מועדוני 700 ומעלה לפסיכומטרי

מאת: מערכת פק"ש | 28/4/2014
את הסלקציה תשאירו למועדונים - בואו ללמוד איך להוציא את המיטב מעצמכם ומההשקה בלימודים לפסיכומטרי, ואולי כך תצליחו להגיע לפסגה! מקצועות כמו מדעי המוח או ביו-אינפורמטיקה אולי נראים היום כמו חלום רחוק, אבל בעזרת קורס של פסיכומטרי לאנשים עם כישורי למידה גבוהים ביותר, החלום יכול להפוך למציאות!
  • שיתוף:

קורסי מועדון ה-700 מתקשרים לבחינת הפסיכומטרי - אותה בחינה ארצית שצריך לעשות אם רוצים להתקבל לאוניברסיטה, או למכללה עם סף דרישות גבוה במיוחד! לא כל חוג או תואר באוניברסיטה מציב דרישות של ציון סכם גבוה (פסיכומטרי בשקלול תעודת הבגרות), אבל למקצועות כמו רפואה והנדסה בתל אביב או בטכניון למשל, קרוב לוודאי שתצטרכו להראות ציון פסיכומטרי בסביבות ה-700 ומעלה. כאן נכנס קורס מועדון ה-700, אשר יכול לעזור לתלמידים להגיע להישג שכזה בעזרת תוכנית מיוחדת, שמקנה שיטות לימוד מיוחדות בקורס מרוכז.

תנאי קבלה למועדון ה 700


כדי להתקבל למועדון ה-700 שמכונים ללימוד פסיכומטרי מציעים, צריך לעבור את אחד משני תנאי הקבלה: מבחן דיאגנוסטי, שהוא מבחן פנימי של אותו מכון, או להראות ציון פסיכומטרי קודם של 650 ומעלה מבחינה שכבר עשיתם בעבר. בין היתר, ניתן למצוא שמרכז קידום מעביר תוכנית שכזו לאנשים עם פוטנציאל גבוה לצלוח את מועדון ה-700 (אין זה אומר שהם מבטיחים להגיע לאותם ציונים, אבל הם כן נותנים שיטות שונות לפתור את התרגילים הקשים ביותר, שבגללם השגתם רק 600 ולא 700 באמת..).

מה לומדים בקורס של מועדון ה 700?


מדריכי אותם קורסים של מועדון ה-700, משתמשים בטכניקות חשיבה מתוחכמות, אשר הם מיישמים על סוגי תרגילים שנחשבים לקשים יותר מהרגיל, בשלושת פרקי הפסיכומטרי של החשיבה הכמותית, המילולית ובחינת האנגלית. אותם תרגילים הם מה שמפרידים ביניכם לבין ציון מעל 700, קרוב לוודאי.

סיבות טובות להצליח בפסיכומטרי?


אם החלום שלכם זה להטיס חללית לירח כמהנדסי אווירונאוטיקה, או אם אתם להוטים להפוך להיות מנתחים בכירים, מרבית הסיכויים שתצטרכו ציון פסיכומטרי "מפוצץ"! עם כל הכבוד לזה שהייתם מצטיינים בתיכון, לא מספיקה תעודת בגרות של ממוצע 100 ומעלה - בחינת הפסיכומטרי תופסת את רוב המשקל בציון הסכם! תוסיפו לכך את העובדה שיש עוד מאות אנשים כמותכם שמתחרים על מקום פנוי בפקולטה שרציתם ללמוד בה באוניברסיטה, והסיכויים פוחתים. מועדון ה-700 יכול לעזור לכם להרים את הציון, בצורה שתגדיל את אותם סיכויים להיכנס לתכנית הלימודים הרצויה.מצאתם טעות? נשמח לתקן לחצו כאן על מנת לעדכן אותנו. ותודה מראש...

בתי הספר המובילים בהכנה לפסיכומטרי

כל מוסדות הלימוד: אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר, מכינות, מכוני הכשרה ועוד באתר פק"ש. בחר/י את המוסדות המתאימים לך ביותר, מלא/י ושלח/י פרטיך ובתוך זמן קצר ייצרו עמך קשר נציגי המוסדות. השירות ניתן חינם וללא כל התחייבות!!!!
שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
מייל:
כתובת:
עיר:
קראתי ואני מקבל את תקנון האתר
אבטחה בווינהמאהל ומגדלמידרגאבטחה באלביט