שירות בתי סוהרדומינוס פיצה
חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » לימודי בניית אתרים באינטרנט

לימודי בניית אתרים באינטרנט

2013-01-06 | מאת: מערכת פק"ש Bookmark and Share
תשאלו את אבא – הוא יגיד לכם שכדאי. תשאלו את אמא – היא תגיד לכם שכדאי תשאלו את החברים שלכם – הם יגידו שאתם חננות. אבל כשתביאו את האקזיט של החיים שלכם הם יבקשו שתזרקו להם איזה עצם... קורס בניית אתרים – כניסה רצינית לעולם הטכנולוגיות של המחר.

אינטרנט זה המחר כבר הרבה שנים. הוא רק הולך ומתפתח ומתרחב ומוצא עצמו היות בתצורות מקבילות על מכשירי סמארטפונים וטאבלטים – האינטרנט נמצא בכל מקום. אז החלטתם שבא לכם על תואר וובמסטר (נשמע רציני..) להיות בונה אתרים. בכתבה הבאה ננסה לסקר מעט את תפקידו של בונה האתרים נכון להיום ולפרט את הכלים העומדים לרשותו על מנת "לעשות אינטנט" כמו שצריך.

מורכבות מקצוע בניית האתרים
אז אם כבר הספקתם להבין, מדובר במקצוע אשר מורכב מהרבה היבטים ואפשר לבצע את המשימות בו בהרבה דרכים. בונה האתרים צריך לקחת בחשבון בבואו לתכנן ותכנת אתר חדש ולא משנה אם מדובר באתר תדמיתי לעסק או פורטל תוכן סלולרי, הרבה מרכיבים שחייבים להשתלב ולדעת לעבוד יחד.
בהיבט בגרפי יש להבין סקיצות בצורה טובה ולדעת לתרגמן לשפת הקוד אשר אחראית על עיצוב האתרים כיום ונקראת CSS.
בהיבט התוכן על בונה האתרים להבין מצד אחד קצת פסיכולוגיה של גולש, מה מושך יותר? ומה פחות? ואיך להשתמש בנטיות הגולש באופן נכון. ומצד שני להבין את המכונה החשובה ביותר היום העונה לשם "גוגל" ולאפשר לה ולשאר מנועי החיפוש לקרוא את תוכן האתר ולהבין אותו בתחומים אליהם הוא רלוונטי.

קורס בניית אתרים - ASP,PHP,.NET,JAVASCRIPT,HTML5,CSS,SEO
קורס בניית אתרים - ASP,PHP,.NET,JAVASCRIPT,HTML5,CSS,SEO

לימודי שפות תכנות
מפתחי אתרים (מפתחי ווב) חייבים להכיר יותר משפת תכנות אחת.
על קצה המזלג: לכל אתר ומערכת אינטרנטית יש שני צדדים. יש תכנות צד שרת שזה כל מה שקורה על שרת האינטרנט ומחולל את הדף אשר יוצג ללקוח (הגולש). ויש תכנות "צד לקוח" שמתייחס לכל מה שקורה בתוך סביבת הדפדפן.
הבסיס להכל איך שלא יהיה ובאיזה שפת תכנות בה תבחרו להתמקצע היא HTML. שפת התכנות HTML היא אשר מחברת בין תוכן האתר לעיצובו. בימים אלו ממש מתחילה לתפוס תאוצה שפת HTML5. מומלץ לכל מי שמעוניין לפתח אפליקציות או אתרי אינטרנט מודרניים להגיע ללימודי HTML5 ולהתמקצע בשפת העתיד.

שפות התכנות צד שרת הותיקות והנפוצות הן: ASP  ו PHP הן מלוות אותנו כבר שנים רבות ויש להן עוד כמה שנים טובות. לפני כעשור חשפה מייקרוסופט את סביבת הפיתוח .net אשר הקוד בה נכתב ב VB או ב C#.

תכנות צד לקוח מתרכז סביב ה JAVASCRIPT עם בני משפחתו החדישים ממשפחת ה JQUERY ועוד.

מחפש קורס בניית אתרים? לחץ כאן

כל מוסדות הלימוד: אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר, מכינות, מכוני הכשרה ועוד באתר פק"ש. בחר/י את המוסדות המתאימים לך ביותר, מלא/י ושלח/י פרטיך ובתוך זמן קצר ייצרו עמך קשר נציגי המוסדות. השירות ניתן חינם וללא כל התחייבות!!!!
שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
מייל:
כתובת:
עיר:
קראתי ואני מקבל את תקנון האתר


צוות שגיא

רוית אסף

כביש 6

לבטח דרכךחיילים משוחררים
פק"ש - אתר מידע והכוונה למשתחררים, חיילים לפני שחרור וחיילים משוחררים אחרי צבא.

לפי חוק שוויון הזדמנויות, בכל מקום בו מופיעה פניה בלשון זכר היא מוכוונת ומופנית גם לנשים ולחיילות משוחררות בפרט.
© כל הזכויות שמורות לאתר "פק"ש - מידע ייעוץ והכוונה למשתחררים".

הבהרה: אתר פק"ש הינו מיזם פרטי ואינו קשור בשום צורה ליחידה להכוונת חיילים משוחררים, משרד הבטחון, ביטוח לאומי או כל גורם רשמי אחר.
0
משרות נבחרו
לצפיה במשרות ולהגשת מועמדות
לחץ/י כאן