חיילים משוחררים » מגזין פק"ש » קורס טכנאי גז - למקצוע בטוח
ישרוטל מלצריםעבודה באבטחה באילת עם מגורים

קורס טכנאי גז - למקצוע בטוח

מאת: מערכת פק"ש | 12/2/2013
חושב על הכשרה מקצועית ומתלבט באיזה מקצוע לבחור? מעוניין להיות טכנאי שירות ולא בטוח איזה לאיזה הסמכות תזדקק? הנה רעיון שיעזור לך להפסיק להתלבט ועכשיו, אחרי השחרור, לתת למילה גזים משמעות שונה מסירחון באוהל...

טכנאי שירות גז הוא מקצוע מבוקש ומספק תעסוקה רבה לטכנאים אשר עובדים גם מול המגזר העסקי וגם מול המגזר הפרטי בהם משתמשים בגז ל:בישול, חימום, הסקה ועוד. מדובר במקצוע שמי שטוב בו יכול להתקדם ולהתפתח ולעשות משכורות פיצוץ ומי שלא טוב בו כנראה יישאר עם הפיצוץ ובלי משכורת במקרה הטוב.

ועכשיו ברצינות: העיסוק בטכנאות גז מחייב רישיון ממשלתי לעסוק בתחום. יש צורך ללמוד, להתמקצע ולגשת לבחינות הסמכה.

מה עושה טכנאי גז?
טכנאי גז הוא טכנאי אשר הוסמך לעסוק בגפ"מ. הסמכה זאת מאפשרת לו להתקין, לתקן ולתחזק מערכות גז ביתיות או תעשייתיות בהיבטים של צנרת ומכשירי הקצה. מקצוע הגז מחייב דגש רב על הבטיחות בעבודה והקמת מערכות וצנרות.

קורס גז - תוכלו ללמוד במכללות מסוימות על חשבון הפיקדון
קורס גז - תוכלו ללמוד במכללות מסוימות על חשבון הפיקדון

הכנה למבחני הסמכת טכנאי גז של התמ"ת
ברמת העיקרון אין חובה ללמוד במוסד לימודים או מכללה כזו או אחרת קורס גז ע"מ לגשת למבחנים (לדוגמא: שלא כמו לימודי משפטים שם יש חובה כזאת ע"מ לגשת למבחני ההסמכה של לשכת עורכי הדין). מבחן הגז של התמ"ת  לטכנאי גז רמה 1 מורכב משני חלקים עיוני ומעשי.
לימודי קורס גז במכללה מסודרת ישפר את סיכוייכם לעבור את המבחנים בהצלחה יתרה היות ולימודי החומר התיאורטי הכרחיים.

קורס גז – איפה לומדים?
אז פה יש לנו כמה חדשות וכולן טובות.

  1. ברחבי הארץ מכללות רבות להכשרת מקצועים והכשרת טכנאים כמעט כולן מלמדות קורס גז המכין למבחני התמ"ת. תוכלו לבחור מבין המכללות הקרובות או המתאימות לכם ביותר ולהשוות ביניהן.
  2. אם טרם מימשתם את כספי הפיקדון הצבאי בחלק מהמכללות תוכלו ללמוד קורס גז על חשבון הפקדון.
  3. המכללות הכי טובות נמצאות במרחק קליק ממך – בתחתית העמוד רשימת המכללות המובילות בלימודי טכנאות גז. סמנו את המוזדות המתאימים לכם, שלחו פרטיכם ובתוך זמן קצר יחזרו אליכם יועצי הלימודים.
  4. בהצלחה

מכללות ובתי ספר המלמדים קורס גז

כל מוסדות הלימוד: אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר, מכינות, מכוני הכשרה ועוד באתר פק"ש. בחר/י את המוסדות המתאימים לך ביותר, מלא/י ושלח/י פרטיך ובתוך זמן קצר ייצרו עמך קשר נציגי המוסדות. השירות ניתן חינם וללא כל התחייבות!!!!
שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
מייל:
כתובת:
עיר:
קראתי ואני מקבל את תקנון האתר
כתיבת קורות חייםאורב אבטחהאל-שיפתאל