מחירי קורסים להכשרה מקצועית

מאת: מערכת פק"ש | 4/3/2014
נכנס בכם הדחף לאחר השחרור ללמוד קורס מקצועי, כדי לצבור ניסיון בעבודה שיכולה להיות לכל החיים, או שיכולה להיות תחנת מעבר בדרך לתואר ראשון? הנה לכם מידע שעשוי להיות רלוונטי לכל המעוניין בקורס מקצועי כלשהו.
  • שיתוף:

לפעמים כדי להצטרף לשוק התעסוקה, יש צורך לעבור קורס מקצועי שנמשך בין כמה חודשים עד שנתיים לקורס מקיף ומלא. בהרבה קורסים תוכלו לקבל תעודה מקצועית עם סיומם (כאשר תנאי קבלת התעודה כרוכים לרוב במבחן או פרויקט גמר ולעתים שניהם), וחלקם גם יכולים לעזור לכם למצוא עבודה בתחום שעליו שקדתם כל-כך קשה. כי ידע זה עבודה!

קורסים במקצועות היופי מחירים


קורסים אלו פונים יותר למין הנשי - מקצועות היופי יכולים לכלול קורס איפור, קורס בניית ציפורניים וגם קורס ספרות או עיצוב שיער אשר יכול לדבר גם לגברים  (לא שופטים….). קורס איפור יכול לעלות בממוצע כ-5,500 שקל (בדגש על ממוצע!), וקורס בניית ציפורניים עולה בממוצע כ-2,000 - 3,000 שקל. קורס מקיף של מקצועות היופי יכול לעלות בין 13,500 ל-18,000 ש"ח.

מחירי קורס גז נעים באיזור הממוצע משהו של הקשת
מחירי קורס גז נעים באיזור הממוצע משהו של הקשת

מחירי קורסים להכשרת טכנאים


טכנאי היום זאת מילה נרחבת היות ויש הרבה קורסים מוצעים בשוק התעסוקה. משרד התמ"ת עובד עם מוסדות רבים כדי להוציא לפועל קורסים מקצועיים איכותיים לבאים בשערם, אז קורס של טכנאי מחשבים ברמה של מתחילים יכול להגיע לכ-5000 עד 7000 שקלים למשל. קורס טכנאי סלולר, אשר נחשב למקצוע חם ומבוקש, יכול לעמוד על כ-5,000 עד 7,000 ש"ח.

קורסים להייטק מחירים


מחיר של קורס גדול כמו קורס תכנות אפליקציות יכול להגיע ל-20,000 שקל, קורס זה יכול לכלול שפות תכנות כמו OBJECTIVE C ו-JAVA. זהו מקצוע שגם יכול להקנות יתרון בשוק התעסוקה עם ידע בשפות תכנות שונות, וגם יכול לתרום לכם בפתיחת מיזם של אפליקציה לסלולר. לצד שפות תכנות וקורס אבטחת מידע, תוכלו למצוא גם קורסים של תוכנות עיצוב כמו קורס פוטושופ, אשר עלותו יכולה לעמוד על כ-6000 ש"ח עד 7,000 שקלים.

כחיילים משוחררים, תוכלו למצוא שאת חלק מהקורסים, אם לא מרביתם תוכלו ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי, אז שיהיה בהצלחה בכל מסלול קורס להכשרה מקצועית אשר תפנו!מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...
עמוד אורנג´T&M 2022פוקס ראשימידרג