עבודות באירופה לחיילים משוחררים

מאת: מערכת פק"ש | 29/1/2014
נתחיל במזל טוב לרגל השחרור המיוחל שלכם. עכשיו ברצינות, כדאי שתעשו משהו עם החיים שלכם, עבודה או טיול?
  • שיתוף:

בואו נעשה טיפה דמיון מודרך, נתחיל בזה שנחזיר אותכם לחודש האחרון שלכם בצבא שאתם מסתכלים בפייסבוק ורואים את vחברים שלכם רואים עולם ואתה תקועים בבסיס. באסה לא? ובכן אחרי שהסכמנו שאתם רוצים לראות עולם חכו רגע עם הכרטיס, אתם צריכים כסף יא מצחיקים. מה עושים עובדים בעבודה מעודפת בארץ? מ.. לא, מה דעתכם גם לראות עולם וגם לעבוד ולחסוך כסף בו זמנית. נשמע מצוין, לא? 

בכדי להגשים את החלום שרקמנו לכם ביחד איתכם מומלץ לקחת בחשבון את אירופה. אירופה זאת יבשת מאוד מגוונות ויכולה להתאים לכל אחד מכם יוון, הולנד, ספרד, איטליה ,אנגליה ועוד כ46 מדינות. תוכלו לעבוד במגוון עבודות ומקביל לשאוב את התרבות האירופאית, המנטליות של האנשים, לטייל ולבלות. אם אתם בעלי דרכון אירופאי אתם עשויים למצוא עצמכם מחוזרים יותר מתמיד על ידי מעסיקים.

מכירות בקניונים באירופה


אחת מהעבודות הנפוצות ביותר לישראלים אחרי צבא היא עבודה במכירות בקניונים. במכירות בקניון אתם מקבלים דוכן/ עגלה ומוכרים לרוב את מוצרי ים המלח או מכשירים לעיצוב שיער. העבודה דורשת בעיקר את הרצון למכור את מוצריה. קשיי השפה ויכולת מכירה אלו דברים שלרוב משתפרים עם הזמן. העובדה היא בחברת ישראלים צעירים כמוכם מה שמקל על התאקלמות שלכם בארץ החדשה ובעבודה.

עבודה באירופה תתנהג כמו אירופאי
עבודה באירופה תתנהג כמו אירופאי

אבטחת ספינות באירופה


אם אתה רוצה לטייל באירופה, לבלות בספינת פאר שעוברת בכמה ארצות יכול להיות שהעבודה הזאת עבורכם.
העבודה עצמה היא אבטחת הספינה ואת נוסעיה בין שהיא עוגנת ובין שאתם בים. יש הרבה יתרונות בעבודה הזאת, אחד מהם היא העבודה הפשוטה שאתם על ספינת פאר ענקית שכוללת: מסעדות, בריכת שחייה, מכון כושר והרבה תיירים אירופאים.
יתרון נוסף עבורכם הוא האפשרות לראות עולם ולהכיר חברים לעבודה מכל העולם (ככה זה על בספינות, כל אחד ממקום אחר...)

אם ספינת נופש זה כמו מלון שצף, הוא לא צריך קב"ט?
אם ספינת נופש זה כמו מלון שצף, הוא לא צריך קב"ט?

 

 מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...
אורב אבטחהמועדפת במלון דן פנורמה תל-אביבשלמה סיקסטדרושים קבטים למלון ישרוטל כרמים