קורס ברמנים על חשבון הפיקדון

מאת: מערכת פק"ש | 24/12/2012
הכשרה מקצועית למקצוע שיכול להכניס לכם אחלה כסף, שיתן לכם לעבוד בבילוי ולבלות בעבודה. וכל זה מבלי להוציא אפילו שקל מהכיס!!! זה אפשרי אם תחליטו לעבור קורס ברמנים על חשבון הפיקדון.
  • שיתוף:

אז לאחר השחרור כידוע עומד לזכותכם הפיקדון הצבאי. בעבור כל חודש ששירתתם בצבא בהתאם לרמת הפעילות החליטה המדינה להעניק לכם סכום כסף. את כספי הפיקדון ניתן לממש לאחר השירות הצבאי למספר מטרות וביניהן אופציית הלימודים. בכספי הפיקדון ניתן להשתמש במוסדות מוכרים לצורך העניין בלבד. החלטתם מה אתם רוצים ללמוד? בחרתם את מוסד הלימוד המוכר שמתאים לכם? הירשמו, ועם הוכחת התשלום תוכלו לגשת לכל אחד מסניפי בנק לאומי או בנק הפועלים ולקבל צ´ק כאשר המוטב יהיה מוסד הלימודים והסכום כמובן יתקזז מכספי הפיקדון הצבאי שלכם. אם אמא שלכם מתחילה לדאוג שאתם הולכים לעבוד רק בלילות אתם יכולים להרגיע אותה שברמן זה לא רק מועדונים, ולאחר הקורס תוכלו להשתלב כברמנים במסעדות ובבתי קפה בתור בריסטות.

קורס ברמנים - אחלה דרך להשתמש בפיקדון הצבאי
קורס ברמנים - אחלה דרך להשתמש בפיקדון הצבאי

מה לומדים בקורס ברמנים על חשבון הפיקדון


ברוב מוסדות הלימוד וכן בבתי הספר לברמנים, גם עם כספי הפיקדון ההשתלבות היא בקורסים הרגילים. תכני הקורסים מגוונים ונעים סביב: נושאי האלכוהול, קוקטיילים, יין, בירה, קפה ופליירינג.
קורס ברמנים הבסיסי כולל נגיעה והיכרות עם כל התחומים. בהמשך ישנם גם קורסים מתקדמים בהתמחויות בנושאים השונים.

בתי ספר לברמנים מוכרים למימוש הפיקדון


בתי ספר לברמנים יש לא מעט ובשנים האחרונות החלו להיפתח בתי ספר השייכים למועדונים "מוסדות" מוכרים כדוגמת ה "גלינה – בית ספר לברמנים", אך לא כל בתי הספר מוכרים למימוש הפיקדון הצבאי.
בית ספר לברמנים ותיק ומוכר למימוש הפיקדון הוא "זמן אמיתי" המציע בונוסים מיוחדים בתכני הקורס למשלמים באמצעות הפיקדון הצבאי.



מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...

כל בתי הספר לברמנים באתר פק"ש

כל מוסדות הלימוד: אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר, מכינות, מכוני הכשרה ועוד באתר פק"ש. בחר/י את המוסדות המתאימים לך ביותר, מלא/י ושלח/י פרטיך ובתוך זמן קצר ייצרו עמך קשר נציגי המוסדות. השירות ניתן חינם וללא כל התחייבות!!!!
שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
מייל:
כתובת:
עיר:
קראתי ואני מקבל את תקנון האתר
דיילות קרקע ופקחי רחבה בנתבגדרושים קבטים למלון ישרוטל כרמיםישרוטל אילת קבטיםפוקס ראשי