בראודה כן! לא סתם הפכה המכללה למבוקשת כל-כך בשנים האחרונות, ולא רק עבור סטודנטים מהצפון. המכללה מושכת אליה סטודנטים מכל הארץ שמחפשים רמה אקדמית גבוהה, אווירה סטודנטיאלית טובה והזדמנות להשתלב בשוק התעשייה בישראל.

מסלולי לימוד של מכללת אורט בראודה

תואר ראשון בניהול מערכות מידע
הנדסת ביוטכנולוגיה
תואר ראשון בהנדסת תוכנה
הנדסת אלקטרוניקה
לימודי תואר ראשון במתמטיקה שימושית
הנדסת תעשייה וניהול
לימודי אבטחת אבטחת מידע לתואר
הנדסת חשמל ואלקטרוניקה
הנדסת תוכנה
תואר ראשון בביוטכנולוגיה
תואר ראשון במתמטיקה
הנדסת חשמל
תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול
מדעי הרפואה
הנדסת אווירונאוטיקה
הנדסת מכונות
לימודי רפואה לתואר MD

מידע על מכללת אורט בראודה

מה לומדים באורט בראודה?
מכללת אורט בראודה היא מכללה ללימודי הנדסה שמציעה לימודי תואר בוגר מדעים וגם מוסמך מדעים במגוון תחומים בניהם: הנדסה אופטית, מדעי הרפואה, הנדסה ביוטכנולוגית, הנדסה תעשייה וניהול, הנדסת מכונות, הנדסת תוכנה, הנדסת מערכות מידע ועוד. בנוסף לכך המכללה מציעה לימודים לתעודת הוראה, מכינות קדם אקדמיות, תכניות עתודה ופרויקטים נוספים. המכללה ממוקמת מרחק לא רב מחיפה ונחשבת למכללה איכותית עם מרצים בכירים מהשורה הראשונה.

שנה ראשונה חינם לחיילים משוחררים!
השתחררתם מהצבא בשנת 2010 או אחריה? תוכלו ללמוד שנה ראשונה באורט בראודה בחינם! המכללה נמנית עם המכללות שמציעות את התכנית הייחודית הזו, מה שיחסוך לכם הרבה מאוד כסף. את שאר שנות הלימוד תוכלו לממן מכספי הפיקדון הצבאי וכך להתחיל ללמוד מיד עם שחרורכם מצה"ל ובלי לחכות עד שתחסכו את כל הכסף הדרוש למימון התואר.

גישה ייחודית ושיתופי פעולה עם התעשייה בישראל
הצוות האקדמי באורט בראודה פועל לפי גישה ייחודית שנועדה לאפשר לבוגרים להשתלב בתעשייה ממש עם סיום הלימודים. למכללה יש מגוון תכניות שכוללות שיתוף פעולה עם גורמים שונים בתעשייה בישראל. כך יכולים הסטודנטים ללמוד באופ מעשי ולהבין מה קורה בשוק העבודה מתוך מחשבה שיהיה להם קל יותר אחרי הלימודים. ישנן תכניות התמחות שונות, שילוב בפרויקטים, תכנית לימודים בהתאם לדרישות התעשייה ועוד. הגישה הזו הוכיחה את עצמה כיעילה במיוחד ובזכותה בוגרי אורט בראודה משתלמים בעבודות בכירות בתעשייה.

מכללת אורט בראודה - כתובות, סניפים ומפות הגעה

צור קשר עם נציגי מכללת אורט בראודה

לקבלת פרטים ומידע צרו קשר עם יועצי הלימודים של מכללת אורט בראודה חינם וללא כל התחיבות.