ייעוץ לימודים חינם באינטרנט

מאת: מערכת פק"ש | 22/6/2013
בחירת מקצוע ובחירת קריירה הם לא דבר קל. לא היו, לא אמורים להיות וככל הנראה לא יהיו לעולם. היכולת לחזות מראש התאמת חייל משוחרר או חיילת משוחרת למסלול לימודים ובהמשך לעבודה במקצוע מסוים היא מסובכת אבל בהחלט אפשרית.
  • שיתוף:

אז יש מי שמגיל 6 בערך חולם להיות רופא. לא שיהיה לו קל או פשוט להתקבל ללימודי רפואה, אבל לפחות יש לו כיוון ויש לו מטרה. מי שההורים שלו שכנעו אותו ופימפמו לו למוח במשך שנים שלהיות עורך דין זה משתלם ונחשב כנראה גם ינסה ללכת לכיוון זה ולהתקבל ללימודי משפטים. אבל מה עושה מי שמעוניין להתחיל בלימודים ולא ממש בטוח מה הוא רוצה להיות בסופם? BA כללי הוא פתרון אחד. הוא מאפשר לכם להתקבל ללימודים אקדמאיים ללא מקצוע או התמחות ברורה, אבל מי יש שיגדירו אותו "פושר" ובהרבה מקרים לא רק שלא ממש עזר לבוגרים אלא היה בזבוז (שלא לומר שריפת) זמן של שלוש שנים.

אתרי לימודים


אתרי הלימודים ופורטלים ללימודים יפרשו בפניכם עולם לא נגמר של מסלולי לימוד. לימודי תעודה, קורסים, פסיכומטרי, מכינות, השלמת בגרויות, לימודי הנדסה, מסלולי הנדסאים, לימודים לתואר ראשון בכל תחום, לימודים לתואר שני ואפילו לימודים בחו"ל. הכל טוב ויפה, אבל תבין מכל האינפורמציה הזאת מה הכי מתאים לך?..... כנראה שחזרת לאותה נקודה.

ייעוץ לימודים וקריירה - סיוע אונליין חינם למשתחרר המבולבל...
ייעוץ לימודים וקריירה - סיוע אונליין חינם למשתחרר המבולבל...

ייעוץ לימודים ובחירת קריירה


מכונים שונים (ואפילו דרך היחידה להכוונת חיילים משוחררים) מציעים הכוונה ללימודים וייעוץ קריירה פרטני. את המידע עליכם יקבלו דרך: שאלונים, מבדקים, דינמיקות קבוצתיות, ראיונות אישיים ולפעמים אפילו בעזרת ייעוץ פסיכולוגי. הרעיון הוא לבנות פרופיל אישיותי שלכם שיוביל לבחירת המקצוע המתאים ביותר. השירות יכול להיות כרוך בתשלום.

ייעוץ לימודים טלפוני / ייעוץ לימודים באינטרנט


אם יש לכם קצה קצהו של חוט לבחירת קרירה תוכלו לפנות לייעוץ לימודים הניתן חינם לגולשי "פק"ש" וגם באתרים נוספים. תקבלו עזרה בהכוונה למוסדות לימודים שיתאימו לכם ולעיתים מידע רלוונטי כגון: תנאי קבלה, ימים פתוחים ועוד. אם עוד לא הגעתם לשלב של קבלה ללימודים אקדמאיים תוכלו להיעזר בייעוץ להכוונה להשלמת בגרויות ופסיכומטרי.
להכוונה למוסדות לימוד בכל תחום חייגו: 072-2419280מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...
עמוד אורנג´מועדפת במלון דן פנורמה תל-אביבישרוטל אילת קבטיםמידרג