עבודה בחו"ל בקריסמס

מאת: מערכת פק"ש | 8/11/2012
נסו לדמיין רגע קניון בישראל, לא חשוב איזה, בשבוע שלפני ראש השנה. אלפי אנשים שעוברים מחנות לחנות ומחפשים מתנות. עכשיו, דמיינו שהקניון גדול פי שתיים, הוא נמצא במקום אחר בעולם שהוא לא ישראל, לא משנה איפה, התקופה: קצת לפני הקריסמס, כמויות האנשים גדולות פי כמה וכולם מחפשים מתנות מעניינות ומיוחדות לקנות.
  • שיתוף:

אז ככל הנראה את הפרנציפ כבר תפסנו. מוצרי ים המלח הם להיט במדינות העולם. זה אקזוטי, זה נשמע בריא, זה נותן טעם של חו"ל (כשאתה באנגליה – ישראל זה חו"ל :-)). אלה רק חלק מהסיבות בגללן היצע העבודות בחו"ל במכירת מוצרי ים המלח בעגלות בקניונים לישראלים בשנים האחרונות הוא מרשים ביותר ורק הולך ומתפתח. שילוב של מוצר אטרקטיבי (ים המלח) המלווה בחוצפה ישראלית חיננית = מכירות = כסף!!!!

עגלות ים המלח בקריסמס - עושים מכה בתקופת החגים
עגלות ים המלח בקריסמס - עושים מכה בתקופת החגים

תקופת הכריסמס היא תקופה חמה, הביקוש לאטרקציות ומתנות הוא גדול מאוד ומוצרי ים המלח מככבים בטבלאות המכירות של עגלות בקניונים. ישנם כמובן מוצרים נוספים אשר מושכים את הקהל: גאדג´טים שונים תמיד עובדים ו"מוכרים", הלהיט התורן הוא הסיגריות האלקטרוניות הנמכרות בקצב מסחרר.

עבודה בקריסמס בארה"ב
חברות רבות נערכות בטרם עת ומגייסות תגבורת לקראת התקופה. צעירים אחרי צבא אשר מבקשים לעבוד בחו"ל יוכלו להצטרף אך אולי למתחילים זאת תקופה פחות טובה להכנס לביזנס. לא מעט חברה שעבדו בעגלות מגיחים אחת לשנה לארה"ב (בהנחה שיש להם ויזה) במיוחד לתקופת הקריסמס – את העבודה הם כבר מכירים ואין להם צורך בתקופת לימוד, עבודה נטו, עושים בוכטה וחוזרים ללימודים.....

עבודה באירופה בתקופת החגים
מדינות אירופה ברובן הן מדינות נוצריות והקריסמס נחוג בהן ברוב הדר. נכון, המצב הכלכלי נכון לתקופה שלפני חג המולד 2013 לא משהו והאירופאים לא ממהרים לשלוף את הארנק. במדינות יציבות כמו אנגליה, גרמניה, הולנד ועוד ניתן להרוויח יפה ממוצרי קוסמטיקה אך גם מכירת ציורי שמן תופסת תאוצה לאחרונה. במדינות בהן המשבר הכלכלי הכה קצת יותר חזק כדאי לוודא שאתם מגיעים לעבוד באיזורים אמידים על מנת שתוכלו למכור יותר.....מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...
תנועת אחרייT&M 2022ישרוטל מלצריםדיילות קרקע ופקחי רחבה בנתבג